0 oy
415 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlae ben 6 yillik evli olacam esim daha 1 gece tek annemlerde yatmış oda gec olduğu için istiyor onlar gelsin ama kendisi gelmiyor bi yabanci gbi 2 saat oturur beni buraya birakir gder bu atada baska bi memletteyim yani ondan sizinkilerdr oylemi ya

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Saygisizligi yok yardima koşar sevip sevmemesi onemli degil 
tarafından
Benmkisi bu arayip sormaz bayramdan bayrama bide ben burda olsam telefonu duymasam annemi arar der dilana neden ulasilmiyor
tarafından
Benimkide aramaz ama benimki kimseyi aramaz cok cekingen oyle bir huyu var bizimkilerde alistii
Ailen gelince nasil
tarafından
Ailem gelince cok şükür iyidr onlara karşı saygisiz degil zaten babm yok annem ve kucuk kardeslerim var onlarada zarari dokunmaz işten eve enden ise gder pek bi sohbet etmeyi sevmiyor nirmaldede oyle zati
-Reklam-
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Saygısızlık yapmasın yeter kimse kimsenin ana babasını sevmek zorunda degil. Bende asla zorlamam esini aileme beraber gidelim diye. 
tarafından
Bende asla zorlamam ama o beni zorluyor zoruma gidende o
(1,094 puan) tarafından
Beni zorluyordu eşimde ama aldım karsıma ailesiyle konustum. Şimdi asla zorla götüremiyor. Sen cok istiyorsan git diyiveriyorum
tarafından
Benmkisi ben anneme gelince orayada git der son kac seferdir demiyor oda babsinin hakaretleri yüzünden
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Eşim bu ara işsiz tükenmişlik sendromuna girdi. Bayramı sabırsızlıkla bekliyor annemlere gidelim diye. Kendi ailesindense benim aileme düşkündür. 
tarafından
Masallah canm allah daha iyi etsin
(13,316 puan) tarafından
Amin inşallah canım darısı başına.
0 oy
tarafından
Sever canım annenle babamla şakalaşır bakanlarda eşini severler bugüne kadar öyle bir sorun olmadı şükür.
tarafından
Saygı kadar sevgide onmli ama masallah canm
0 oy
tarafından
Kendi ailesinden cok sever:)))
tarafından
Ohh masallah daha iyi olsun canm
0 oy
(460 puan) tarafından
Çok severler birbirlerini. 
tarafından
Ne yapayım alisacam artim canm keske öyle olsaydi benmkide
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Valla eşim kendi ailesinden cok benimkilerle daha cok konusuyo :D bende aksine hoc konuşmam onun kilerle
tarafından
Saygi gösteriyorsa sana ne güzel
0 oy
tarafından
Cok şükür sever canim :)
0 oy
(3,743 puan) tarafından
Kaynanam benim aileme düşman etti eşimi kaynanam istemez benim aileme gitmesini eşimin aileminde eşime aksine çok iyiliği dokundu cekemiyorlar işte ama eşime gidelim desem gider sorar annemi nasıl diye hasta olduğu anda hastaneye götürur akşama kadar da yanında bekler bir şey lazım olursa diye
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Başka sehirdeyiz başta hiç kalmak istemedi annem ilk tanidigjinsanlara çok soğuktur çekindi  ama şimdi alıştı gidince 2 gün kalıyor koyde cani sıkılıyor sadece 
0 oy
(654 puan) tarafından
Yüzüne güler arkasindan konusur benim kocam olacak herif elinden her iş gelir annemgilin işini yapar ama arkasından da kavga edince çok küfür eder aileme babam yok bu arada vefat etti isterim ki ben onun ailesine nasılsam nasıl kalıyorsam oda aynısını benim aileme yapsın o ne yapıyosa bende onun ailesine yapiyom valla yapacak bisey yok bide ilk damattir kendisi...
0 oy
(788 puan) tarafından
Hiç bu zamana kadar saygısızlığı olmadı annemi de kardeşlerimi de kendisi ailesi gibi sever korur çok şükür benden önce kendisi gitmek ister benim aileme 
0 oy
(4,671 puan) tarafından
Sever tabiki. Ama sevgiden daha çok saygı duyuyor.
0 oy
(65 puan) tarafından
Kendi ailesinden daha çok düşkündür tabi benim ailemde ona çok düşkündür annemle hergun telefonda konuşurlar bize geldiklerinde eşim annemin dizine yatar kedi gibi sirnasir annem nakil olucak onun dokusu tutmicagini bile bile test yaptırmayı isteyen ilk kişi o oldu 
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Araları iyi sükür esimde pek gidip gelmez ama hastalık falan olsa yada yardıma ihtiyacı gi der gelir 
0 oy
tarafından
Benim ailemle eşim hiç geçinemez hiç sevmez birbirlerini mahkemelikler şuan dertleride ben başka annem beni yanında istiyor eşimden ayırmaya çalıştı eşimde gitti eşini dövdü annemin kocasını babam değil şimdi mahkememinler anlıcan sen haline şükret. =D

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 268 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde Oznur0311 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 442 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 459 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 255 göst.
30 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cimcon (268 puan) tarafından soruldu

396,268 soru

11,853,952 cevap

35,947 kullanıcı

...