0 oy
333 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından

Kizlar kendimden once herkesi dusunuyom o uzulr mu bu kirilirmi filan filan o kadr cok yoruldum ki ablamin sıkintisndan 2 gundur yemk yiyemiyom annemlere bsy olsa kafam orda kaliyo esimle mutlu olamiyom hemn suratim dusuyo oda anliyo gecenlerde once bizi dusun oglumuzla bni sonra aileni dusun bak bn herksten once sizi dusunuyom dedi haklida ama elimde degl keske bnde boyle biri olmasam nasl asabilirim bunu bilmiyom :(

8 Cevaplar

0 oy
(583 puan) tarafından
Assmazsin  canım yapı meselesi  kendimden bilirim burcun ne
(583 puan) tarafından
En zavalli enayi burç benim yengeç :))) gelen giden vurur ailem benim en degerlilerim  annem babam kardeşlerim  ve çocuğum eşim sonradan  gelir
(3,159 puan) tarafından
ve alingan bi yapinizda var 0ylemi
(583 puan) tarafından
Evet  alinganim  ama yine ben alttan alırım
(583 puan) tarafından
Yükselenin  farklı benim koç tanıdıklarım  hep avukat gibi:))
(1,235 puan) tarafından
Bnmki kova canm
-Reklam-
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Aynı ben :D.... 

(1,235 puan) tarafından
Deme yaa ama sen mutlu gibisin
(5,376 puan) tarafından
Kız bnde öyleyim ayy eşim kızmasın aiyy lu kırılmasın anneme çok yakınım mesela aima heo onu düşünürüm ne biliyim ya aman olan bna oluyo işte
0 oy
(99 puan) tarafından
Artık seninde bir ailen var annesin. Tabi kide  önceliğin eşin ve çocuğun olmalı öyle düşün. Sen artık farklı bir yuvada ve farklı bir hayat yaşıyorsun. 
(1,235 puan) tarafından
Canm elimde dgl keske boyle olmasan ama inan cok aci cekiyom boyle olunca
0 oy
tarafından
Ben de aynı dediğin gibiyim en büyük kız olduğum için heralde sürekli kafam ailemde malesef bi.çözümü yok bnce biz dünyaya bencil gelmemişiz :(
(1,235 puan) tarafından
Aynen oyle insan birzda bncil olmaliymis
0 oy
tarafından
Erken ölürsün sen bu düşüncelerle relax ol herşey olacağına varır esin çok doğru söylemiş önce sen kendi aileni düşün bu sorunu aşmak senin elinde canım 
(1,235 puan) tarafından
Inanki elimde olsa coktan aşardım cnm
0 oy
tarafından
Evlendikten sonra öncelikler değişiyor bence sende değiştir elimde değil kelimesi sadece kaçış bahane için kullanılıyor insan isterse herşeyi başarır herşeyi elde eder bu konuda sende kendine güven şuan problem değil gibi dursa da ileri de eşinle arada çok sorun olur 
(1,235 puan) tarafından
Inanki elimde degl keske elimde olsa
tarafından
Ben ne anlattım senşn verdiğin cevaba bak bu psikolojiden çk
0 oy
tarafından

E kocalar böyle olunca suçlu oluyo demek ki onlarında elinde değil :ermm:

(1,235 puan) tarafından
Canm bi insan ailesini sevecek saygi duyacak ozelliklede buyuklerine karsi esime bn hatrlatirim anneni ara filan diye giderken bi isrekleri var mi sor diye annesine babasina saygi duyan esinede saygi sevgi duyar bnce boyle
tarafından
Yok canım senin için demiyorum zaten. Genellikle burdaki hanımlar eşim bizden önce ailesini düşünüyo diye şikayetçiler ya hani ondan dedim demek ki ellerinde olmuyo
(1,235 puan) tarafından
Canm aslinda herkes ilk cekirdk ailesini dusunecek buna bnde dahil bu durumdan rahatsizim bn  ama elimde dgl
tarafından
Zamanla olur inşallah canım Rabbim sıkıntılarını göstermesin
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Bendw ayniyim :(

(1,235 puan) tarafından
Keske hastanelerde boyle seyler icinde bi bolum açılsa
(5,436 puan) tarafından
Acilsa faydasi olur mu sence bence olmaz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 642 göst.
12 Ağustos 2019 Aile kategorisinde ❄❀GÖKTUĞ'UM❀❄ (6,825 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 617 göst.
0 oy
5 cevap 263 göst.
27 Şubat 2023 Aile kategorisinde Annelerr toplandiik (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 225 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Seymaak1 (159 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı

...