0 oy
674 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bu gece eşim denilecek karaktersizle çok büyük tartıştık bna dedi sıktır git soğudum senden bnde çıktım saat 10.5 tan 12 ye kadar orda kldim bu gceden bahsediyorum sonra eniştesi halasıni annesini çağırmış ayrilucaz diyor az önce bna diyor senden soğudum nefret ediyorum 1.5*yillik evliyiz bosaninca bebek kimde oluyor 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annede kalır canım 
(549 puan) tarafından
2 yasına kadar degıl ki Bn oyle duydum snkı tam emin degılm ama
Bıde kız babaya erkek anneye veriliyor sanrm
(549 puan) tarafından
Kayınvalıdemlr konu aıcldj oyle dediler bana sakaylaa karısık kız babaya erkek anneye dıe
Bnde hıc bakmadım acıkcası tabı ki Bı cocuk annesinin ynnda olmalı babada onemli de anne daha farklı
(1,713 puan) tarafından
Öyle bir şey yok. 7 yasına kadar annede. Bakıma muhtaç olduğu için direk anneye veriyor. 7 yas üstü cocukları pedegog esliğinde karar veriliyor ama devlet cocugun kararını dinliyor cocugun kafa celinmiş olabilir diyerekten yine anneye veriyor. Cünkü cocuklarına bir 2ci kişi tarafından büyümesini istemiyor. Ancak annede uyusturcu alkol ruhsal bozukluk oldugu zaman küçük te olsa cocuk o zaman babaya veriyor. Onun dısında annede
(549 puan) tarafından
Anladım cnm cok sagol
Bunlar ben naslsa blmıyorm diye uydurdulr
(1,713 puan) tarafından
Canım maddi durumun var ise avukat tutarsın sen zaten o zaman avukata
Noterden vekalet veriyorsun. Sen hiçbir seye karısmıyorsun avukat herseyi hallediyor. Durumun yok ise adliyeye gidiyorsun barodan avukat istiyorsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annede kalır canim 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İşte bu yüzden kızıyorum bak evlendiğiniz gibi çocuk yapmanıza. Yaş genç mi bilmiyorum ama sonra siz üzülüyorsunuz. Eşimi çok severim çok şükür geçimimiz de güzel 6.5 yıl bekledim bebek için. Yaa hem çocuğun hem kendi geleceğin için. Bir yakınım çocuk da düşünmüyor vardı ilk eşinden çocuğu kaynı balkondan eşini atarken zor yakalamış. 40 yaşında insandı. Adam gibi tanımadan yazık sana da çocuğa da. 
(18 puan) tarafından
Balkondan cocugu kim atiyormus anlamadim cani.
(13,202 puan) tarafından
Çocuğu değil canım eşi tanıdığımızı balkondan atarken yakalamış tutmuş kaynı
(18 puan) tarafından
Anladim ne ilginc insanlar var.Bosanmayi beceremiyorlar da birbirlerine zarar verme derdindelee
(13,202 puan) tarafından
Kız 6 aylık evlilerdi adamın da ikinci evliliği. Adamın ailesi biliyormuş şizofren ilk eşi de bırakıp gitmiş kimse demiyor ki kadına bak böyle böyle diye. Geldiler genç kız gibi isteme söz nişan yaptılar herşey normalmiş gibi. Adam da hiç belli etmez mi kendini.
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Öncelikle hakkında hayırlısı olsun cnm. 7 yas altı cocuk annede kalıyor 
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Valla esin kendini kesss gene alamaz bebegi senden rahat ol o konuda
0 oy
(1,426 puan) tarafından
12 yaşına kadar senden kimse alamaz
0 oy
(92 puan) tarafından
Ya ben olsam o sözdən sonra asıl sen s......rt erkekliyini bilmiyosun zaten derdim  ikincisi çocuk anneden kalıyor seninkide daha sana muhtac heleki emziriyosan kesinlikle sende 
0 oy
tarafından
Kuzum hic korkma sen benim gorumcemde bosandi 8 yasinda kizi var hakim sormadi bile kimde kalmak istiyon diye otomatik olarak anneye veriliyor 18 yasindaki ogluna sordu ama
0 oy
(7 puan) tarafından
Canım hakkında hayırlısı ne ise o olsun ancak anlattıklarından anladığım kadarıyla evliliğini bitirmen en hayırlısı gibi görünüyor. Velayet konusunda da bebeğin sende kalır merak etme. 
0 oy
tarafından
Canm ekonomik durumun nasil?Yani 1.sırada anne var Ama babanin ekonomik durumu cok cok iyiyse babaya veriyorlar.Eger ailen arkandaysa barinacak yerin varsa yeme icme sorun olmicaksa ve bunu kanitlarsan sana verirler kuzum.
0 oy
(11,505 puan) tarafından

7 yaşına kadar sende kalır canım

0 oy
(56 puan) tarafından
Anne de kalır birde 7 bucuk aylık yani. Ben ayrıldığım da oğlum 3 _ 3, 5 yaşındaydı bana verildi sıkma canını 
0 oy
tarafından
Annede kalır canım anne eğer bakamam derse o zaman babaya veriliyor sen vermediğin sürece senden alamaz onu ve size bakmak zorunda maddi olarak

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 191 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ezgibbb (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 502 göst.
29 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 531 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.