0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (4,994 puan) tarafından

Normal de sleepy kullanıyorum 5 maxi kullanıyoruz sleepy olmayınca ya molfix ya prima alırız dün de sleepy bulamadık molfix külot bez aldık maxi yok onlar da biliyorsunuz 6 numara aldım gece 12 gibi takıyorum saat 10 da uyanıyor değiştiriyorum altını ilk defa başıma geldi uyanıkken bile bezi çişten çok şişer ama yırtılma olmaz bunun kenarı yırtılmış biraz içinde ki beyaz şeyler yere döküldü az çiş olunca değiştirmiyorum bekletiyorum sleepy de aşırı şişer öyle değiştiririm bunun aşırı şişmesin de yırtılma oldu başına gelen var mı ? Yoksa iyice davul gibi olmadan değiştireyim zaten sürekli kullandığımızdan değil sleepy kullanıyorum ondan memnunum ben :D :)

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aynen molfix öyle bi de bezin üzerinden çişin yoğun olduğu yere dokununca ele ıslaklık geliyor normalde gelmemesi lazım ve çiş biraz fazla olsun tanecikler çıkıyor ben de memnun kalmadım şimdi sleepy kullanıyorum bu öyle değil 
(4,994 puan) tarafından
Anladım kuzu başıma hiç gelmedi ben de sleepy kullanıyorum bulamayınca ya molfix ya prima kullanıyorum primada da hiç sorun yaşamadım molfix kaç kez kullandım bu bez böyle yapınca sorayim dedim benim başıma geldi ise başkaların da başına gelmiştir kesin diye düşündüm
tarafından
Benim 1 sefer gelmedi başıma ama normal bezinden memnundum bi gün aynı yerden 2 paket aynı numara aldım biri çok küçüktü biri normal olması gerektiği gibiydi. buraya da atmıştım hatta önceki sildirdigim hesabımda. hepsi burada yorumlarına baktığımda öyle olanlar varmış ben de ne uğraşıcam dedim bıraktım sleepy geçtim :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kiz 10 saat bez degistirmez davul gibi siserse ben bile yirtilirim
(4,994 puan) tarafından
Kuzu normal de sleepy de hiç değiştirmiyorum uyurken bakıyorum dolmamış oluyor sleepy de hiç yırtılma başıma geldi
tarafından
Yavrum bende molfix kullaniorim 8 aylik oglum kilot bezde kullandim gece benimde almadigim zmanlar oldu uyanmadiginda hc oyle sorun yasamadim 8 aydr kullaniom
(4,994 puan) tarafından
Ne bileyim kız :D Bana denk geldi demek ki bez olmayınca ben de hep alıyorum ya molfix ya prima ilk kez başıma geldi acaba çok mu işedi de yırtıldı :D Ne bileyim ki kuzu anlamadım gitti
+1 oy
(4,286 puan) tarafından
Ben de sleppy kullanıyorum senin gibi yatmadan önce bi değiştiririm saat akşam 10 da ta sabah 9 da alırım hiç ne pütür çıkmaz sızdırmaz yani
(4,994 puan) tarafından
Kuzu benim de öyle sleepyden çok memnunum 15 aydır kullanıyorum :) Ama markette bulamayınca ya molfix ya da prima alıyorum diğer bezler pişik yaptığı için bu üç marka iyi geliyor anca
(4,286 puan) tarafından
Ben hiç farklı marka denemedim desem yeridir bi çok zor kaldım a101 bezini kullandım kargo geç gelince ama sleppyinin her ürününden memnunum sadece jean külot bezi çok kötü diğer ürünleri guzel
(4,994 puan) tarafından
Kız ben de onu çok istiyorum numarasını bulamıyorum 5 maxi yok diye 6 istiyorum hiç bulamadım çok beğeniyorum onu ben de öyle bez alt açma örtüsü ıslak mendil hep sleepy oyun havuzu var onun için sleepynin mayo bezini aldım çok memnunum ondan da bi jeansı denemedim onda çok hevesim var :))
(4,286 puan) tarafından
Hepsiburadan sipariş et piyasaya göre çok iyi biz 80 adetini 69 tl 'ye aldık 6 numara biz hep internetten sipariş ediyoruz
+1 oy
(3,769 puan) tarafından
Ben belli bir süre a101 in bezini kullandım snra bez denedim ama beğenmedim molfix e geçtim ve 19aylij oldu hala onu kullaniorm memnjnm da ben çok sık bez dgstrmm mi yırtılma vs olmadi 
+1 oy
(44,603 puan) tarafından
6 aylik oglum molfix kullaniyorum bende simdi kilot bez alcam havalr soguyana  kadar onu kullancam normal bantlisindan ben cok memmunum dogdugundan beri kullamiyorum daha hic degiatirmedim 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 118 göst.
26 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
13 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 229 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Canim (670 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 448 göst.
19 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,708 soru

11,335,762 cevap

34,798 kullanıcı

...