0 oy
974 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından

Kızlar lütfen beni eleştirmeyin ama beynime ve şüphelerime engel olamıyorum eşimin bir çok yiğeni var ama bir tane var 14 yaşında onunla göz göze bakışırken gördüm ben bir buçuk senelik eşiyim bugüne kadar bana öyle güzel bakmadı ister istemez insan şüphe duyuyor ortalık çok bozuk ondan hariç yine yiğenleri var ama en çok onunla ilgili onu gördüğü zaman gözlerinin içi gülüyor kafayı yiyeceğim düşüne düşüne bilmiyorum kondurmak da istemiyorum ama sizin fikirlerinize çok ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim hepinize :ermm:

32 Cevaplar

+1 oy
(167 puan) tarafından
Valla canim ben bu zamanda babama guvenmem.benim esimde yigeniyle fazla samimiydi yururken elini omzuna atr sarilir yururdu bana disarda ole sarilmaz.yikisir bigusrdu kiz 20 yasinda bu arada.ben tepkimi koydgumda kiskaniyo oldum.dusunsene bi yere gdiyoruz o eli yigeninin omzunda onde ben arkalarnda iki cocuk elini tutmusum afedersin ** gezdiryolar sanki .artik yapmiyo ama bu zamanda valla kimseye guvenemem.allah dusmanima vermesin cocuguna taciz eden tecevuz eden bile duyuyoruz valla bi gozumden bi gozume inanmam ben
(37 puan) tarafından
Valla haklısın canım doğru söylüyorsun gerçekten de öyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tövbe haşa  ya seni böyle düşündurecek  napti  tek bakışlar mi
(37 puan) tarafından
Bnde artık belli etmiyorum ne varsa içimde tutuyorum hiç dile getirmiyorum canım
(41 puan) tarafından
Aynen  öyle yap  dayı  yeğen  sonuçta    aralarında  ne  olabilir ki   yoksa  yuvan  bozulur       egerki  birseyden  şüphe duyuyor san   gizli  gizli     takip et ama   açığa  verme   değerin   düşer   eşi   bunu  yakistiramaz  belki bunu  düşündüğün seyi   boşanmaya   kadar  gider
(37 puan) tarafından
Haklısın canım varsa da zaten kimse bana inanmaz ve suçlu duruma düşerim en iyisi susmak
(41 puan) tarafından
Sus  izle  varsa  birsey ispatlarsın
(37 puan) tarafından
Aynen öyle canım öyle yapim
0 oy
(15,612 puan) tarafından
Bu kadar iğrenç bir şeyi yapamaz diyemem malesef  o kadar çok şey oluyor ki baba evladına yapıyor takip et telefonuna bak gizliden varsa da ki umarım yoktur yalancilarin mumu yatsıya kadar derler çıkar elbet. 

İnşallah yoktur mide bulandırıçi gerçekten 
(37 puan) tarafından
Bende olmaması için Allaha dua ediyorum ama kızda bakıyo eşime tamam dayısı diyorum böyle bir şey olmaz bakışları aklıma gelince kafayı yiyorum
0 oy
tarafından
Nasıl bı bakış Allah korusun yaa kızın ağzını yoklasana çocuk daha
(37 puan) tarafından
Kız öyle ağzından laf alınacak biri değil canım
tarafından
Ozaman takip edecen supelerinin peşinden gidecen en kötü şey supedir
(37 puan) tarafından
Bir kere söyledim eşime kavga ettik sonra eşim ben dedikten sonra ayağını kesti ordan artık benimle oraya gitmek istemiyo en çok da ordan şüphe duydum
0 oy
tarafından
Valla ben artık herkesten her şeyi beklerim Rabbim korktuğuna uğratmasın seni 
(37 puan) tarafından
Amin inşallah bende istemiyorum böyle bir şeyle karşılaşmak
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Tövbe estafurullah öyle düşünme demek isterdim ama artik herşey çok bozuldu her an herşey olabilir ağzıma almak istemiyorum ama baba evladına yan gözle bile bakıyor habelerde neler var neler 
(37 puan) tarafından
Lanet olsun böyle sapık insanlara nerde ne  kadar varsa Allah belasını versin inşallah inşallah şüphe duyduğum gibi değildir
(1,713 puan) tarafından
Mesela ben biliyorum öz babanın kızıyla ilişki yasadıgını. Kız 16 17 yaslarında. Kızın sevgilisi ile aynı iş yerindeydi ve cok samimiydi herseyimizi konusabiliyorduk. .kız sevgilisine anlatmıs. Ben bekar degilim  babam bozdu beni hergün benimle beraber oluyor DİE anlatmıs. Kızın babasını da tanıyorum zaten pis ahlaklı biri. O cocukta ne evlilik ne bişi öyle onunla beraberlik yasadı nasıl olsa kız degil DİE. Kız sürekli babasını anlatıyormus arkadasıma. Öz baba bunu yaparsa gerisini siz düşünün
(37 puan) tarafından
Allah bin beter etsin inşallah sürünerek can versin böyle lanet köpekler
0 oy
tarafından
Allahım korusun tovbe ya allah kimseyi şaşırtmasın 
(37 puan) tarafından
Amin cümlemizi inşallah
0 oy
tarafından
Sadece bakış böyle bir ithamda bulunmak için çok yetersiz.

