0 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Yav kızlar aklınız varsa özele gidin muayene için dedinm gittim bebeğimi göremedim şuan 7 ay bitti 8. Aya gireceğim cinsiyetini biliyorum ama sordum ney diye belli değil dedi haha kahkaha atıyorum hala sabah 7 buçukta gittim 8 de randevuya girdim sonra sat 2 ye ultursan saati verdi saçmalığa bakın Kayseri şehir hastanesi bu dediğim yer valla özele gdiyrodum sanırım doğumu da özele gideceğim bu böyle olursa 
notu ile kapatıldı: soru başlığı içeriği özetleyici olmalı

9 Cevaplar

+3 oy
(7,411 puan) tarafından

Oan pozisyonu uygum degildir canim. Hemen hastaneyi nie kotuluyosunki. Bende sehir hastanesine gittim. Doktorum ben sormadan kendi soyledi. Gayettw ilgiliydi. Yani genelleme yapma derim. Ilk cocugumda ozele gidip azar işittiğim icin ikincide direk devletee gittim iyikide gitmişim. Rabbim iyi insanlar la karşılaştırsin. Hem ozel babamiz8n hayrina iyi davranmıyor. Parasini odemeden iceri girebilirmisin.?  Mecbur iyi davranıyorlar hemde içlerinden gelmeye gelmeye:D

tarafından
Ya doktor sorun etmedi de ultursan çeken kadın ayrı ya o cnaim skti
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben bir kere devlete gitmek gibi bir hata yaptım üstelik kendi çalıştığım hastaneydi bebegimin hareket etmediğini söylediler ama ben hareketlerini hissediyordum çocuk içim de fırıldak gibi dönüyordu sonra da kalp atışları yok dediler başımdan aşağıya kaynar sular döküldü hemen özele koştum tabi gayet sağlıklısı bebeğim su an ayağımda sallıyorum çok şükür hiç bir şeyi yok benim imkanım var di gittim özele gidemeyen imkanı olmayanlar ne yapsın bazı.doktorlar gerçekten hiç bir şey bilmiyor 
tarafından
Ya aslında özele gdiyrodum denemek istedim keşke denemeseydim
0 oy
tarafından
Maalesef devlet hastanelerin çoğu ilgisiz imkanı varsa insanın özele gider tabi
0 oy
tarafından

Bende devlete gittim bi kere pişman oldum hepsi aynı değil tabikide aramızda durumu müsait olmayanlarda var onlar napsın keşke su devletteki doktorların  bazıları kendilerine çeki düzen verseler 

0 oy
tarafından
Devlet Hastanesinde azar istittim diye 9 ay hep özele gitrim her ay doktorumdan çok memnundum doğumuma bir hafta kala devlet aciline gittim bir doktor vardı keşke dedim en başından beri o doktora gitseydim hasrane değil de önemli olan iyi doktor bulabilmek 
tarafından
Doktor var doktorcuk var dimi ya
tarafından
Kesinlikle katılıyorum canim
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Ben kontrollerime özel ve devlet olarak karısık gittim hep devlet de de ilgileniyolar ve doğumu da devlette yaptm bir hafta hastanede kaldm çok da güzel ilgilendiler bidaha yaparsam eğer yine devlete gidicem özel beni doğuma almadı 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
1 defa gitmek gibi bi hata yaptim esimin hic gonlu olmadigi halde yine dogurursan yine ozele giderim net ama imkani olmayanin rabbim yardimciisi olsun iyilerle karsilastirsin
0 oy
tarafından
Bence sana kötüsü denk gelmiş diye hastaneyi kötüleme canim ben ilk çocuğumda hep özele gittim doğumu da özelde yaptim şimdi yine hamileyim devlete gittim hayatımda bu kadar ilgili konuşkan bir doktor gormedim dua ediyorum doğumumu da o doktorda yapabilmek icin
0 oy
(2,241 puan) tarafından

ben hamile kaldigimi bilmiyordum asiri karin agrisiyla gittim benim bogazima baktilar ya :Dsonra antibiyotik verdi igne serum yaptilar iki gun sonra hamile oldugumu öğrendim allahdan bebegime bisey olmadi .gebeligimde de bir kere sehir hastanesine gittim bu bebek  saglikli dogmaz dedi ozele gittim hicbirseyi yok dediler cok sukur suan 15 aylik kizim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 46 göst.
18 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (408 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 303 göst.
28 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 148 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,864 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 459 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,291 puan) tarafından soruldu

384,707 soru

11,507,921 cevap

35,164 kullanıcı