0 oy
424 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ufak takintilariniz veya sinir olduğunuz şeyler var mı ben ;) bu ve ; ) bu şekil konuşmaların sonuna koyulmasına nedense çok sinir oluyorum bir de byle ksaltrak knusanlra ruh hastası miyim neyim herkez denilmesine de mesela :D

21 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Ağız şapırtısı, çelik tencereye sürtülen yemek kaşığı gıcırtısı, çamaşır asarken aynı renk mandalla asmak yamukk eşyalar ve burda ultrasyon yazanlar 
tarafından
Çelik tencere diye okuduğum an direkt içim kötü oldu ya onu bende hiç sevmem
(33 puan) tarafından
Bak bende bi ara ayni renk asmaya baslamistim fark edince hemen biraktim allahdan zaten bir suru takintim var bide onu cekemem ahahhaa
-Reklam-
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Koltuklardaki yastıkların bozulmasına aşırı sinir oluyorum :D
tarafından
Bende sinir olurum ona ya yatarken uzanırken bile düzgün olmalı :D
(12,513 puan) tarafından
Sorma jdjfhf
(4,237 puan) tarafından
Hahaha bu ben iste esim bide yatiyor ustune icten ice nasi sinir bogar beni ☺
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Herşeye burnunu sokan herşeye bir laf eden insanlara sinir oluyorum 
tarafından
Onlar baş tacı zaten en başta sinir bozan şeyler arasında
0 oy
(222 puan) tarafından
Eltimden başka hiç kimseye ve hicbir şeye sinir olmuyom:D
tarafından
Ahahhah tek başına yetiyo o zaman  :D
0 oy
(97 puan) tarafından
Ben çok takintiliyim bise duysam hastalik vs falan tamam bitti zehir olur hayat bana bi ara keneye takmıştım corona zaten bunalima soktu beni simdi tekrar uyuzzz salgini baslamis ona gene taktim gecen kis uyuzz salgini vardi yeminle korkudan oturup ağladım durup dururken kaşınıyorum krem bile aldırttim ağlıyodum resmen çok etkiliyor beni ya dünde tiktokta izmirde bi bayana bulaşmış dünden beri aklımda acaba bulascakmi bizede bulasirsa ne bokk yicem bu ev nasil temizlenir diye düşünüp duruyorum birazdan arkadaşım gelcek uzaktan geldi tatile uzun zamandır görmedim özledim simdi onuda taktim acaba bi hastalık varmi bize bulascakmi diye ama canımda sıkılıyor tek başına olmuyor ne yapcam bilmiyorum ya hayatım hep evhamla geçiyor 
(97 puan) tarafından
valla korkuyorum canım bilmiyorum ya ben böyle değildim ne yapicam hep elim tetikte cocugum olunca çok dusunur oldum herseyi
(40 puan) tarafından
Sen benim kopyamsın valla :) bende hastalığı sürekli takıntı yaptığımdan kurtulamıyorum bu durumdan yalnızda çok bunalıyorum birisiyle görüşsem hemen birsey bulaştı mı korkusu
(97 puan) tarafından
Ayni kaderi paylaşıyoruz ama çok zor boyle yasamak ya bazen diyorum delimiyim
(40 puan) tarafından
Valla ben salgından sonra böyle oldum sürekli kendi bedenimi dinliyorum ay yakalandim mi vs.Cok etkiledi beni kalabaligi cok seven bi insandım simdi birak kalabaligi bi insandan dahi korkar oldum tek basima da bebegimle sürekli gundem bu buraya giriyorum kafami dagitayim diye burdada hep gundem ayni salgin bitince uyandirin beni diyorum esime surekli uyuyorum artık takinti haline getirdigim icin
(97 puan) tarafından
Bende Kasım ayında el ayak hastaligi geçirdim ondan sonra kafayı bozdum ben her bulaşıcı hastalıktan korkuyorum hep basima gelcek gibi
0 oy
(9,651 puan) tarafından

Bende her konuşma sonrasında gülücük koymayı çok seviyorum :) gülmek her anda gülmek bence coook güzel:) yaşam amacı mutlu olmaksa biliç altımıza sürekli bu mesajı vermekte bence çok güzel:)   

Ben aşırı israrciyimdir istediğim olana kadar ısrar ederim olmazsa sanki dünyanın en kötü şeymiş gibi modum düşer üzülürüm ağlarım bilr büyük küçük hiç farketmez

0 oy
tarafından

Tabağa kaşığı sürme gicirdama sesi tencere ye kaşık surmee iggggg;)

0 oy
(4,237 puan) tarafından

Kucucukken bile sinir olrdm seker yerken kutur kutur cikan sese anneme gittim gecen gun baktim seker yiyo hemen gozume bakti esime döndu sonra bunun yuzunden seker yiyemezdim diye:D

0 oy
tarafından
Temizlediğim tezgahın anında kirlenmesine saolsun çocuklar bulduğunu tezgahın üstüne koyarlar. 

