0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından

Kizlar hamilelikten oncede titizdim ama hamile kaldigimdan beri aşiri titiz olmuşum uc gunde bir camasir makinesini calistiriyorum namaz kildigimda habire degistiriyorum habire abdest aliyorum takintilarim cok ne yapmaliyim bilmiyorm bazen oturup agliyorum normalmi hamilelikte boyle olan varmi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Titizligin buysa iyi bende ikigunde bir camasir yikiyorum kizimin bi kere giydigini hemen makinaya atiyorum yikiyorum

-Reklam-
0 oy
tarafından

Titizliği bilmem ama habire abdest alıyorsanız vesveseniz var demektir.sakin olun.aldiginiz abdestin olduğunu.bir sıkıntı olmadığını kabul ederseniz şeytan sizinle uğraşmaktan vazgeçer :)

(3 puan) tarafından
Haklisinz ben habire abdest aliyorum şeytan cok vesvese ediyor ozellikle yatsi namazinda kufur bile geciyor icimden habire yeniden kiliyorm namazi ne yapacagimi bilmiyorm icim rahat etmiyor abdest aliyorm namaz kiliyorum yeniden hep
(135 puan) tarafından
canim seytan seni namazdan biktirmak istiyor abdestten bir muddet sonra nefsin yorulacak ve  bikicaksin belki Allah korusun  Birakicaksin namazi. oyzuden dinleme o sana vesvese verdimi birak namzi tekrar kilma abdesti tekrar alma yoksa cok  kptu olur
(3 puan) tarafından
Haklisin cnm ama tekrardann kilmadigimda abdest almadigimda kotu oluyorum
(135 puan) tarafından
seytan kotu yapiyo iste bendede olmustu ve dinlemeden gecti. sen dinlersen cok kotu olue hamilesin daha cok ugrasir senle
0 oy
(452 puan) tarafından
Ay bende öyle cnm hatta hamile kalmadan önce pasaklıydım bile diyebilirim, ama hamile kaldıktan sonra bende aşırı bi titiz oldum her gün her odayı silip süpürür oldum, havalar sıcak olmasa ve terlemesem bile günde iki üç kez duş alıyordum sanki eşime pis kokucakmışım gibi geliyordu, şimdide yaklaşık iki aylık bi oğluşum var o yüzden pek bakamıyorum evin her köşesine ve aşırı sinir oluyorum evi bu halde gördükçe uykumda çok kıymetli oğlan uyudukça bende uyuyayım diyorm. 
0 oy
tarafından

bizm her gün çamaşır makinesi açılır bulaşık  makinesi açılır ütü yapılır ve abdest olayı da vesveseden oluyor 

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 413 göst.
27 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Ciciko (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 182 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde SnurT (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 435 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,740 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 668 göst.
18 Ekim 2020 Aile kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu

377,280 soru

11,290,521 cevap

34,704 kullanıcı

...