0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Doktor da şok oldu çünkü çok ciddi anlamda birikmiş nasıl bu kadar yoğun anlamadı şuan yine başlıyor sanki nasıl baş edicem normal mi bu

8 Cevaplar

0 oy
(13,203 puan) tarafından
Kimyon ve rezene iyi diyorlar günde bir iki fincan içsen acaba fayda eder mi? Bir de kabızlık varsa o da yapar 
tarafından
Kabız değilim canım afedersin sürekli ishalim ama yine çok ciddi anlamda gaz birikiyor dediğini deniyecem ama
-Reklam-
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Canım secdeye durur gibi dur o zaman cıkar. Bende cok gaz sancısı cektim doktorum öyle söylemişti. 5 10 dk öyle dur. Gercekten gaz cıkıyor
tarafından
Doğumdan sonra böyle olması normal  mi
(1,717 puan) tarafından
Normal cnm gaz cıkmayın a sancı yapar. Daha için yaralı iyileşmesi ki. Onu bırak normal insanda bile gaz sancısı cok kötü oluyor. Birde ayaklarınızı sıcak tutun sıcak su torbasını koyabilirsiniz
0 oy
(549 puan) tarafından
Kuru kayısı yı kaynat seker atma onu ılık ıç

Bn oyle attm gaz sanscsnı bıde yuruyuss
tarafından
Yürüyüşe bebeğim küçük diye çıkamıyorum ama dediğini deniyeceö
(549 puan) tarafından
Evde yuru Bn evde yurdum
0 oy
(549 puan) tarafından
Ayaklarını da sıck tut 
tarafından
Canım 40 derece sıcak hiçbirşey gitinemiyorum çok sıcak
0 oy
tarafından
Canım gaz sancisi nasil bi tarif eder misin bende de sanirim var cildiricaam tam olarak neren.nasil agriyor 
tarafından
Aşırı karın ağrısı mide ağrısı mide bulantısı ama karnın çok ciddi şekilde ağrıyor ayağa kslkamıyosun
tarafından
Eveet bende ayni oluyorum ciddi mide agrisi hic bi şekilde hareket edemiyorum Oyle kitleniyor ve bağırıyorum nefesim bile gidiyor bazen baya sikintili bi sürrec . Bende cok oyle hastahaneue gittim gazdan şüphelendiler daha da gidemedim. Dikkat ediyorum o yuzden yemiyorum
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kız hiç sorma ben 16 ay okdu doğum yapalı öyle gazın oluyoki çıkartınca sağır sultan duyuyodur eminim bende şu gazdan kurtulsaydim iyiydi
(6,810 puan) tarafından
Canım bendede aynı yani neden böyle oluyor anlamıyorum sürekli gaz geliyor olur olmadım yerde
(10,411 puan) tarafından
Bunun için doktora gitmek gerekuyomu onuda bilmiyorum bende sancı olmuyo piste kokmuyo ama çok ses cikiyo eşim duyuyo sabah lavaboya gidince  çok utanıyorum
(6,810 puan) tarafından
Bende çok utanıyorum tuvaletten çıkana kadar sürekli sifona basıyorum inanirmisin  suyun sesinden duyulmasın diye
tarafından
16 ay mı baya olmuş ama benim ikinci doğumum ve bu başıma geliyor çok kötü bir durum
(10,411 puan) tarafından
Benimki 3. Doğum kurtulsmadim su illetten
0 oy
tarafından
İlk kez duyuyorum valla canım çok geçmiş olsun insalah geçer hemen 
tarafından
Allah razı olsun canım saol
0 oy
tarafından
Dikişlerin iyileştiyse bebeklere yaptığımız gibi ayaklarını karnına çek bisiklet sürer gibi yap 
tarafından
Evet iyileşti zaten ishalim sürekli çıkıyorum ama yinede gaz birikiyor bunaldım artık doğumdan sonra oldu bu
tarafından
Ben bi kere sancıdan bayılacaktım çok kötüydüm kaynanam gaz var kızım sende dedi yok dedim inanmadım ama dediğim gibi hareket edince çıktı rahatladım hatta arkasından post açmıştım bebekler gaz sancısı çekerken ağlamakta haklıymış diye
tarafından
Hemde sonuna kadar haklılar biz dayanamıyoruz onlar nasıl dayansın canım sürekli hareket halindeyim normal gazım çıkar ama yinede içeride birikiyor
tarafından
Evet birikiyor kesinlikle bi kere yasine gittim komşuya ilk defa gittiğim ev tuvalete de gidemedim ölcem sandım erkenden kalkıp eve geldim. Dediğim gibi bebeklere nasıl yapıyorsak kendimiz de yapmamız lazım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 676 göst.
23 Aralık 2018 Diğer kategorisinde Fısdığım❤❤ (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 186 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,002 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 65 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayal34 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 404 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Suzanne34 (11 puan) tarafından soruldu

377,808 soru

11,308,027 cevap

34,738 kullanıcı

...