Uyurken kapının açık olması eşimle genelde tartışırız bu konuda

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ayni seyin bin kere soylenmesi asiri sinir olurum ve bunu yapanlara direk hasta misin anliyorum bi kere soyleyince diyorum yoksa sinirim gecmiyo.Evde de bir tane bile yerde bir sey olsa gozume batiyo temizlik takintim var 
0 oy
tarafından

Evin dağınık olmasına başkasının evi bile olsa gitsem yerde bişeyler varsa kaldırırım simetri takıntım var buna laf anlamayan insanlara ve birine ayrı diğerine ayrı konuşan insanlara sinir olurum takıntı olur bende neden öyle karakteri bozuk diye birde tanımadığı insanları başkalarına yalakalık olsun diye eleştirip kötüleyen İNSANLARA ;)

0 oy
tarafından
Cooook var.....
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Duzenli ses takintim var ya Hiç gelemiyorum bazı seslere bizim sitenin görevlisi var hergun otları biçiyor deli olacam bi gün sinirden ağladım eşimi aradım bu adam yine biçiyor diye eşim güldü işi o diyor tamam işi de saat 12 başlıyor hergun 2 saat biçiyor 1 günde yap bitir hergun dır dır deli oluyorum 
0 oy
tarafından
Yazım yanlislarina sinir oluyorum. Özellikle t lerin D yazilmasina. Mesajlarda falan. Bı de kapı açık yatamam ,dolap kapısı açık yatamam.. bı şeyi yaparken üç kere yapıyorum. Mesela doğalgazı kapattimya onu üç kere dokunarak kontrol ediyorum :D
0 oy
(2,039 puan) tarafından

Oo hemde çok ağız sapirtisi çay içerken hopurdetmek ortak tabağa elini daldiranlara sinir olurum sonra açık kalan dolap kapaklarına dayanamam yabancı bir yerde bile olsam hemen kapatırım damlatan musluklara sinir olurum sonra sayma takıntım var anlamsız şeyleri bile mutlaka sayarım örneğin halıda kaç çiçek var gibi alt yazıları okuma takıntım var ve daha bi sürü :)

0 oy
(271 puan) tarafından
Uzun ve heleki ojeli uzun tırnak takıntım var görünce midem bulanıyor 
0 oy
(62 puan) tarafından
Sesli ve itici sakız çiğneyen herkese tilt olurum istemsiz tokat atarım ağzının üstüne o cak cak sesi kulağıma geldiği gibi. Ben kendim de cigenem özellikle erkeklerin cignemesini sevmem. Ek yakın arkadaşım da tokadimi yemiştir bu sakız mevzu yüzunden önce vurdum kıza sonra özür diledim tabi :))
0 oy
(625 puan) tarafından
İlla her temizlik yapsam koltukları siliyorum herşey gözüme pis geliyor birisi evimde kalsa yada misafir gelse evim pisleniyor misafir gittikten herşey batmış gibisgibi hissediyorumhalılara kadar siliyorum  
tarafından
Evet o çok kötü bişey bende oda var özellikle kapı kolları banyo fln hep  çamaşır suyu yapmalıyım biri gelip giderse :))
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Mutfak dolabında en ufacık su damlası lekesi görsem kafayı yiyorum o yüzden günlük mutfak dolap kapagı siliyorum. Perde düzgün durmasa gardırop da camasır lar Bi hizada durmazsa bir yere birsey koyduğum zaman asla yeri degişmeyecek. Dusa kabindeki su izlerine. Ayy daha sayamayacagım Bi cok sey. Sinir oluyorum 
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Bende değil yerine deyil yazanlara acayip gıcık olurum neden bilmiyorum :D 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 168 göst.
0 oy
9 cevap 240 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 254 göst.
+2 oy