0 oy
753 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

:(:'(:(:(

İçimden bişi yapasım gelmiyor pek

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nerden anladın :/ 
tarafından
Annelik iç güdüsü galiba bugün öpmedim kadar öptüm kızımı off :( aklıma neler geliyor yemin ederiö eşim artk silecem uygulamayı diyor o kadsr kötü oldm
tarafından
Bende aynı durumdayım vallahi biz böyle paramparça olduk o anne ne halde kim bilir Allahım sabır versin :((
tarafından
Amiin aminnn :(
-Reklam-
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Hiç.. Hiç... 
tarafından
Annelik aslında güzel ama karnında degl de cigerinde taşıyon sanki oran sökülüyo resmen ya
0 oy
(657 puan) tarafından

Çünkü çok sıcakkkk yanıyamm:'(

0 oy
(9,238 puan) tarafından
Hem de hiç yemin ederm.. postlara bile yazasm asla gelmiyor..
tarafından
Aynı aynı :(
0 oy
tarafından
Evet bazıları gibi laf sokacak durumda değilim. bir Annenin acısına ortak oluyorum . 
tarafından
Ortak derken kötü bişi ise yazmayın nolur :(
tarafından
Hayır ya kötü bir şey değil canım . Bugün evladını kaybeden annenin acısı yüreğime oturdu inan hic keyfim yok.
tarafından
Aynısı bendede var yanma aldm yatırdım ya :( :( annelik zormu güzel mi :( ?:(
tarafından
Annelik dünyanın en kutsal en guzel en mükemmel şeyi olduğu kadar sorumluluk isteyen bişey.  
Evet zor ama bir Anne evladı için başaramayacağı hiç bir zorluk yoktur tek zorluk yokluğuna katlanmak ve alışmak.
0 oy
tarafından
Uyuyamıyorum yaa aklıma geliyonsurekli korkudan an Allah'ım Allah'ım nasıl ne zaman kurtulcaz
tarafından
koronadan vefat etmiş ama ihmal yüzünden
tarafından
Evet biliyom ama altta kronik hastalığı varsa daha kötü oluyo ya ondan dedim.allah ihmal edenlerin belasini versin
tarafından
Bağışıklık düşük olabilir
tarafından
Allah'ım sen koru minicik yavru bağışıklıkligi ne olurki:(((
tarafından
Zayıf yavrum zaten belli
0 oy
tarafından
Sadece dua ediyorum Rabbim sen evlatlarımızı sevdiklerimizi bizi koru inşallah diye çünkü Allahtan başka bizi koruyacak kimse yok Allahım bir an önce bu hastalığı def etsin inşallah :(
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ah ahhh hic sorma yüreğim aciyo
tarafından
:( :( birde durum açıyolar ne kadar doğru diye ya ALLAH ıslah et ya
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kolum kanadım kalkmıyor benim 
tarafından
:( :( yorumsuz sadece:(
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Normal bir soru soracaktım burda post açıp, ama insanların üzüntüsü varken saçma geldi vazgeçtim rabbim sabırlar versin :(

tarafından
Amin rabbim meleklerimizi korusun
0 oy
tarafından
Bazen düşündükçe annelik çok ağır geliyor ona bişey olursa diye. Annelik güzel, duygusal yükü çok çok ağır.. Bugün hiçç tat tuz yok hiiç, çaresiz bir annenin kaç gündür paylaşımlarını takip edip güzel bi haber vermesini beklerken acısını gördüm.. 
tarafından
Artk böle paylaşım görünce bakmaycm cidden çok etkisinde kalıyorum:(
tarafından
Bide o post hep yorum yapıldığı için yukarı çıkıyo sürkeli :( tekrar tıklamaya çekiniyorum o masum meleğin yüzünü görünce içim yanıyor
tarafından
Bakıyorum resimi ne:( (
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Çocuklarla ilgili çok post açıldı bugün, bugün sürekli kızımı emzirdikten sonra aldım bol bol sardım. Daha çok çok küçük 16 günlük, memeyi alamiyo diye sinirleniyordum ona da yansıyordu sinirim yani ben sinirlenince o da ağlıyordu. Henüz anlamasa da sinirlendigim için özür diledim. Çok zor biz okuyoruz içimiz paramparça oluyo düşüncesi bile çok korkunç. Allah sabır versin hepsine çok zor tarifsiz:(

tarafından
Hayat çok kısa bugun yine anladım :( :( gerçekten evlat evlat seni hayata tutan atan kalbin gibi birşeymiş :(6 aylk kızım 6 aydır deli divane gibi aşığım annelik çokçokgüzelmiş amaaaa :( öbürünü demeyecem
(1,788 puan) tarafından
Ahhh ahhh hepimiz mahvolduk :((
Memeyi neden alamıyor kuzum bebek
(3,107 puan) tarafından
Bulamıyor memeyi kafasını sürekli sallıyor
(1,788 puan) tarafından
O tüm yeni doganlarda olur canim merak etme☺Allah bağışlasın⚘⚘
(3,107 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️
0 oy
tarafından
Vallahi aynen okadar kotuyum ki
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Bende darma dagınım en son oturdum hüngür hüngür agladım ıkı kızımda grip oldular biri çok öksürüyor dıgerı yeni başlıyor ben bugun yarın doguma giricem psikolojim berbat onları böyle nasıl bırakıcam hele bugun ki arkadaştan sonra hiç yüzüm gülmedi perişanım :(
tarafından
:( cennete gitti şimdi tertemiz başka bir dünya kötülüklerin olmadığı dünya:(
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Ne tadı gülüm yaa bütün gün ağladım :'(

tarafından
:( :( :( zor zor annesi gece ışıkta uyutur kapkaranlık yerlere koydu diyecek sözüm yok ALLAH düşmanıma dahi yaşatmasın zor
(3,274 puan) tarafından
Rabbim hiç bir anneyi evladıyla sınamasın benim oğlumda 5 yaşında ona baktıkca ağladım evlat acısının tarifi yok çok zor icin de hep bir kor ateş yanar yaşamak desen yaşayamazsın öleyim desen ölemezsin Allahtan korkarsın Allahım bak yine ağlıcammm :((((
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Aynı durumdayım 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ay anammm bende oyleydim kizzz 
0 oy
tarafından
Evladı ölmüş bir anne varken nasıl matem tutmayalım; (
0 oy
(119,388 puan) tarafından
Uykum yok yaaa
0 oy
(40 puan) tarafından
Benim hep var nedensee icimden birsey gelmeyip sürekli yatmak

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 286 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bernnn (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 385 göst.
25 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,788 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 409 göst.
27 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu

380,499 soru

11,392,458 cevap

34,901 kullanıcı

...