0 oy
764 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kaynanamla altlı üstlü oturuyoruz.Eltim çalışmaya başlayacakmis  kaynanama gelmişler bı hafta once .normalde ugramazlar yada yemek yemeye anca gelirler bide oğlu var çok yaramaz bağıran çağıran bı çocuk biseye hayır de çığlık atar.2yasini yeni doldurdu.onlar gelince oğlumu çıkarmam korkup agliyo.. ee anne ben caliscam ihtiyaç var Ömer'e sen baksan annemde ben bakamam heryerim ağrıyor fln demiş bozutup gitmişler kaynimda bakmazsan kaynanaya göndercm o bakar demiş.kaynanasi da bı saatlik uzaklıkta otryr çocuğu verecekler haftasoju alablrseler alacakmış. Bugün gene gelmişler son kez demeye kaynanamda aynı cevabı vermiş ben okadar hasta oluyorum bide yaşlıları var baktigi çocukla uğraşamam inanmiyonuz mu dalga mı geciyoniz demiş gene kızıp gitmişler .kaynanamda bana indi Sen mi baksan çocuğu gondermeseler dio.banane be totosuna güvenen yapsin çocuk dedim

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim kusura bakma yanlis da anlama ama Hiç bir şey anlamadım desem 
(48,702 puan) tarafından
eltisi kayni kaynanasina cocuga bak demisler oda bakamam demis bunlarda kizmis. kaynanasi arkadasa sen bsk demis
tarafından
Canım bende sinirden biraz eksik yanlış yazmışım zate sen k.bKmA
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sonunu böyle beklemiyordum çok güldüm güzel demişsin valla =D
tarafından
Ne yapayım para yettiremiyorlar karının gezme meragi yüzüne bide ben cekicem
tarafından
Ayben öyşe canım tepene çıkarma
0 oy
(7,412 puan) tarafından

Kaynananla birlikte yasiyosn sanirim orasi okeyse anlicam yazdiklarini suan karisik yazmissin Canim :D

tarafından
Düzelteyim sinirden dikkat etmemiştim.altli ustluyuz
(7,412 puan) tarafından
Çalışıyosa kaynanan bakmiyosa bakici tutsun ne alaka yani. Hic zorunluluğun yok oyle.
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Eltiniz istememiş ki bunu kayinvalideniz size teklif etmiş kötü de konuşmamış kibar bir şekilde reddetseydiniz.
tarafından
Yaa kayınvalidenn nazi bana geçiyorda biraz terslemesem yinelerdi canm
(33 puan) tarafından
Ben de aynisini dedim kuzum arkadaslarin cogu olayi tam dogru anlamamis ikimiz net anlamisiz :)) arkadasi sinir eden aslinda kaynanasi isguzarlik etmis durduk yere ama kimse arkadasa grl bak demez diyemezde zaten
0 oy
tarafından
Çalışacak zoru neymiş 
tarafından
Yetismiyormus.zate zamanından beri öyle biri çalışsın evde durmasın .gelsinler kaynanada yesin çekip gitsin..kadına parayla iş yapiyordu.en azından ben hiç bişi yapmıyorum
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Güzel demişsin, ona bakacagıma bir çocuk daha doğurur kwndi çocuguma bakarım 
tarafından
Bunu diyen kayınvalidem .elti dese genede bakmam çünkü çocuğum korkuyo.oda çocuk ama çok bagriyor
(2,078 puan) tarafından
Korkmasada canım, sen çocugunu farklı eğitirsin eltin oğlu farklıdır çocugun onun huyundan huy alır o yüzden sevmem ben ayda 10 bşn verelim deselerde bakamam bu yüzden
tarafından
Oğlum kolikti anca anca düzelmeye basladi düzen oturtuyoruz bide böyle deyince çok sinir oldum
(2,078 puan) tarafından
Benimde bebeğim iki aylıktı ablam 10 yaşındaki oğlunu evde yalnız bşrakip işe gidiyordu, bende üzüldüm sabah uyanırken bana gelsin dedim geldi ben hazırlayıp okula gönderdim aöa baktım kzımın hareketleri onun hareketlerine benzemeye başladı mutfaga giderken kızımıda çağırıyordum okul bitti şükür birdaha tövbe ettim
0 oy
(583 puan) tarafından
Sen güzel cevap vermişsin zaten bizetebrik etmek düşer :)
0 oy
tarafından
Kimsenin çocuğuna bakmak zorunda değilsin canım. Benden de yeğenim 4 5 yaşlarında iken ablam bakmamı istemişti çalışası vardı he bide aramızda 7 saatlik mesafe gel evimizde kalırsın falan he bide o zamanlar evli değildim 18 19 yaşlarımda ben kabul etmedim. Emanet cana bakmak kolay iş değil ki 
tarafından
Ya bide herşeyi yemiyor.kendi çocuğuma ayrı ona ayrı yapamam ki .bide istedigi yemek olmasın sevmedim ööğ fln dio .yani hiç çekemem.bide dediğin gibi emanet zor keyfini yapmaya çalış et
0 oy
tarafından
Bir an benim eltimi anlatıyorsun sandım o kadar yani
tarafından
Fazla muhattap değilim sukurde yetiyo genede
tarafından
Biz muhatap olmadığımız halde yine kendini yırtıyor ilgi odağı olayım diye 5 yaşında ki çocuk misali güldürüyor sadece
0 oy
(119,349 puan) tarafından
İyi demissin bakmada zaten kendi cocuguna zor yetisiyo insan
0 oy
(778 puan) tarafından
Kendi çocuğuma bakarsam yeter anne diyeydinbana mi güvenip de çocuk yapıyorlar sanki

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 118 göst.
+3 oy
7 cevap 373 göst.
12 Nisan 2024 Aile kategorisinde yetodiyorum (102 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 795 göst.
23 Mart 2024 Aile kategorisinde Enesinannesiii (21 puan) tarafından soruldu
+2 oy
39 cevap 1,184 göst.
23 Mart 2024 Aile kategorisinde Enesinannesiii (21 puan) tarafından soruldu