0 oy
511 göst.
Aile kategorisinde (4,548 puan) tarafından
Kaynanam benden borç istedi yalvar yakar 2 gün sonra param gelicek vericem dedi bebeğimin ihtiyaçları için sakladığım 100 TL yi verdim 2 ay oldu halen vermedi konuyu da açmadı onun yüzünden kızımın bezi bitti ıslak mendili bitti pişik oldu umursamadı kendisinin maaşı var ve bayaa para geldi yeğenlerinden falan geçen kahvaltıda eltim çeyreğimi satıcam bana biraz para lazım dedi kaynanam ona kızdı sen niye altınını satıyorsun gunahsin benden niye istemedin ben sana borç veririm dedi o yok ben istemiyorum altınımı satıcam dedi ben de dedim ki varsa bana 100 TL borç ver hastaneye gitmem lazım ben sana bu ay çocuk parasını alınca verim önce sustu sonra param yok veremem dedi ben de 2 gün sonra ona verdiğim borcu geri istedim dedim oğlunun maaşı yok cebinde para yok kızın bezini mamasını mecbur ben alıyorum yoksa istemezdim dedim hanfendi kalkmış kızıyla telefon da konuşurken benim dedikodumu yapiyor parayı kurbana verdim diyor halbu ki kurbana falan vermedi kendine lazımdı diye istemişti bana laf söylüyor şimdi sizce haksız mıyım napim

8 Cevaplar

0 oy
(6,827 puan) tarafından
O vermemekle  dirensin been hâlâ isterdim o yussuzse bende ondan yüzsüz olurdum kimse usb bu diğer gelinlere karşı başlarını  kelliği ne kaynanaların anlamiyorum
(4,548 puan) tarafından
4 aylık hamileyim hiç hastaneye gitmedim eşime diyorum yarın hastaneye gidelim diyor neye gidiceksin çocuk varsa karnın çıkar zaten ne gerek var
(6,827 puan) tarafından
Onu boşversene çık kendin git hastaneye
-Reklam-
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Öyle kaynanaya degil borç vermek zırnık koklatmam..

Ayrımcının teki.belliki sana baska esine baska

Sende bundan sonra ayagini denk al verme para fln mesafeni koy .

(4,548 puan) tarafından
Kaç gün önce kızının evine gitti dün geldi hemen eltimi çağırdı konuştu şakalaştı beni görmezden geldi sonra eltime tam birşey diyicekti ben ordayım diye sus sus sonra söylerim dedi ben de hos geldin demedim hemen gitmiş eşime beni şikayet etmiş kızlarına açmış benim arkamdan konuşmuş eşim sordu niye hos geldin demedin diye ben de anlattım dedim sürekli bana seni evde istemiyoruz diyorlar annen surekli telefonlarda inşallah giderler diyor benden daha ne bekliyorlar dedim
(27,353 puan) tarafından
Allah ıslah etsin
0 oy
(99 puan) tarafından
Ah ah şöyle eline alıp bir güzel 100 TL lik dovsen yeridir.mal kadın. Lafını hiç esirgeme gormcene de bu altın olayını anlat. Versin paramı de. 
(4,548 puan) tarafından
Gorumcemle konuşmuyorum geçen gece gitti arkadaşında kaldı eşimin haberi yok duysa kıyamet kopar ben yine söylemedim sabah geldi tezgahta bulaşık var diye bana demedik şey bırakmadı yiyor içiyor sı*ıyor odaya giriyor falan ben de niye bilip bilmeden konuşuyorsun bak dışardan su taşıdım ketilda suyu kaynattim kız ağladı yatırıp yıkıycaktım dedim bu sefer beni istekledi gir içeri beni deli etme falan dedi tartıştık konuşmuyorum kendi benden 5 yaş küçük
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Eşime bırakırdım bunu. Veya basındaki vermeseydi canım ben olsam yok bende derdim.. Bi ara biz köye gidince kaynana cüzdanımdan izinsiz eşimin paralarından almıştı yalandan da kızım buraya gelince verdi demişti. Ki cüzdanımdan benden habersiz eşimle resimlerimi cıkarıp eve asmıştı...... Sonradan esim çaktı izinsiz aldın felan dedi utanma da yok 
0 oy
(450 puan) tarafından
Afedersin bu kadarlik pisliklik olmaz ya bide cocuguna  lazm onun almasi yapmasi lazm allah gozunu doyursun esine soylesene
0 oy
(2,107 puan) tarafından
Isterdm valla bide gelinine borcmu verio o nasl kadin ayy valla bdaha 1 kurus bile verme hergun iste parani desene ona vercek parayi buluonda benm parami ver die valla ben isterdm
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Iste parani catir catir da al ay allahim ya nefret ederm soyle seylerden 
0 oy
tarafından
İsterim valla vermedi mi evinde bırseyı bizarım cahırsın tamirci cıksın o para ıcımın yagı erir dese yok eyvallah ama oburu e verim dıcek bana benden aldıffını vermıcek acımam valla keserim fırınının telini 
(4,548 puan) tarafından
Birşey bozsam hem beni rezil eder ömür boyu konuşur hem de bana yaptırtır
tarafından
Senin bozdufunu demıcen canım yok bende para bitti yanu kendi kendime bozulmuş

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 192 göst.
0 oy
9 cevap 382 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 432 göst.