0 oy
534 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından

Kizlar yaa emzirme isi bitince ilk isim tas gibi memelere sahip olmak olacak valla sarktida sarkti telefonu koysam altina dusmez ya :'(

Fiyatlar ne kdr onu merak ettim bilen goren duyan varmiii

7 Cevaplar

+2 oy
(25,224 puan) tarafından
Kız meme işte ya al Bi toparlayıcı dolgulu sütyen olsun bitsin meme bu ya :D
-Reklam-
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Kız silikonların patlamasın sonra hsjsjsjsjs. Bi kuaför vardı tüm semte rezil olmustu silikonları patladı diye jdjxjzjz aklıma o geldi 
(1,358 puan) tarafından
Silikon degil dolgu falan yaptirmicam sadece diklestirme
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Tek çocuğun var diye biliyorum bende 2 veya 3 çocuk düşünüyorsan emzirme sureci bittikten sonra yaptirmalisin hem daha kalıcı olur hem tekrar emzirme de sıkıntı çekersin .  Doğal olarak bunların egzersizleri var bi bak derim
(1,358 puan) tarafından
6 veya 7 sene snr dusunuyorum cocuk allah izin verirse tabi yasim genc cunku egzersiz fazla ise yaramaz ki ya
(1,713 puan) tarafından
Kremler egzersizler bir işe yaramıyor tek care estetik olmak
(4,290 puan) tarafından
Düzenli yaparsan faydasını görürsün 6 yıllık bi estetikli olursun tekrar emzirme surecine girersen gene deforme olcak
(1,713 puan) tarafından
Olmuyor cevremde kac kişi yaptırdı gayette güzel.
0 oy
tarafından

Aklımdan geçirdim sadece :D

(1,358 puan) tarafından
Ben cok istiyorum ya yoksa boyle yasayamam :s
tarafından
Ay aşağıdaki yorumda gördüm çok pahallı benim oka  param yok
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Bnde mutlaka yaptircam fiyati bilmiyorum ama 8 10bin vardir esimle baktik karar verdik emzirirsen emzirme bitince emzirmessem hemen 1 yil sonra falan dimdik olsunlar istiyorum simdi ici bosalmis balon gibiler
(1,358 puan) tarafından
Emzirmeyi biraktiktan 3 ay snr yapiliyormus. Bende 4 5 bin saniyorum ya
(1,113 puan) tarafından
4 5 ise cok iyi sahane oluyor çünkü camasirsiz gez istediğin gibi ben cok istiyorum aslinda esimde istiyor ama bisey diyemiyo sen bilirsin diyo buda yaptir demek zaten  :)
0 oy
tarafından
Görümcemin arkadaşı olmuş geçen senelerde plansız bu sene oğlu oldu ve emziremedi bebek düşünüyorsanız birdaha sıkıntı yaşana biliyor 
0 oy
(987 puan) tarafından
Ben de orantısızlıktan dolayı estetik düşünüyorum. Emzirmeden sonra bariz bir orantısızlık oluştu 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 80 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
18 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnos61 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 158 göst.
11 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pasakizz (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.
5 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,620 puan) tarafından soruldu

380,443 soru

11,390,616 cevap

34,899 kullanıcı

...