Çok seviyodur yeğeni sonucta
(37 puan) tarafından
Ama ondan hariç yine yiğeni var neden o canım
tarafından
İnsanın kendi kardeşlerinden birini bile diğerinden fazla seve biliyor o yüzden olabilir yeğeni sonuçta. Bende mesela erkek kardeşimi çok severim ablama o kadar düşkün değilim. Dolayısıyla onunla daha ilgili ve yakınım  esinde yeğenine daha düşkündür belki. İlk yegenidir yaşları yakındır o yüzden belki daha çok sevip daha çok yakın hissediyodur
(37 puan) tarafından
Olabilir canım hayırlısı olsun
tarafından
Dikkatli ol canim Allah korktuğuna uğratmasın
(37 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Yigenine bakacak kadarda delirmemistir herhal
(37 puan) tarafından
Böyle bir durumda insan artık herşeyi herkesten bekliyor maalesef canım
tarafından
Haklisin cnm da ne bileyim yegen yani evladi gibi sevmesi lazim karsi cins olarak degil
(37 puan) tarafından
Tabi ki de öyle olması gerekiyor canım
0 oy
(182 puan) tarafından
Bu hayatta her şey olabilir cnm inşallah şüphe duyduğun gibi değildir eşine sor bence 
(37 puan) tarafından
Sordum kavga ettik inkar etti böyle bir şey imkansız dedi sonrada artık oraya benimle gitmedi ne zaman gidelim mi desem siz gidin dedi ben sonra sizi kapıdan alırım ayağını kesti ablası gilden canım
(182 puan) tarafından
Anladım cnm takipte kal tlfonlarına falan bak varsa elbet çıkar  inşallah yoktur cnm
(37 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah herşeyin hayırlısı Allahtan
0 oy
(233 puan) tarafından
Ben olsam biraz daha gozlemlerdim hemen bısey deme imada bulunma bence eşine tam emin olduktan sonra düşünürsün onları 
(37 puan) tarafından
Maalesef dedim ve büyük bir kavga çıktı aramızda daha ablası gile gitmiyo canım ama şöyle bir şey var yarası olan gocunur
(233 puan) tarafından
Haklı olabilirsin canım ama gerçekten öyle bsiey yoksa baksana gitmiyormus bile boyle bir durumdan sonra gitseydi ben ozmn suphelenirdim. Siizn araniz nasıl peki suan
(37 puan) tarafından
Aramız iyi ama bazen söylüyor diyo sen benden şüphe duydun diye
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Yani sadece bakismakla şüphelenmek oomaz canim. Daha dikkatli bak muhabbetlerine. Ortalik kotu diye hemen kalbini bozma. Allah im korusun. Esini en iyi sen bilirsin.  

