0 oy
256 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından
tarafından kapalı
kizlar ramazan yaklasiyor esim ramazanda genellikle hep arkadasinin evinde iftar acar ve sahura kadar orda olur gecen sene beni suphelendiren bazi davranislar olmustu bu sene yine icim icimi yiyor gittigi arkadasi bekar bekar evi var diger yanlarindakilerde bekar hep kari kiz isi olan tayfa bi bu evli ve o oglanin bekar evide apartta universitenin orda yani kendiyle cok tartsitik bu konuda gidiyor yinede kendimiz variz kiz felan yok diyor ama benim.icim rahat edmiyor ben o evde kimlerin olup olmadigini nasil.ogrenebilirim ne yapabilirim.nasil bi yol izlesem gercekleri ogrenebilirim lutfen yardimci olun kafayi yicem dusunmekten
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
(17,633 puan) tarafından
Eğer ramazanda günaha giriyosa yuh birde girmese bile ne işi var ya evli adamın arkadaşlarıyla sahurlara kadar çok saçma
(22 puan) tarafından
İsde bunu kendine anlatamiyorum gecen sene de ayni bu olay yuzune cok kotu tartsima yasadik
(22 puan) tarafından
Normalde oyle hic arkadaslariyla gezme gidip gelme isi yok zaten bi ramazanda olmaya basladi
(17,633 puan) tarafından
Çok garip millet ramazanda imana gelir yola gelir oda yoldan mı çıkıyo
(22 puan) tarafından
İsde cikmiyo belki de ben oyle kaygiya kapiliyorum cevresinde kinarkadaslarindan dolayi
-Reklam-
0 oy
(22 puan) tarafından
kizlar bi fikri olan yok mu
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Her okuduğum posta ayrı şaşırıyorum ne diyim yani tuhaf tuhaf huylar 
(22 puan) tarafından
Maalesefff
0 oy
(10,757 puan) tarafından
Ramazan gelmden konuş canım.olur mu. Böyle ramazan mübarek ailesiyle iftar sahur yapmayacaksa ne anlamı kaliyor
(22 puan) tarafından
gecen sene ramazanda cok konustum ej son cok kotu bi tartismayla sonuclandi hala bildigini okuyor
0 oy
(981 puan) tarafından
Herkesin ibadeti kendine ama hergüne aktivite koyun mesela teravih namazına gidin her akşam mesela tatlıyı çayla içmek için hergün olmasa da tatlı yapın aklıma ilk gelen bunlar 
(13,824 puan) tarafından
Ya işte sorun da o hani arkadaşına bir gün gidersin iki gün gidersin hergun sahura kadar bir de normal değil haklı kadın amin
(22 puan) tarafından
nerdeee bacimm o dedigin flimlerde oluyor sanirsam bizimki bizle vakit gecirmeyi sevmez ki iki cocuk var sesleri onu rahatsiz eder aglamalari onu rahatsiz eder basindan gondermeye yer arar birlikte hic bi aktivitemiz yok gezmek oturmak piknik yapmak felan tek yuzbyuze geldigimiz yer sofra basi oluyor ondada en fszla 20 dk
(22 puan) tarafından
Bir de evli barkli adamsin bekar evinde isin nee
(13,824 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun keşke evlenmeseymis ozaman
(22 puan) tarafından
maaleseff :(

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 332 göst.
27 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde SL (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 226 göst.