0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
Kızlar üniversite mezunuyum. Calismiyoum. 4 yıl once mezun oldum. Ama suan Hukuk okumak istiyorum. Cocugum 1 yasında bayagi da yaramaz ama geceleri çalışırim diye dusunuyorym. Boyle olanlar var mi. Belki gaza gelirim.  Cocukla ne kadar yapilabilir

12 Cevaplar

+2 oy
(1,329 puan) tarafından

Kadın isterse herşeyi yapar8-)

(57 puan) tarafından
Harikasın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla bizim komşu okudu öyle çocukla kayınvalidesi baktı gelin okula gitti ne kaynanalar var 
(57 puan) tarafından
Benimki bakmaz da kazanirsam bi yolunu bulurum
0 oy
(450 puan) tarafından
Valal bnmde sinava girmem lazm biseler yapmama hirs yapmama lazm bise oldumu kayannam yok sen yapamasin felan inlarin inandinada olsa biseler ypmama sart insna ayaklarinin ustunde durmasi lazm esim arkanda 
tarafından
İnat en Büyük motivasyondur kesinlikle yap. Ben okurken evlendim yok okulu bitiremezsin okusan nolcak bütün sülalesi karşı çıktı ve mühendisliği 4 yılda bitirdim milletin 5-6 yıl okuduğu okulu 4 yılda sorunsuz bitirdim ve son yıl hamile kaldım
(450 puan) tarafından
Ne guzel bnde universte mezunuyum ama bölümü okumaya pisman  oldum tektar baska bolum okumak istriyorm p
tarafından
Ne okudun canım sen
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla ben cocukla okuyosam sende yaparsin bence
(57 puan) tarafından
Ayy insallah canım
0 oy
(240 puan) tarafından
Sabir acıdır canım ama meyvesi tatlıdır emin ol yapmak işte yeterki yaparsın kendine güven inan yaparsın çocuk kaynaklar torun diye kendini yırtıyorlarsa baksinlarda bi zahmet ... 
(57 puan) tarafından
Insallah canım
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Bende düyünülorum. Üstelik hukukta devam sıkıntısıda yok her yer söyle midir bilmiyorum ama okunası bir bölüm. Bu arada yapacağına inanıyorum ben düşünmen istemen bile çok güzel ❤ benimde ikiz1 yayında bebişleril var bende 2. Üni düşünüyorum.
(57 puan) tarafından
Insallah isteyen herkes yapar başarır
0 oy
(614 puan) tarafından
Bizim hukuk fakültesinde vardı bir abla 4 tane bebesi vardı. Sonuç o hakim oldu ben hala avukatım ve 3 kere hakimlik sınavına girdim beceremedim 
(614 puan) tarafından
Oo hay maşallah iyi gelir oradan belli bir yüzde alıyorlar diye biliyorum ama emin değilim. Kazanır kazanır inşallah abla. Bana da haber ver muhakkak. Kazanmazsa da canı sağolsun.
(1,713 puan) tarafından
Öyle canım kazanamazsada canı sagolsun seneye tekrar girer. İnsallah kazanır hak eden hakkını alsın. Sizede cok tesekkür ediyorum beni bilgilendirdiğinşz için. Ailenede helal olsun sizi okutmus ne güzel.
(614 puan) tarafından
Ne demek her zaman yardımcı olurum :) inşallah sizin çocuklarınız daha iyi yerlere gelir :)
(1,713 puan) tarafından
İnsllah cümlemizin cocukları hep iyi yerlere gelsin özellikle kız cocukları
(57 puan) tarafından
Masallah kadına
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Gecen burada biri yazmıstı. Annesi babası küçükken ayrılmış. Annesi liseyi dısarıdan bitirmiş. Ünüversite kazanmış okumus ögretmen olmus. İsteyince hersey olur. 
0 oy
tarafından
Ben de psikoloji pdr veya diyetisyenlik okumak istiyorum bu sene kpss çalışıyorum seneye inşallah üniversite sınavına hazırlancam kendim inşaat mühendisiyim ama iş imkanları ortada ve psikolojiye aşırı merakım var hep okumak istedim ama olmadı zamanında sayısalcıydım. Bebeğim 7 aylık geceleri kpss çalışıyorum gündüz anneme gidiyorum o bakıyo öyle çalışıyorum yani bi şekilde oluyo mutlaka çalışırsın bence gir sınava 
(57 puan) tarafından
Sanada kolay gelsin canım.  Insallah bakalim
tarafından
Sağol canım benim inşallah
0 oy
tarafından
Hamile olmadan hukuk okuyordum 1 senem kalmıştı hamilelikte doldurdum bebeğim doğunca devam ettim canım biz kadınlar üstesinden gelemeyeceğimiz birşey yoktur yaparsın canım önemli olan adım atmak.
(57 puan) tarafından
Insallah canım
0 oy
(1,075 puan) tarafından

Evlendim bir çocuğum oldu 2 sene öyle.okudum ikinci oldu iki sene de öyle üstelik tek bakiyrm cocuklarima daha iki sene de önümde var Rabbim izin verirse zor oluyor ama insan istedikten sonra ki biz kadınlar üstesinden geliriz evel Allah :)

(57 puan) tarafından
Masallah sana da canım
0 oy
(2,633 puan) tarafından
KPSS çalısıyorum 8 aylık bir oğlum  var 4 aylık da hamileyim :) bence bu seni yeterince gaza getirir
(57 puan) tarafından
Kesinlikle:))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 179 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde 30052020 (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 379 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde cansel35 (186 puan) tarafından soruldu