Ama herkesin de dedigi gibi neler var evladina neler yapıyor lar... Rabbim kimseye yasatmasin
(37 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun en iyisi sürekli olarak takip etmek
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Allah korusun o nasıl düşünce canım. Sevdiği için öyle bakıyodur, aşkla değildir o. Bi de zaten yiğeni doğduğunda muhtemelen 10 lu yaşlarındaymış. Yanında fazla vakit geçirdiyse ondan ona ayrı bi sevgisi vardır
(37 puan) tarafından
İşte kız 14 yaşında eşim 27 yaşında canım inşallah dediğin gibidir
(5,491 puan) tarafından
Mesela amcam da bana karşı çok iyidir, eline doğmuşum 13-14 yaşlarındayken. Babamdan daha içden sarılır mesela ama hiç farklı hisettmedim
(37 puan) tarafından
Benim de dayılarım amcalarım var ama hiç öyle bakışmadık
(5,491 puan) tarafından
Yakınlıkla alakalı canım bence. Kasma o kadar
(37 puan) tarafından
İnşallah dediğin gibidir canım
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ay allah esirgesin kuzum acaba hamile misin ondan dolayi malum hormonlar oyle dusunuyo olabilirsin bide esin kac yasinda yani guzelce konusmayi deneyebilirsin ona niye ayri bi ilgin var diye
(37 puan) tarafından
Yok hamile değilim yedi aylık oğlum var canım konuştum kavga ettik bana dedi çık git bu evden o benim yiğenim falan işte
(7,098 puan) tarafından
Belkide seytanin vesvesesidir cnm gözlemle esin kac yasinda
(37 puan) tarafından
Eşim 27 yaşında canım
0 oy
tarafından
Canim oyle bir suphen varsa ne esine ne kiza bir sey sorma,takmiyo gibi davran,gizliden takip et belli etmeden varsa oyle bir sey ki insallh yoktur cikar ortaya
(37 puan) tarafından
Aynen öyle canım er yada geç çıkar ortaya
0 oy
(48,536 puan) tarafından
dün okudum kizinin agzi yara diye annesi doktora götürüyor doktor supheleniyo babasi istismar ediyormus uygunsuz videolar izlettiriyomus bundan on yil once olsa sacmalama olur mi.oyle sey derdimde simdi kimseye guven olmaz 

umarım hislerinde yaniliyorsundur canim 
(37 puan) tarafından
Allah belalarını versin böyle adi insanların bnde yanılmayı çok istiyorum canım inşallah yanılıyorumdur
(48,536 puan) tarafından
insallah canim cok zor bir durum bu Allah kimseye dusundurmesin
(37 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(2,078 puan) tarafından
İnsan kocasını bilir canım seni anlayabiliyorum bunu düşğnmek kolay değildir ama görüğün o bakışlar akıilını kurcalıyor, biraz takip et, mesela yogunken birşey iste sana yok derse birşey deme, yine yogunken yiğeni ağzından birşey iste yani deki misal ayşe dayım evdeyse bana şunu getirebilirimi, ozaman o yogunlukta hemen ver götüreyim veya ben gidiyorum derse birşey vardır 
(37 puan) tarafından
Haklısın canım doğru diyorsun bir deneyim bunu
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ben herkesten herşeyi beklerim tanıdığım birinin amcasıyla ilişkisini duyduktan sonra.. Rabbim bu ahir zamandan ve sapıtmışlardan korusun bizi
(37 puan) tarafından
Ayy Allahım üstümüzden uzak olsun inşallah
0 oy
tarafından
Neden o yeğeni diye düşünme herkesin daha çok sevdiği yeğeni olabilir dayımda beni kardeşlerimden çok sever mesela kucuk amcam da kardeşime daha düşkündür herkesi eşit sevmeye gerek yok ana baba evladına eşit olsun yeter 
(37 puan) tarafından
Canım orası öyle ama neden bir sürekli göz göze bakışma falan
0 oy
(173 puan) tarafından
Tam olarak ne dedin eşine canım nasıl sordun yani 
(37 puan) tarafından
Dedim sen o yiğenine baktığın gibi bana bakmıyorsun ondan hariç yine yiğenlerin var ama neden onunla hep göz göze bakışıyorsun kıyamet koptu sonra beni evden kovdu o benim evladım gibi dedi sen ne hakla böyle bir şey düşünürsün yiğenim hakkında sen kimsin falan dedi
(173 puan) tarafından
Allah Allah yaa
Gercekten bisey bile olsa ispat bile edemezsin resmen oyle bisey ki el degil alem degil yegeni
(37 puan) tarafından
İşte haklı bile olsam haksız duruma düşerim
(173 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım ne diyim umarim sen yaniliyorsundur
(37 puan) tarafından
Bnde çok istiyorum yanılmayı canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 256 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 334 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 876 göst.
13 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ✨ ⭐ Mudebaar ⭐ ✨ (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 267 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (161 puan) tarafından soruldu

378,449 soru

11,328,037 cevap

34,783 kullanıcı

...