0 oy
975 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından

Kızlar lütfen beni eleştirmeyin ama beynime ve şüphelerime engel olamıyorum eşimin bir çok yiğeni var ama bir tane var 14 yaşında onunla göz göze bakışırken gördüm ben bir buçuk senelik eşiyim bugüne kadar bana öyle güzel bakmadı ister istemez insan şüphe duyuyor ortalık çok bozuk ondan hariç yine yiğenleri var ama en çok onunla ilgili onu gördüğü zaman gözlerinin içi gülüyor kafayı yiyeceğim düşüne düşüne bilmiyorum kondurmak da istemiyorum ama sizin fikirlerinize çok ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim hepinize :ermm:

32 Cevaplar

0 oy
(93 puan) tarafından
İnşallah öyle Bi durum yoktur canım ama devir öyle bir devir ki herkesten herşey beklenir arkadaşımın eltisinin kızı sayısına kaçtı Bi çocuğu war şuan resmi olarak ewlenemeselerde evliler rabbim sonumuzu hayır eylesin insanlarımıza akıl fikir din ihsan eylesin 
(37 puan) tarafından
Ayy tövbe tövbe ya Allahım korktuklarımızdan korusun inşallah
(93 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(41 puan) tarafından
Bence abartmissin    insan  eşi  icin  nasil öyle düşünür guv3nmiyor musun  eşine benim  esim de   yeğenini cok  sever  onu  görünce çok  sevinir öper mutlu olur  sonuçta  amca yeğen  bunlar     eger böyle bir  düşünceye sahipsen o zaman  eşi i  iyi  tanımıyor sun v3  güvenmiyor sun yada  aralarında birseyler mi  gordun 
(37 puan) tarafından
Abartmayı çok isterdim canım ama aklımdan çıkmıyor hiç bir değil bir çok defa gördüm bakıştıklarını
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Iğrenç birşey yahuuu!!!! Allah korusun olur mu öyle şey 
(37 puan) tarafından
Valla bu zamanda herşey oluyo canım
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Allah korusun  kızı bir sorgulasaydin alttan alttan sevgilin var mı gibisinden için rahatlasın yani 
(3,701 puan) tarafından
Ne biliyim yani kıza da direk benim kocama yada dayına niye öyle bakıyorsun diye soramazsın ki öyle bişey yoksa hem kız için hemde kendi için çok ayıp olur eşi de zaten o benim evladım demiş
tarafından
Bidaha cocuk yapmayi dusunuyoruz yaparsak onuda severmisin desin bnce
(3,701 puan) tarafından
İnş yanlış anlamıştır
tarafından
Insallah
(37 puan) tarafından
Bnde çok istiyorum yanlış anlamayı ama içimden hep aynı şeyler geçiyor kendime engel olamıyorum
0 oy
tarafından
İnşallah yanlış anlamışsındırr inşallaahhhh şimdiki 14 yaş20 yaş gibi olgın görünüo makyaj kıyafet falan ama yinede öyle birşey yapmamıştır inşallah 
(37 puan) tarafından
Ya inşallah ama neden onlar iki sevgili gibi göz göze bakışıyorlar ki anlam veremiyorum bu kıskançlık değil bende ki bir çok defa gördüm takip ettim
tarafından
Yine takip et eşinin telefonunu kızın sosyal medyasını falan takip et allah korusun öyle bişi varsa eğer baştan önlemini all belki yanlışta anlamış olabilirsin hamile misin hamilelik bende çok değişik tepkiler vermişti belki sendede öyle olmuş olabilşr
(37 puan) tarafından
Yok hamile değilim canım yedi aylık oğlum var ama takip ediyorum
tarafından
Kız nasıl biri pekii
(37 puan) tarafından
Kız böyle normal bir şey yeni yeni gelişim çağında öyle makyaj falan yapmıyor
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Eşinizin size bunu hissettirmesi düşündürmesi  bile ne kadar zor ve kötü ne diyeceğimi bilemedim umarım yoktur sandığınız gibi birşey 
(37 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah yoktur varsa da dilerim Allahtan tez zamanda ortaya çıksın
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Ay saçmalama. Benim dayım hala bana bitanem vs der ne var bunda eşi kıskanacak mi yani 
