0 oy
2,115 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya açılmak istyorum bekarken acıktım istedigim gibi giyinemiyorum kendimi iyi hissetmiyorum eşimin ailesi hep kapali ayni apt otryoruz açılsam dedikodu gündeminde olcam eşimde istenyo açlmamı ama ne biliyim 

34 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sen eşin için mi kapandın 

yadaa şöyle diyim canm binadakiler eşinin ailesi dedikodunun etmesin diye mi takıyosun o başörtüyü

Daha kötüsü açılınca ALLAHIN gğnah yazmasından daha çok elalem ne der diye mi çekiniyosun... 

Diycek bisey bulamıyorum  :ermm:

-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Hayat senin hayatın günah senin günahın Sonuc kimse kimse için yanmıyor ateşte karar senin canım inşallah Allah yolu ile buluşursun 
0 oy
(233 puan) tarafından

Sen hiç kapanmamış hiç tesettürlü olmamissin zaten canım. 

Sırf eşin istiyor ailesi istiyor diye kapandiysan kapanmanin  lezzetini  zaten hiç almamissin demektir.

Rabbim hidayet versin ne diyelim. Açılmayı istemek yerine bunun için yol aramak yerine  keşke rabbine  dua etsen tesettürlü olmayı kalbine isindirsin sana sevdirsin diye...

Çocuk oyuncağı gibi açıl kapan açıl kapan rabbim akıl fikir versin inşallah
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Bence acılma cnm. Seytana yenik düşme. BİR GÜN HZ ALİ YOLDA GİDİYORMUS. YOLDA GİDERKEN KÜÇÜK BİR COCUGUN HIZLICA KOSTUGUNU GÖRMÜŞ. HZ ALİ SORMUS COCUK NEREYE KOSUYORSUN ÖYLE DEMİŞ. COCUK EZAN OKUNACAK ABDEST ALIP CAMİYE GİTMEM LAZIM DEMİŞ. HZ ALİ. SEN DAHA COCUKSUN DEMİŞ.,,,,,, COCUK HZ ALİYE AMA DÜN BENDEN KÜÇÜK COCUK ÖLDÜ DEMİŞ..... demem o ki ölümün kimin kapısını ne zaman calacagı belli degil. 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Çok Günah canm evinde eşine aç saçini dısarda millete göstermek gercekten hoş degil bi kere kapanmissin kendini öyle şartlandır
0 oy
tarafından
Kapanip acilmak gunah bunu da biliyosun degilmi. Sirf dedi kodu olacak diye kapaliysan Allah icin degil dedikodu yapacak olanlar icin kapanmis oluyosun 
0 oy
(909 puan) tarafından
Hayat ne kadar garip ben de açığım kapalilarin giyimi daha güzel oluyor diyorum kapalidaki eşarp derdi açıkta saç derdine dönüşüyor ama açıkta da çok sıkıntılar var kapalilar bana daha şık geliyor nedense 
0 oy
(538 puan) tarafından
Saçlarını özlüyorsundur muhtemelen. Ama bu durum gelip geçici inan. 

Ben açılmak istemiyordum bi ara ama saçlarımı çok özlüyordum. Sonradan geçti. Hatta bir ara keşke çok önceden beri kapalı olsaydım diye içimden çok geçirdim. Saçın açıkken inan çok bakım gerekiyor. Bi yere gideceksin mesela tara düzleştir kırık aldır boyat falan derken günlük ortalama bir saat saçına gider. Kapalı olunca on dk.da eşarp ferace hemen hazırsın. 

Bol bol dua et. Düzelir inşallah bu durum. Zaten evlisin. Evde de açık güzel gezebilirsin saçlarına şekil vererek. 
0 oy
tarafından
Senln bileceğin iş içinden gelmiyorsa zaten bence boşuna uğraşma. Allah içine verir o isteği. Açıl kapan yapma kararını ver o şekilde devam et
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yorumları okumaya gelmiştim ve gidiyorum... 
0 oy
(18 puan) tarafından
Zor olani yapmissin canim.Cidden zor her nefsin basaramayacagi bir durum.Seytan seni kandiriyor.

Sabret bir ay iki ay daha de belki bu sicaklar bunaltti kisin rahatlayinca icine sinmeyecek acilmak
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Hayati kaynananiz ya da baskalari icin yasamiyorsunuz ve icinizden gelmeyerek bir seyleri yapmayin cunku farz olmuyor

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 2,472 göst.
+1 oy
29 cevap 2,030 göst.
20 Ocak 2022 Moda kategorisinde aysenurcan1906 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,298 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 237 göst.
4 Kasım 2021 Aile kategorisinde Selinpoyraz (352 puan) tarafından soruldu