0 oy
496 göst.
Aile kategorisinde (106 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Biz esimle tatil için 1 haftaligina istanbula gelicektik kardeşimle anlastik esim hatta iş yerinden izin bile aldı bende hamileyim 7 aylik neyse otobuse bindik 6 saatlik yol otobüs yariladi kardeşim afrali tafrali konuştu birden bisey demedim istanbula indik sabah esimle tabi ben sabaha kadar uyumadim heryerim tutuldu sonra kardeşimi aradık sabahin 6si açmadılar telefonu bizde halamlara gittik onlarda baya rahatsız oldular akşam kardeşime gittik sabah esimi ise gönderdiler duramazmış evde ve esim beni burdada hastaneye goturucek dedim kardeşime yok o ise gitsin ben götürürüm dedi götürmedi yarın burdan gidiyoruz 

7 Cevaplar

+1 oy
(119,131 puan) tarafından
Kiz misafire bide kardeşe boyle yapilirmi amac ne
-Reklam-
0 oy
(583 puan) tarafından
Evliyse  eşi istememistir  Rabbim kimseyi kimseye muhtaç etmesin gidin bencede kardes ya aklım almiyo nasıl yapar böyle saygısızlık Rabbim karşısına  çıkarır  anlar o da
0 oy
tarafından
Bazıları olyle nebilim
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Misafir işe mi götürülür ilk gün yaaa.Otogardan almamak da neymiş .
0 oy
tarafından
Valla anlamadım istanbuldan ağrı eşini ise nasil gönderdiler
0 oy
(101 puan) tarafından
Esin bir daha gelmiyeceksin dese haklıdır ve kardeşin evliysd karısı istememistir değilse masraf için gitmeni istemiştir çok sacma bu devirde kardeşlik yok kalmMis biz dort kız bi oğlaniz uc kız evkiyiz çocuklarla gidiyoruz abimle karısı pervane. Ler şükür
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kardeş de olsa koronadan olmuş olabilir. Eşini işe götürmüş olabilir. Bizim patron da erkek kim gelirse eve yanında getirir bütün gün iş yerinde ağırlardı. Bayanlarla ne yapacak gibi düşünmüş olabilir. Hani canı sıkılırsa diye. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 395 göst.
23 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mervenar (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 133 göst.
0 oy
5 cevap 379 göst.
24 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saliha22 (652 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 414 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu

378,282 soru

11,322,449 cevap

34,770 kullanıcı

...