0 oy
423 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Hem kendime hem evime destek için yapabileceğim evden iş türü şeyler varmı ne önerirsiniz hanımlar?

5 Cevaplar

0 oy
(235 puan) tarafından
Vaktin varsa tutun basabilirsin mesela
(15 puan) tarafından
Evde herhangi biri sigara kullanmıyor o yüzden izin vermezler kuzu
(235 puan) tarafından
Sigara kullanip kullanmamayla ne alakasi var ki benim arkadasim da kullanmiyo basiyo ama 10 paketini 60 tlye satiyo 1 gunde 10 paket cok rahat basiyo
-Reklam-
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Örgü yapabilirsin canım 
(15 puan) tarafından
Alan olur mu ki acaba
(1,265 puan) tarafından
Komşularına söyle bana müşteri bulun de arkadaşlarina söyle akrabalarina söyle  ınsalh olur
(15 puan) tarafından
İnstagram vs. Gibi sosyal medya üzerinden yürütebilirim aslında
(1,265 puan) tarafından
Oda olur canım  Allah işini rast getirsin
0 oy
tarafından
Orgu kiyafet  battaniye vs yapip satabilirsin cnm 
(15 puan) tarafından
Alıcısı olur mu ki acaba ?
tarafından
Battaniyeler alinir cnm kiyafeti de alan olur heralde ama simdi herkes battaniyeye merakli
0 oy
(614 puan) tarafından
Kuzum şu herballife ya da farmasi fln var ya onlarla iyi kazanan kişiler tanıyorum.  
(15 puan) tarafından
Vardır canım da benim çevrem yok gelin geldiğim yer de hep orta yaşlı yada yaşlı nerde satıcam :D
(614 puan) tarafından
İnstagram satışı olmaz mı ki? Bizim mahallede de kavanoz ürünler satan bir abla var. Tabi ne kadar kazanıyor bilemiyorum ama araba aldı :D
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Ilgi ve yeteneklerine bağli bence örgüye mi elin yatkın battaniye yelek oyuncak ör dikişe mi yatkın birçok şey dikebilirsin yemeğe mi yatkin pasta börek yapabilirsin evde mantı doldurabilirsin konuşman mı güzel o zaman kozmetik ürünler sponsoru olabilirsin birçok iş var tabi azim ve çaba ile bunlarin hepsi yapilabilir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 141 göst.
0 oy
1 cevap 95 göst.
0 oy
1 cevap 220 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu

380,883 soru

11,403,556 cevap

34,941 kullanıcı

...