(37 puan) tarafından
Bunun kıskançlık la ilgisi yok canım ben o bakışlardan anladım neyin nesi olduğunu ama dedim suçlu ben oldum sonra sustum
0 oy
(892 puan) tarafından
Ya bunlar çok ağır itham elinde delil olmadan böyle konuşman yoksa bile eşinle aranizin açılmasına nedn olcak.bir tanıdığım eşini eltisinden kıskandı ve yansıttı delil olmadan . yansıtma şekli ise 3 4 erkek altlı üstlü oturuyolar iç iceler.kiz aşağı inince kocası da inermis yok cocuklarini severmiş ,yok kendisine ilgisi alakası azalmış, yok ikisi aynı anda WhatsAppa giriyorms, yok kocası evde iken tencerelerini getirmiş eltisi.yok bayramda süslenmiş etmiş kaynanasıgile gitmiş eltisi kocası da ordaymis.birsuru şey kafasında kurdu etti adamla kavga dövüş adam bunu fena bir şekilde dövdü bütün aile kardeşler duydu.simki bu kızla yapamıyorum deyip anneevine yollamış bir de bir yaşında kızları var.senin de öncesinden soylemen hata olmuş .hakliyken bile belki haksız duruma düşmeyin bekleyin illaki olsa ortaya çıkar.
(37 puan) tarafından
Bir kere o hatayı yaptım şimdi susuyorum canım
0 oy
(671 puan) tarafından
Yapmaz diye bilsem KESKe hiç bı kadın boş yere şüphe duymaz sıkı takibe al cnm 
(37 puan) tarafından
Aynen öyle canım ben biliyorum var bişey bekliyorum sadece
0 oy
(673 puan) tarafından
Allahım ne nasıl bi zamanda yaşıyoruz artk insan ne babasına ne kocasına inanıyo allah korusun canm inşallah sen yanılıyosundur inşallah düşündüğün gibi değildir.  Daha geçen gün haberlerde gördüm 3 abla kardeş yıllarca babaları tarafından tecavüze uğramışlar sonra yıllar sonra bir birine anlatmışlar şimdi o pislik adamı mahkemeye vermiştiler idam etmek lazm böyle pislik mahlukatları insan öz kızlarına bunu nasıl yapar yaa. 
(37 puan) tarafından
Allah belasını versin nerde ne kadar varsa böyle lanet adamlar
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Canım şüpheleri de haksızsın vs diyemem. İnşallah sen yanılıyorsundur. Cunku biri daha cocuk 14 yas ne demek. Tam ergenlik bagzı seyleri merak ettiği yaş. Eger ki eşin de oyle bir manada bakıyorsa hem sübyancıdır hem de namussuz. Bunu kanıtlayacak birsey bulmadan eşine ve akrabalarına ima bile etme bence. Haklı da olsan kanıt olmadan sen kısskanc ve deli damgası yersin. 
(37 puan) tarafından
Zaten o yüzden susuyorum ya canım kimse bana inanmaz
(1,094 puan) tarafından
Evet canım. Dur ve izle. Varsa boyle birsey elbet acık verecekler. Pilotenik olsa açık filan vermez kimse dediğin gibi karşılık varsa işin içinde herkes bir acık verir.
(37 puan) tarafından
Haklısın canım doğru söylüyorsun beklemek en iyisi
0 oy
tarafından
Ilk yeğeni mi . 

Bu devirde herkesten herşey beklerim ben valla canim o yapmaz bu yapmaz diyemiyorum.  
(37 puan) tarafından
İlk yiğeni canım en büyük ablasının kızı ama çok yiğeni var
tarafından
Eğer ilk yeğeni ise ondan olabilir. Benim dayım da bütün yeğenlerinde en çok benle konuşur benle muhattap olur arar sorar bitanem falan der hani belki yanlış anlamışsındır. Yani umarım öyledir yanlış anlamissindr
(37 puan) tarafından
Bilemiyorum kafamda deli sorular aklım almıyor bazı şeyleri bnde istemiyorum böyle bir şey olmasını canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 257 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 336 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 883 göst.
13 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ✨ ⭐ Mudebaar ⭐ ✨ (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 270 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (172 puan) tarafından soruldu

380,488 soru

11,392,215 cevap

34,900 kullanıcı

...