0 oy
1,263 göst.
Aile kategorisinde (654 puan) tarafından
21 yaşındayım 10 aylık bi oğlum var eşim 29 yaşında kızlar 2 yıl olacak evleneli kaçarak evlendim biz sevdik ama keşke evlenmeseydim dediğim çok oldu çünkü evlilikten çok şiddet hakaret herşey oluyo oğlumun yanında ağlıyo çok üzülüyorum oğluma bazen kendime soruyorum neden evlendin diye o kadar bıktım ki kızlar artık kendime zarar veriyorum mesela geçenki kavgamızda saclarimi tutup yerde sürükledi beni saclarimi kestim bi taraftan oğlum ağlıyo ailesinin yanında çok dövdü beni zaten o beni sinir ediyo ailesinin yanında kendini bisey sanıyo go.tu kalkiyo aileme istediğim gibi gidemiyorum hep engel önümde kendi ailesi köyde yasiyo istediği kadar kalıyoruz ama benim aileme gelince 1 gün sadece çok şeyler yaşadım evliligimde artık dayanamadım amcama anlattım bu arada babam vefat edeli 5 yıl oldu o yüzden amcama anlattım abimde var o duysa bu olanları öldürür bunu hiç böyle bi evlilik hayali kurmamıştım onunla kızlar daha çok şey yaşadım bıktım yoruldum daha çok gencim kendimi 60 yaşındaymışım gibi hissediyorum uzun oldu hakkınızı helal edin içimi dökmek istedim...

24 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun daha çok yeni sayılırsınız inşallah düzelir
(654 puan) tarafından
Amin canım bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saçımı yerde sürükledi ve bende kestim lafı çok içimi acitti Allah yardımcın olsun 
(654 puan) tarafından
Allah kimseye vermesin böyle evlilik çocuklarımızın yüzüne baksın Rabbim
tarafından
Amin amin canım benim
0 oy
tarafından
Amcan ne dedi peki ailesi nasil bi aileymis oyle yaa sereffsizler pisliolk  adii insan o degersin insan icin kendine zarar verme
(654 puan) tarafından
Amcama hepsini yazdım sen mesaj atma amca telimi aliyo bakıyo dedim oda sadece okey işareti gönderdi amcam kafasında bitirdi zaten bana mustafanin kredisi bende bitti dedi ablamada bardağı taşırdı artık o demiş o çok iyi bilir yapacağını ya öldürür yada dövdürür aileside aynı annesi bana evlilik zor napacan diyo Bende çok dayak yedim diyo benim eltimle kaynımın yarın boşanma davası var bana elçimi örnek vererek konusuyo beddua ediyo iyiki böyle insanların elinden kurtuluyo...
0 oy
tarafından

Seni o kadar çok iyi anlıyorum ki :( 

(654 puan) tarafından
Biliyorum sende paylaşmıştın heralde demi

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,537 göst.
22 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 293 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu