0 oy
471 göst.
Diğer kategorisinde (738 puan) tarafından
Kızlar bayram geliyo ogluma bayramlık almak istiyorum benimde hiç kıyafetim yok eski kiyafetlerimin hiçbiri bana olmuyo hepsi küçük geliyo gidip alisveris yapmak istiyorum iki üç saat sürer oğlumu kendimle goturemem orda emziremem anneme bırakayım diyorum süt sağıp birakicam ama ne kaşıkla ne biberonla sütü içmez aç kalır ama içmez sadece emiyor başka türlü hicbirsekilde veremiyorum once boyle değildi birden herşeyi reddedip deli gibi emmeye yöneldi bir de ben olmazsam sürekli agliyo ben kucağıma alınca susuyo napicagimi bilmiyorum onu ne birine bırakabiliyorum ne kendimle goturebilirim hiçbir yere çıkamıyorum kafayı yicem artık bu yıl calisacaktim bu sebeple calisamicam bile merak ediyorum herkesin bebeği böyle mi benimki daha 3 ay 10 günlük.

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kuzum internet ten alışveriş yap bence annesine aşık bir minnoş varmisss seni özler annesi şu an sadeve senin kokuna ihtiyacı var bu yüzden hep meme de durmak istiyor doydugundan eminsen senin için yapıyor 
(738 puan) tarafından
Doyuyor canım kilo alımı gayet iyi çünkü sadece emiyo mama da kabul etmiyor çok hoşuma gidiyor bana bağlı olsun tamam da bu sefer de ben hiçbir yere çıkamıyorum markete gidince uyutup gidiyorum hemen 10 dakika içinde geri dönüyorum birkeresinde bir saat sürdü isim annem beni aradı nasıl agliyodu kurban olduğum şimdi internetten alışveriş yapicam da bedenimden emin olamiyorum şaka gibi önce s giyiyodum şuan xl giyiyorum halbuki 62 kiloyum
tarafından
Oy annesi biraz büyüsün biraz daha hafifler keşke benim bebişim de öyle olsa 12 aylık ben olmasam umrunda bile olmaz :Dd sen kendi bedeninden bir beden büyük şöyle kuzum ne olur ne olmaz en azından bol gelse bile daraltilir da dar olursa elinde kalır iade ile uğraşma hic
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimki 8 aylık.olacak yakında hala aynı en son çareyi diyete başlamakta buldum eski.kıyafetlerime girmeye çalış cam 
(738 puan) tarafından
Ben yemiyorum ki yesem dicem ondan boyum 1.65 kilom 62 öyle çok kiloluda değilim 50 kiloydum önce incecik belim vardı şimdi ayı gibi hissediyorum kendimi pantolonlarıma giremiyorum bir kahvaltı yapıyorum bir akşam yemeği yiyorum onları da yemezsem halim ne olur
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Canm aksam serinliğinde at bebek arabasına uzak degilse alış-veriş yapacagin yer annenle yada eşinle hem dolaşmış olursunuz bebek hava almış olur hemde için rahat ederek almış olursun ikinizede hava almak iyi gelebilir emzirmek içinde artk bir yer bulursun gerekirse bi yerde tuvaletde bile emzirirsin tabi bu benim fikrim kolay kolay internetden bseyler sipars edemiyorum malesef olmazsa diye 
(738 puan) tarafından
Arabayla gidicem uzak baya bebek arabasıyla uğraşamam kucağımda götürsem meme isterse nerde emziricem tek düşüncem bu
0 oy
tarafından
Götür yanında denem kabininde emzir ben geçen götürdüm gözlükçüye gittik orda arka oda vardı orda emzirdim
(738 puan) tarafından
Kiz utanıyorum ya utanılacak bişey değil ama utanıyorum
tarafından
Utanma canım bu şekilde olmaz hep
0 oy
(299 puan) tarafından
Canım bence kanguru yada sling al yanında götür ben sling aldım çok memınum dışarda işim varsa yanıma alıyorum müslin battaniye ilede yada başöğtümle yüzünü örtüyorum Allahın izniyle bir şey olmuyor 
(738 puan) tarafından
Kangurumuz var ama içinde durmuyo :(
(299 puan) tarafından
Benim kızım sling çok seviyor içinde uyuyor hemen istersen bide sling dene
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Canim benim oğlumda 3 buçuk aylık aşırı huysuzlaştı önceden böyle değildi hastaneye gitmem gerekiyor ama gidemiyorum bile durmaz çok ağlar biliyorum bazen bende bile durmuyor Allah yardımcımız olsun ya gerçekten çok zor 
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Bebek bakim odasi bulabilirsin heryerde bence yaninda gotur bebek arabasinida al kanguru ile kiyafet deneyemezsin. 
0 oy
tarafından

Benimki iki aylik bende bi yere cikamiyorum en fazla markete oda evinizin yani zaten 

O zaman annende seninle gelsin bebek arabasina koy götür annen iceri girmesin bebekle disarda dursun sen al ne alicaksan hem yazik o bebeginde hakki var temiz hava almaya 

0 oy
(202 puan) tarafından
Ben oğlum ufakken çıkmıştım  bebek arabasına koydum  emzirme kabinine girip emziriyordum ama yine de zor oluyor sadece yürüme mesafesinde çıkıyorum genelde netten alış-veriş yaparim
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Canım ben internetten yapıyorum alışveriş çocuklar için lcw den alıyorum tavsiye ederim.

Bizde 4,5 aylık olduk hala yapışık ikiz gibiyiz ve ben arada biberonda veriyorum yinede bensiz durmuyor 
0 oy
tarafından
E arabyla gitckmisin aciknca arabaya gec emzir 
(738 puan) tarafından
Arabayı uzağa park edicez ama öyle bir şehir ki
tarafından
Ya emzirme onlugun varsa kavin de falan emzirirsin canim
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Emzir uyut çik hemen biraz da hızlı davranirsan acikmaz ama uyanır ağlar onla da bişey olmaz susar elbet
0 oy
tarafından
Benim küçük oğlum şuan 86günlük emziğe alıştırdım emzikle duruo yine ama gelgelelim ki büyük oğlum hiç önceden böyle değildi 2 yaşına gircek bırakıp doğuma gittiğim günden beri peşimden ağlar yani fark etmio emzik tutmuomu canım 
0 oy
tarafından
Benimkide biberonla emmiyo kaşıkla da doymuyo bende mecrup emzirebilcem yerlere gidip alışverişi netten yapiyorum
0 oy
(664 puan) tarafından
Benim bebeğim de 4 buçuk aylık bizde tıpkı böyleyiz napcam bilmiyorum daha temizligi m bile bitmedi yarim yamalak duruyor 
0 oy
(71 puan) tarafından
benimde kıyafetlerim hiç olmuyor zaten çarşı çarşı dolaşıp kıyafet bakmayı pek sevmem internetten alırdım onceden de zaten. bayramlik internetten aldım 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 212 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 486 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 12345ebe (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 405 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu

380,446 soru

11,390,802 cevap