0 oy
427 göst.
Diğer kategorisinde (65 puan) tarafından

Beni lincleyebilirsiniz herşeyi göze alıyorum :)) benim 3 oğlum ve 11 haftalık 4. Ye hamileyim nolur bana dua edin tabi önceliğim sağlıklı hayırlı evlat olsun ama Allah'ım banada bı kız cocugi nasip etsin :((

19 Cevaplar

+2 oy
(7,412 puan) tarafından
Hayırlısı ise Rabbim gönlünün muradini versin canim.
(7,412 puan) tarafından
Canim simdi senin 3 oglan ya linclemezler :D maalesef bayanlar bi tuhaf. Inan 2.cocuk olsa lince baslarlardi ahajaha
Halbuki yani bence düşünmekte mahsur yok aksi olsa kabul edilmicek degilya. Rabbim herkese en en en hayırlısını versin canim.
(48,735 puan) tarafından
☺️ hilos yine +++++
(65 puan) tarafından
Amin canım
(7,412 puan) tarafından
Ikbalimm☺☺. Sen uyuyamadin gitti kiz.
Ama dogru dedigim degilmi kuzum. 3 erkek var yazik 1 tanede kiz olsun diye herkesin icinden gecmsitir. Ama 1 oglu olsaydi 2.kiz deseydii oo yanmisti. Olmayan napsin. Rabbim isteyene versinn falan filann.:D
(48,735 puan) tarafından
elos simdi sakinledi canim uyucam ama donerken en kenara geldi cekmeden uyuyamam doğru diyorsun. benimde karnim.hemen çıktı herkes oglun olacak dedi ama biz hep esimle.kiz istedik. tabiki evladin kizi erkegi yok erkek olsaydida cok sevecektik ama gönlümüz hep kizdan yanaydi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun tabi isteye bilirsin nolmuş ki :) Allah herkesin gönlüne göre versin. 
(65 puan) tarafından
Bazen okuyorum burdan linç edilenler oluyo :))
tarafından
Bende erkek istedim kızım oldu şuan binlerce kez şükrediyorum iyiki kizim oldu nasip kısmet inşallah Allah herkese saglıklı evlat nasip etsin...
(65 puan) tarafından
Aminnnn öyle hasretizki kız çocuğuna Allah'ım hayırlısı neyse onu versin tabikide ama her iki meyvenin de tadını almak istiyor insan
0 oy
tarafından
Am8nn rabbim gönlüne göre hayrli saglikli evlat versin neden lin geksinki kizinda olsaudi oglan isteyecektin en dogal hakkin yani
(65 puan) tarafından
Bazen okuyorum böle cinsiyet seçimi yapan anne adaylarına ters cevaplar veriliyo o yüzden dedim canim
0 oy
(48,735 puan) tarafından
hayırlı saglikli kiz evlat versin rabbim sana ☺️
(65 puan) tarafından
Aminnnnnnn
0 oy
tarafından
Ben de hsmileligimin ilk başlarında kızım olsun diye çok dua ettim hatta burda da post açmıştım sonra düşündüm belki Rabbim bana bir kız evlat verecek ama o kız benim sınavım olacak sonra aklım başıma geldi dedim Rabbim hakkımda hayırlısı neyse onu ver benim de 3. Oğlum oldu çok şükür sağlığı yerinde gerisi önemli değil  Rabbim senin de hakkında hangisi hayirliysa onu versin canım 
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah. Neden linclesinler ki. Oglu olan kız cocugu kızı olanda erkek cocugu illaki içinden gecirir tabi dediğiniz gibi öncelikle saglıklı olması. Bu sen ama kız senesi herkesin kızı oluyor. Benim cevremde 5 kişi var 3ü kız 
(65 puan) tarafından
Aminnn insallahh
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Rabbim hayırlı,sağlıklı evlat nasip etsin. 
0 oy
tarafından
Rabbim sağlıkla hayırlı kız evlat versin canım. 
0 oy
(614 puan) tarafından
Amiiin canım. Bunda linçlenecek bir şey yokki tabiki öncelik sağlık hayırlı evlat bunu kendinde belirtmişsin. Hepimizin gönlünden geçmiştir cinsiyet konusunda bir şeyler :) 
0 oy
(57 puan) tarafından
Niye linç etsinler gönül bu rabbim oğlu olana kuz kızı olana oğlan nasip etsin inşallah sağlıklı bir şekilde hic olmayana evlat aminn amin amin 
0 oy
(583 puan) tarafından
Seni lincleyecek bişey göremiyorum şuanda daha çok erkek isteyen beyinleri linclemek geçiyor içimden deliriyorum onları görünce :) rabbim gönlüne göre versin hayırlısıyla ve sağlıkla insAllah
0 oy
(264 puan) tarafından
Canim Allahtan hayirli sekilde iste ancak kiz ver deme verirde hayirsiz olur Rabbim gonlumdekini hakkimda hayirli eyle de. Rabbim gonlune gore hayirli olani versin insallah.. 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Allah gönlünden gecenin en hayırlı şekilde kabul etsin canim 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Rabbim gönlünüze göre versin tabi ama cinsiyet için de kız olmassa üzülmeyin şükür edin sadece hamilelik duygusunu tatmak için bile herşeyini feda eden insanlar var... 
0 oy
tarafından
Hakkinda hayirlisi olsun canim INŞALLAH gonlundeki olur
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ahanda bitane ben  kız sevdalısı inşaallah sağlıklı bı kızın olsun benim de 3 oğlum var 4.te cesaret edemem
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim gönlünden geçeni versin canım

0 oy
(3,617 puan) tarafından
Rabbim gönlüne gore versin
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kız niye lincleyelim Benim de iki tane kızım var bende hayırlısıyla Allah'tan sağlıklı uzun ömürlü imanlı kuranlı Allah'ın Salih kullarından bir erkek evlat istiyorum isteyebilirsin istemek günah değil  Yüce Rabbimiz buyurmuş ki ben de çok isteğin kullarım Allah bunu buyurmuş ki biz niye kızalım ki neye kızalım ha Tabii ki evlat hasreti çekenler var ama onu da biz yapmadık O da Allah'tan onlar da yalvarsın Allah'tan istesin  gelip burada linçlemek hiç kimsenin hakkı yok kimse burada Allah değil ve bizler de insanız Her iki meyveyi de tatmak istiyoruz benim çocuğum var onunki olmuyor diye bu benim suçum mu Hayır değil Sadece onlar için de dua edebilirim Allah'ım olmayanlara ve gerçekten isteyip layıkı ile bakacak olanlara da evlat nasip etsin Bizlere de her iki meyveyi tattırsın inşallah amin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 85 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 228 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 201 göst.
0 oy
5 cevap 177 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu