0 oy
444 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar merhaba benim bir eltim var masallah oyle bir kıskanç ki yüzünden anliyorsun yani. Ben en küçük gelinim. Düğünüme bile bahane bulup gelmedi. Eşyalarımı gördükçe rengi değişti. Bayram icin kaynanamlara gidecegim. O da gelecek ve orada kalacak bizimle. Bir bakiyorsun Iyi , bir bakiyorsun laf sokuyor. Yani bir yaptigi digerini tutmuyor. Sizce bende sinirime hakim olabilmek icin , guleryuzle lafimi değdirsem alttan alttan mi yapsam. Nasıl yaparim onuda bilmiyorum, ben çat diye sinirle söylerim cünkü :)) Sonrasında eşim kafama taktığım zaman bana kızar.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Muhatap olma ne konusuyonki uzak dur daha iyi kafan rahat
(13 puan) tarafından
Aynı eve gireceğiz sonuçta , kaynanam çok hassas bir kadın .. bende yeni gelinim ayrıca başka sehirdeyiz fakat yine kurtulamadım . Elti heryerde eltiymis valla, aynı binada da olsa, farklı şehirde de olsa
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Hiç alttan yapma gibi Bi huyum yok ne ise 9 an ne gereki yor ise onu söylerim saygı çerçevesinde şok lafını laf eder se 
(13 puan) tarafından
Kesinlikle öyle deneyeyim bakalim bu sefer. İnanır misin canim hiç görmek dahi istemiyorum ama mecburiyet eşimin hatırı var iste. Çocuklarına hediye aldım, biliyorum o laf sokacak yine. Eski ben olsa kafasına atardım da bu sefer farklı davranacağım bakalim
(12,777 puan) tarafından
Bosver laf sokarsa sende şok sende niye aldın gibisinden vs derse beğenmez se vs sende keşke yengelik yapsan da 2 aldığın görsek de gül mesela
(13 puan) tarafından
Aynen canim bu sefer farklı davranacagim :)) bu arada bu laf sokmalar telefonda gerçekleşiyor. Sadece bir kere istemede gordum kendisini :))
(12,777 puan) tarafından
Ooo o zaman yaz burdan süper laf soktururuz sjsjsjsj
(13 puan) tarafından
Hahaha teşekkür ediyorum denk gelirsek yazarım :))
0 oy
(222 puan) tarafından

Elti dedin bi Mide bulantısı oldu bende :D ben de bayramı kaygı çekiyom napacaksam

(13 puan) tarafından
Yaaa bende yemin ederim 1 ay önceden stresi sardı beni. Onlar  köyde yaşıyor. Ben izmirde herseyimiz çok farklı. Köy hayatini da bilmiyorum daha şimdiden yasayamazsin sen duramazsin demeye başladı . Düşün yani :))
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Görmezden gel

Umursama
Takma
Kendi haline bırak 
Mesafeni koy
Veee
Hayatını yaşa ..
(13 puan) tarafından
Aynen canim pozitif olup umursamayacagim bu sefer bakalim :))
0 oy
(5,302 puan) tarafından
Hiç fazla yüz verme benmde bi tane eltim var düşman başına düğünmde sadıç oldu burnumuzdan getrdı vala nefret ediyorum yaa hiç aramıyor demıyor öldünmü kaldnmı bnde hiç takmıyorum bide laf sokucu sözler paylaşyor sanki kim ne demiş durumlarıma bile tenezzül edp bakmıyor inat yaa bnde bakmıyorum aman oyleleri ile uğraşamam mesafe en güzeli :) 
(13 puan) tarafından
Ayyy canim Amin insallah , bende reglime 4 gün var , gitmeden kan vereyim burada diyorum. Gebelik çıkar insallah , benimde yuvam senlenir :))
(5,302 puan) tarafından
İnşşalah rabbim sanada saliha hayrlı evlat nasip etsin bnde 30.hftamdayım snin olursa daha ilk gebeliğin olacak dimi hayrlısıyla inşşalah çıkar kanda olur:)
(13 puan) tarafından
Evet canim ilk olacak , Amin insallah .. teşekkür ediyorum :))
(5,302 puan) tarafından
:))) bnde evlednm 5 ay snra hamile kaldm 1 ay snra evlilk yıl dönümüz :) allah gönlüne göre versin cnm
(13 puan) tarafından
Sagol canim hepimizin , bebise uzun hayırlı ömürler versin Allahım :))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 150 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Yusram.6925 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 88 göst.
2 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 339 göst.
5 Nisan 2023 Aile kategorisinde Elvan00 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 465 göst.