0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (670 puan) tarafından
Kızlar külot bez kullanan varmı sleep aldım pişik yaptı şuan molfix kullanıyorum inş bişey olmaz külot  bezi bir arkadaşım dedi hava alıyormuş külot bez daha iyi diyolar

10 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben kullanıyom diğerinden rahat hic değilse bantla çocuğu sıkmiyoz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben sevemedim kilot bezi büyük çiş yaptığında yandan yirtmasi falan bana göre değil 
(670 puan) tarafından
Hava alıyormuş peki yoksa tek rahatli külot gibi olması mı
tarafından
Havasını bilmiyorum canım nerden alacak hava zipkac gibi yapışıyor popoya tek avantaji gydirilmesi ya
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Eşim yanlislikla külot bez almıştı yemin ederim.iskenceden başka birşey degil
(670 puan) tarafından
Neden
(4,859 puan) tarafından
Kış vaktiydi iki alt giydirdigim için bacaklarından geçirirken mecbur altta ne var ne yok çıkıyor cırt bez öyle mi koy altına bağla en rahatı bence
0 oy
(534 puan) tarafından
Ben de külot bez kullanıyorum kizima canim sleppy ben bayadir kullanıyorum ve memnunun bi sıkınnti yaşamadım 
0 oy
(10 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canm tüm markaları denedim.e bebeğin kendi markası baby me külot bezi beğendim bi tek şuan memnunum
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum. Gündüz normal gece külot bez takıyorum
0 oy
(588 puan) tarafından
Kışın çırtlı bez yazın külot bez iyi oluyo. Sleepy kullandım bende hep ve gayet memnunum.
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Kızıma kullanıyorum ama bi gece yatarken birde tuvaletini yaparken bence çok iyi
(1,615 puan) tarafından
Ben kızımı tuvalete alıştırfım ama daha büyük tuvaletini yapamıyo  korkuyo lazımlığa oturunca bir o zaman bez bağlıyorum birde gece uyurken daha gece şeyine geçemedim küçük bebeğim de var diye ama gündüzleri hep bezsiz gider çişini yapar temizler kendini falan
(670 puan) tarafından
Kaç yaşında tuvalet giden canım
(1,615 puan) tarafından
3 yaşında
(670 puan) tarafından
Kaç yaşında alıştırmak lazım hiç bir bilgim yok
(1,615 puan) tarafından
1 buçuk 2 yaşında başladım ben ilkte zor oluyo
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bende Molfix kullanıyorum güzel yazında külot bezini alcam insallah
(670 puan) tarafından
Kaç aylıktan basliyo külot bez
(44,603 puan) tarafından
Ben 5 ayında başlamıştım yazdi tabi şimdi 15 aylık Haziran ayında artik kilot beze gecicem
0 oy
tarafından
Yazın çok rahat oluyur kilot bez kışın kullanışlı değil 
(670 puan) tarafından
Neden kışla yaz arasında ki fark ne
(44,603 puan) tarafından
Canım adı üzerinde kilot bez yazın tek onu giydir evde dolansin ama kışın öle değil usumesinler diye kat kat giydiriyoruz e haliyle onu giydirmek için bebeğim alt kısmını pijamasıni felan hepsini çıkarıp.ole giydirceksin senin için buda zor olur ondan yazın kilot bez iyi oluyo
tarafından
Kışın giydirirken komple altını çıkartmak zorunda kalıyoruz kışın zor oldu birde sızdırma durumu var kilot bezde arkadaşın dediği gibi yazın çok sıcaklarda tek kilot bez giydirdim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 144 göst.
13 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 286 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 333 göst.
26 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
13 Aralık 2021 Aile kategorisinde Minnosuuum (64 puan) tarafından soruldu

378,398 soru

11,326,428 cevap

34,778 kullanıcı

...