0 oy
512 göst.
Diğer kategorisinde (8,318 puan) tarafından
Uyumuyo yok 3 4 aydır uykular haram allahım gece olsun istemiyorum artık 

7 Cevaplar

0 oy
(3,769 puan) tarafından

Bende senin gibiydim daha düne kadar

Senin bebis kaç aylık cnm 

(8,318 puan) tarafından
Bır yasına gırmejk üzere
-Reklam-
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Şuan kaç aylık ağlıyor mu uyumayinca
(8,318 puan) tarafından
Bır yasına yaklastı evet uykudan kalkıyo aglıyo besıkte dikilip
(283 puan) tarafından
Diş tir
(8,318 puan) tarafından
Muhtemelen canım da hiç uyumaz oldu ya gece olmasından nefret eder oldum
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Benimki de 8 aylık . Bir kaç gündür ağlayarak uyanıyor geceleri. Emip geri uyuyor.ama abartmıyorum,  gece boyunca 20 kez kalkıyor.bunyem şaştı artik.
(8,318 puan) tarafından
Allah kolayluk versın canım ya valla herseyıne eyvallah ama bu uyku mahvedıyo benı
(7,118 puan) tarafından
Amin canım hepimize. Hep böyle olmayacaklar zamanla geçecek hepsi. 8 yaşında bir kızım daha var, zaman nasıl böyle çabuk geçti diyorum .
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Oğlum da çok uyandı bu gece şuan sallıyorum ben öptükçe kokusunu içime çektikçe sarıldıkça iyice uykusunu açtım :)
0 oy
tarafından
Gündüz uyuyomu
(8,318 puan) tarafından
Gündüz de bazen yarım saate kalkıyo bazen 1.30 saatı buluyo
tarafından
Benimkide öyle 1 yaşında benim pilim bitti ondaki enerjiye yetişemiyorum uykusuzluktan başıma ağrılar giriyo
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Uyku eğitimi vermeden önceki halimi gördüm canım. Seni o kadar iyi anlıyorum ki :( 
(8,318 puan) tarafından
Valla canım bı ara butun ınstadakı uyku danısmanlarını takıp ettım iyice kafam karıstı bıraktım teker teker.
(4,668 puan) tarafından
Mesela yarın sabah uyuyorsa bile kendin 8 de uyandır. Sonra 10:30 ya da 11 arası tekrar uyut. En fazla bir saat uyusun. Sonra ki uykusunu da 15:30 16:00 arası uyut en fazla bir saat sonra uyandır. Gece uykusuna da 20:30 ile 21:00 arasında geçir. Gece uykusuna geçtikten sonra uyanırsa aydınlık odaya götürme hiç. Karanlık odada tekrar uyutmaya çalış.
Benim oğlumda seninkiyle aynı ayda. Bizim duzenimiz böyle. Bu dediğimi en az 3 gün uygula zaten çocuğundaki rahatlamayı görünce anlayacaksın. Hiç pes etme pes edersen olmaz.
(8,318 puan) tarafından
8 i bulmaz uykusu canım 6 dan 7 ye kadar ya  memede ya ayakta sallayarak uyuturum 8 i hıc gormedık dogdu dogalı :(
(4,668 puan) tarafından
Bak o zaman şöyle yap. Sabah uyandıktan 2 buçuk 3 saat sonra birinci uykusunu uyut. Birinci uykudan uyandıktan 4 saat sonra da ikinci uykusunu. İkinci uykusundan uyandığı saatten 4 saat sonra da gece uykusunu uyut.
(8,318 puan) tarafından
Böyle uyuyo aslında bılıyomusun canım 7 de kalkıyo 10. 30 gibi ılk uykuya yatıyo 4 gibi ikinci uykuya 10 gibide gece uykusuna
0 oy
(924 puan) tarafından
Şu içir ve ağrı kesici surupp ver yatır tekrar ben öyle yapıyorum kucağıma almadan ihtiyaçlarını hallediyorum ve yatıyor tekrardan dış sancısı çekiyordum veya uyku düzeni olusturmadinmi zor canım dinleneceksinki gündüz enerjik olasın Allah yardımcın olsun yatarken yanına oyuncak ayı veya senin kokunu alabileceği bişey köy alışır zamanla
(8,318 puan) tarafından
Su içiriyorum kuzumda agrı kesıcıye karsıyım hastalık dışı vermem.Aslında gunduz uyku saatlerı bellı aksamds bellı aynı saatlerde uyur ama gecelerı hep kalkıyo

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 359 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 409 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 153 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zelihaanne (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 202 göst.