0 oy
675 göst.
Diğer kategorisinde (125 puan) tarafından

Mergaba kızlar nasılsınız? Ben ertesi gun gece sancı kan akmayla hastaneye kaldırıdım. Ciyer acıcı vurdular daha 28 haftamdayım.  Serum falan bir gun kaldım cok kalmadım benim doktirum özel de diye  gunune para vermeliyiz kocama klyamadım isde.  Rahim agzım kısalıyor serklaj dikisi var diye onlar aralanmıs doğum baslıyormus hic kalkmamam gerekliymis. Eyer sancı cekersem rahmin disisleriyle birge parxalana bilirmis. Ben hemde kistten yumurtalıkdan emelyat oldum diye dahada korkuluymus.  Cok sikkinim kizlar ya. Ben hamileliymi hic kolay gecirmedim hep hastaneler hep göz yası sizden uzak oksun tabi. 

6 Cevaplar

0 oy
(758 puan) tarafından

Gecmis olsun canim Allah yardimcin olsun insallah hicbirsey yapma uzan dinlen dua et Allah buyuktur 

(125 puan) tarafından
İnseallah canım cok bunaldım ya valla etrafımdaki hamilelere bakıyorum hepsi geziyor en azından kendi evindeler kimseye yuk deyiller kendi islerini kendileri yapıyorlar . Allah hep ayakda etsin kıskandığımdan diyul tabi ama cok bunaldım her sey usdume geliyor sanki
(758 puan) tarafından
Ayni durumdayim canim sen yine masallahin var bn daha 10. Haftadayim hicbir yere cikmiyorum tedirginim surrkli uzanmk zorundayim ama şukrediyorum yinede hamile kalmak isteyipde kalamayanlar bile belki bizim durumumuzda olabilmk icin neler vermezler. Gonlunu ferah tut hersey Allahtan . Bn elimden geleni yapip gerisini Allaha birakiyorum eger bu cocugu bana nasip ettiyse hicbirsey onu bnden alamaz eger nasip etmediysede oturdugunda bile zarar gorursun
(125 puan) tarafından
Tabi bende sukr ediyorum canım insealkah sende uc aydan sora gecer ben o haftalardan basladım sona kadar gecmediyim badoreler kalmadı sadece her defasında kirkarak aglıyarak cocugumunitirecem dusuncesin dusunerek hasdaneye kaldırılmakdan bikdim usandım kocam bir yaslandıkı canım sorma cok cokduk biz bu 7 ayda Allah kimseye gösdermesin açin
(125 puan) tarafından
Sagol canım benim Allah sanada kömey olsun inseallah saat 6 dan acım ne kalkdım yemeye ne bir sey bitane muz yedim oda mide yanması vedi uzak senden korkumdan dermanmi bele icemiyorum ki icersem kaytarcam ondada acılısimmola bilir
-Reklam-
0 oy
(2,082 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum korkma bende hergün sıkıntı ve stresteyim 21+2 oldum hayla düşük tehlikem oluyor tansiyin vs korkma bebeğin 30 haftasını tamamlasa inşallah ama şunu soylim tabi en iyisini allah bilir bebeğin bu zamlardan gelirse Yaşar cnm benim yenge de 30 haftasında doğum yaptı bebeği 20 gün  kuvezde kaldı şuana iyi çok şükür allah yardımcın olsun cnm 
(125 puan) tarafından
Hayır canım benim ya gunu 10ğ manat canım doktorum söyledi napacagımı bilemiyorum dert yedi bitirdi beni
(125 puan) tarafından
Amin cumlemize canım inseallah.  Bikiyorum canım maddiyat gecici tabinama kocam bu sralar cok sıklsik o yuzden kalmadım hastanede ki  gunu paraydı kocam çokerdi her gun 35 m verseydi
(5,938 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Zamanın da gelsin yavrun
(125 puan) tarafından
Sagol canım benim amin cumlemize inseallah Allah evlat acısı yasadmasın
(5,938 puan) tarafından
Aminnn canım amin
0 oy
(475 puan) tarafından

Üzüldüm cnm Allah yardım etsin ya:((

(125 puan) tarafından
Cok sagol canım Allah hepimize yardım etsin inseallah
0 oy
tarafından

Canım çok geçmiş olsn nasıl durumun şimdi 

(125 puan) tarafından
Ahh canım sagolasın hic canımya hic kalkmıyorum yerimden mide yanmasıda var dermanı icsem kaytarırım birden guce dusub suuyum geler diye icmiyorum.  Ac ac sabahdan midem kazındı sancılarım seyrimeye basladı canım simdi biraz daha oyiyim  sen nasıl oçdun canım koxanla durumlar nasıl aff et seni hic soramıyorum özelden yazdımda  tanımamıssın beni
tarafından
İyiyiz Allah'a şükür. Sen iyi olda . Dinlen bol bol
(125 puan) tarafından
İyi ol hep canım hep iyi olun. Canım dinleniyorum simdide hastaneden geldim yine uzanıyorun
0 oy
tarafından

Az kalmis kuzum benim az daha sabir. Rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin

(125 puan) tarafından
İnseallah kuzum Allah her kese yardımcı olsun bizde icinde
0 oy
tarafından

Gecmis olsun Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin. Allah buyuk dert etme sabret

(125 puan) tarafından
Amin canım onseallah cumlemize inseallah cok sagol

İlgili sorular

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...