0 oy
800 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar verem aşısı olmuştu 3 aydır geçmedi bugün de Abbasi üzerini değişti aniden kan aktı kolunda korktm normalmi kızlar acil cevap verin sağlık ocağına gotureyimi

image

9 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
Bi götür istersen normalde 1 ayda iyileşmesi lazım iltihap kapmış olabilir 
tarafından
Tm cnm gotureym saol  anlamadim b3nde geçmedi kolu
-Reklam-
0 oy
(909 puan) tarafından
Korkma adımdan emin olduğum kadar eminim normal eşi tuttuğu için öyle oldu
tarafından
Kanaması normal mi 3 aydır kolu böyle gecmedi
(909 puan) tarafından
Normal canım altıncı aydan sonra geçiyor ufak ufak
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Benim oglumunda bole daha 7 aylik sari suda akti hemsireye soyledim normal olur dedi
0 oy
tarafından
Bence sağlık ocağına götür bekletme 
tarafından
Götürdüm cnm dikkat edin diyo birşeyi yokmus normaldir diyo doktor merhem yazmiyodu da biz yaz dedik icim rahatladı suya değmesin diyo
tarafından
Çok sevindim canım
0 oy
tarafından

Morarması, Normal, değil bana göre benimkinin 3 ay da ancak geçdi ama böyle değildi sadece iltihap akıyordu bi götür istersen canım şimdi ne desek doğru olmaz emin olmak adına için rahatlar 

tarafından
Götürdüm cnm dikkat edin diyo birşeyi yokmus normaldir diyo doktor merhem yazmiyodu da biz yaz dedik icim rahatladı suya değmesin diyo
0 oy
tarafından
Oranın asla patlamaması gerekiyordu mikrop kapar. Hemşire uyarmıştı bizi ellemeyin diye zamanla gidiyordu. Ara sağlık ocağını ne yapacağını desinler 
tarafından
0 oy
(3,274 puan) tarafından
morarmış cnm sen bi göster doktora 
tarafından
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bnm oğlan da hiç bi şey olmamıştı cnm bnce kesin götür normal değil
0 oy
(418 puan) tarafından
Benim oğlumda da hic böyle olmadı, bi götür pansuman yaparlar
tarafından
Götürdüm cnm dikkat edin diyo birşeyi yokmus normaldir diyo doktor merhem yazmiyodu da biz yaz dedik icim rahatladı suya değmesin diyo. Pansuman yapmadı

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,575 göst.
0 oy
4 cevap 264 göst.
26 Nisan 2022 Aile kategorisinde gulistaN18 (2,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 335 göst.
14 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 471 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu

381,463 soru

11,420,586 cevap

34,975 kullanıcı

...