0 oy
310 göst.
Aile kategorisinde (357 puan) tarafından
Kizlar 33 haftalık olduk hep içimde öyle bir his var ağlayıp duruyorum geride kalanları düşünüyorum .... o yüzden çok korkuyorummm.. herkes de mi böyle yoksa ben babamı kaybettim diye mi bu kadar derine daliyorum

14 Cevaplar

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım canım 31 haftalık hamileyim sanki ben öleceğim bebeğim ortada kalacak gibi korkuyorum 
(357 puan) tarafından
:( gün yaklaştıkça daha da pskolojim bozuldu.. sezeryan dan daha da korkuyorum. .Rabbim sağ salim çıkmayı nasip etsin bize
(1,186 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Korkma tatlim yanliz degilsin :woot:hepimiz korkuyoruz

(357 puan) tarafından
Herkes aynı demekki bir an acaba ben mi çok düşünüyorum dedim sonuçta büyük bir sey
0 oy
(4,135 puan) tarafından
Bende korkuyodum normal canim 
(357 puan) tarafından
Şuraya doğurdum yazmak istiyorum biran önce :)
(4,135 puan) tarafından
inşaAllah herşey en güzel şekilde yaşa
0 oy
(40 puan) tarafından
Merhaba.Aynı sorun bendede olmuştu çok kaygılıydım hep dua ederek girdim doğumuma çok şükür ki rabbim kavuşturdu.Simdide dogumdan sonra annelik iç güdüsüyle öyle düşünüyorum sanırım sürekli bana birşey olup bebeğim ortada kalırsa diye korkuyorum
(357 puan) tarafından
Doğumdan sonra da oluyor yani birde geçen gün burda anne vefat etmişti ya oda etkiledi beni baya çocuğu ne olur kim.bakar insan başkasına bile nasıl hüzünleniyor
0 oy
tarafından
Canım iyi düşün iyi olsun oku bol bol sağlıkla alırsın kucağına inşallah 
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Bu konuda saolsun eşim sen doğumda öleceksin senin olmene az kaldı nasıl dogracaksin deyip beni çok güzel motive ediyor :(
(1,772 puan) tarafından
Yok artık hamile insana söylenecek laf mı zaten yeterince gerginiz korkuyoruz
(3,740 puan) tarafından
Bide benim son 5 günüm kaldı sürekli ölmeye hazirmisin deyip duruyor :(
(1,772 puan) tarafından
Rabbim inşallah yavrunada da sanada sağlıklı uzun ömürler versin
(3,740 puan) tarafından
Amin canım cümlemizinkini
(357 puan) tarafından
Nee kız esin kafayı mı yedi şaka bile olsa nasıl şaka bu vur ağzına birtane
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Aynen canım benim de aklıma geliyordu hep sıkıntı olmadı Allah'a şükür
(357 puan) tarafından
Darısı başıma insALLAH
(2,874 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(492 puan) tarafından
bende korkuyordum yanlız değilsin hatta ikinci sezeryana gün almaya gittik o zaman arabamız yoktu hastaneden eve gelene kadar ağladım ertesi gün sezeryana alacaklardı komşu gördü yolda bende dedim ben olcem çocuklarım neolcak kadın beni teselli etti etti sonra dedi doğur eve gel sana diyecem hani sen oluyodun gerçektende geldi ve dedi herkeste oluyor yani korkma desemde insan korkuyor  rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah
(357 puan) tarafından
Aminn  Rabbim razı olsun ayy insALLAH ben de öyle olurum düşündükçe daha da korkuyorum
0 oy
(778 puan) tarafından
Ben ilk dogumumda öyle oldu ama ikinci de olmadı çünkü geride iki tane yawrum olacaktı hiç ağlamadım bile cnm 
(357 puan) tarafından
Sen de tecrübe varmış canım benim daha ilk nasıl olur bilmiyorum bile sancıyı anlatsam sevinirim o derece
0 oy
tarafından
Korkma canim ölüm haktır o vakitte yazılmışsa şehitsin bundan daha güzelbir müjde olabilir mi 
(357 puan) tarafından
Öyle tabi de ben gerisi için endişeliyim hep
tarafından
Gerisi için de endişelenme canim biz annelik duygusuyla ölürsek evlatlarımız nolur diye düşünüyoruz ama onların sahibi Allah. Amine annemiz vefat etmeden önce Efendimize ne demişti. Her yeni eskir, her doğan ölür bende ölüyorum ama arkamda senin gibi beni hayırla yad eden bir evlat bırakıyorum Allah seni zayi etmeyecektir. :)
(357 puan) tarafından
Yaa :( bak simdi bunudedin o kadar doğru ki içime ferah ilk serpin Rabbim razı olsun ♡
tarafından
Amin cümlemizden canim
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Biri beni bana anlatmış eşime diyorum ölürsem kızıma iyi bak diye kızıyor  
(357 puan) tarafından
Benim ki de kızıyor erkeklere normal geliyor sanırım
0 oy
(20 puan) tarafından
Basın saq olsun öncelikle bende ağlıyordum son zamanlar eşime sürekli ben hastaneye doquma gidince kızımı verme bana bişi olursa filan diyordum Rabbim büyük gönlünüzu ferah tutun benm prensesim şimdi 6 aylık teyzeleri
(357 puan) tarafından
Ayy darısı başıma ben vasiyet yazdım kocam sıyırdın kafayı diyor onda korku yok tabi
(20 puan) tarafından
Kız bide ben eşimi gösterin die ağladım doqum yaparken  gelip geçiyor dua et doqum odasında sürekli besmele çek salâvat getir
0 oy
(4,854 puan) tarafından
İnan bana çoğu hamileler yaşıyor bu korkuyu ben de çok yaşadım ya ölürsem bebeğimi görmeden kim bakar nasıl olur birsiru vesvese 

Bol bol dua edin bişey olmaz Allah'ın izniyle inşallah
(357 puan) tarafından
Ediyorum canım da ne bileyim geceleri özellikle ağlama geliyor
(4,854 puan) tarafından
Hormonlardan cnm adette olmuyorsun o yüzden hormonlar tavan yapıyor geçer zamanla

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 305 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Bakata (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 677 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
+4 oy
26 cevap 1,369 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 318 göst.