0 oy
849 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar otöbuse bindim, yani karnim biliniyor artik direk hamile bu kadin denilir. Ben binince yer yoktu bi erkek kalkti eşinin yanindan bana yer vermek için kadin bi surat yapti, esini cekti otur sen dedi. Bende yani drek dondum gormuyormuşum gibi. Erkekte yerine oturmadi tekrar. 

Benim eşim yanimda olursaydi eğer yani ben normal bakarim hamile olmasa bile kendim diyerim esime kalk diye. Sizin tepkiniz ne olurdu?

34 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ben esimi kaldirib yer verirdim kadinin yaptigi cok terbiyesizlik ya 
tarafından
Terbiyesizlik bilmem ama ben biraz krldm orda :/ sonucta hamileyim yani bi bekar bayan degulim kk
-Reklam-
+2 oy
(2,874 puan) tarafından
Yani sonuçta bayansin hamilesin kadının yaptığı saçma yaşlı ve hamile değilse bende yanımdan kalkıp bı kiza falan yer vermesini istemem 
+2 oy
(1,451 puan) tarafından
Bende şahsen kendim derdim sen kalk bayan otursun diye kadın kadının halinden anlamazsa yazık vala nasil insanlar var
+2 oy
tarafından
Yanımda eşim oturduğun da tepikleyip kaldırıyorum hamile kadın otursun diye :) 
tarafından
Kiz senden bol bol lazim buralara iyi kalpliler azalmiş ❤
tarafından
Yavrum bir postta kadın neler neler saydı bana eşim ayağım titriyor ya
(48,967 puan) tarafından
noldu kiz seir hangi postta
+1 oy
tarafından

Hamileyse ve yasliysa tabikide yer vermeli 

Ama senin gibi güzel kadını görünce kıskanmış olabilir takma :D

tarafından
Hajsjs abartmalar falan ☺️
+1 oy
(6,202 puan) tarafından
O kadin sizofren net yani
tarafından
Hajsjsj ya daha neler :) ama ben acikcasi biraz uzuldum yani
(6,202 puan) tarafından
Sacma yani hamile,yasli ya da hamile olsun olmasin bi kadina yer vermesi gerekiyor ben sahsen hamile bile olmasa esimi kaldiririm otursun diye her gun kac kadina taciz ediliyor otobusde,sokakta vs
0 oy
(14,096 puan) tarafından
Kalk hayatim kadina yer ver derim. Eşim zaten oturmaz . Yaşlı veya hamile olmasına gerek yok kadın ayakta gidip eşim oturursa ben kızarım.
0 oy
(7,972 puan) tarafından
O kadinin yaptigi tam bi terbiyesizlik..!!!!
0 oy
(3,067 puan) tarafından
Kadın saçmalamış ama otobüslerde yanyana oturmak yasak değil mi. Hani yarı kapasiteyle seferler yapılacaktı yanlış mı hatırlıyorum. 
tarafından
Canm bizim buralar karantina değil. Yurtdişindaym
0 oy
tarafından
Verebilir ne var bunda 
0 oy
(1,008 puan) tarafından

Hamile olmasa bile genelde erkekler yer verir 

araba sürerken de yerine göre  yol verir  
bu adamın naifligidir esim yapınca rahatsiz olmam hatta hoşuma gider kibar  erkekler 
0 oy
(101 puan) tarafından
Ne  kadar düşünceli kocam var derim ki her zaman yer verir öncelik yapar öyle olmLi
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Ne güzel ne merhametli ne görgülü kocam varmış diye mutlu olurum hatta ben derim kalk yer ver diye
0 oy
(188 puan) tarafından
Bence zaten kadınlar yolculukta ayakta olmamali ben bisey demezdim ister yeni ergen bi kiz olsun ister kocaman kadın 
0 oy
tarafından
Çok karnım yoktu ayakta durucak halim olmuyordu ve dolmuşlar otobüslerde yer olmuyordu kimseden yer istemedim beklemedimde eşim genelde ya telefonuyla oynar ya camdan dışarı bakar ben eşimi teşvik ederim yer verelim diye yaptığı ayıp olmuş kadının takılmayın size özel yapmış olduğu bir şey değil sizin byerinizde başkası olmuş olsaydı o kadın gene aynı hareketi yapardı 
tarafından
Evet bende bana gore yapti demedim ki, neden yapti diyorum. Yer vermek zorunda değiller ama boyle tavirlar yapmak kimsenin haddine değil
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Ne kadar ayıp. Adam esine kalk o otursun deseydi tabi ki kızılır ama adam kalkıp gebe kadına yer veriyor. Belki kadın sizin hamile oldugınuzu anlamamıstır
0 oy
(48,967 puan) tarafından
bi bayan binsin hemen kalkip yer verir o gormese ben derim bak yasli binmis yer ver diye
0 oy
tarafından
Verilmeli  tabu ki vermezse ben söylerim kalk ver diye olması gerekn budur  ama tabiki yaşlı engelli veya hamileyse veya kucağında yanında çocuğu bar sa
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Eminim ki o kadında hamile olduğunu görmüştür işte bağnazlık böyle  birşey hemde hemcinsine karşı allah akıl fikir versin öylelerine kendine güveni olmayan özgüvensiz tiplerin sergileyeceği hareketler. 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Ben eşime söylerim hep ben görmesemde sen görsen hamile yaslı hemen yer ver bana vermezlerdi cok yorulurdum sen ver derım hep 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 415 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 593 göst.
0 oy
62 cevap 958 göst.
0 oy
21 cevap 457 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (216 puan) tarafından soruldu

384,942 soru