0 oy
1,567 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

napmam lazım ya kızlar ikincu kere oldu kurudu furacin merhem sürünce. Şimdide kanadı yine salı günü sağlık ocağına goturcem ama onlarda birşey yok diyo gönderiyi korkmaya başladım akıl verin bu kol 3.4 aydır böyle 

25 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Sağlık ocağı yerine acile götürün bu pek normal gibi gözükmüyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyy tamam iltihap toplayip biraz akmasi vs normal.ama buda biraz fazla.gibi canim enfeksiyon mu kapti acaba saliyi beklemeden resmini doktoruna at
tarafından
Merhem sürünce mi oldu acaba sağlık ocağı vermişti bir kere surmustum daha sürmedim kurumustu kaynanama uydum bugün sür dedi surunce aksamsi da kanadı
tarafından
Saglik ocagina goturme cocuk doktoruna götür  cocuk doktoru yok mu cocugun resmini at o doktora
tarafından
Yok cnm numarası filan yok normal özele goturuyodum da en son 3.4 aylıkken götürmüştüm daha goturmedik 6 aylık oldu
tarafından
Hastaneyi ara iste numarasini doktorun gorsun mutlaka saglik ocagina kalirsa bisey yok derler onemsemezler
0 oy
(2,211 puan) tarafından
2 aylik aşı mı?  Bizimkide hafif kanadı ama bu kadar değildi. Doktor birşey surmeyin kendi kurur demişti bizde birşey sürmedik kendi kendine iyileşti 
(1,713 puan) tarafından
Canım 2 aylık aşılar bu şekilde mi yapıyor vallah korkmaya basladım 14 gün sonra 2 aylık asımız var bizmde
(2,211 puan) tarafından
Verem aşısı iz yapar.. biraz iltihaplanıyor ama sonra ilerki aylarda geçiyor.. çoğu bebekte bu kadar kan vs olmuyor merak etmeyin her bebek aynı değil..
(1,713 puan) tarafından
Tesekkür ediyorum cnm vallah korkmaya basladım benimkide bu sekil olursa DİE. Birde ates cok yapıyor mu
(2,211 puan) tarafından
Bebekten bebege değişiyor bizde hiç ateş olmadi, inşallah bütün bebekler ateşsiz atlatır
(1,713 puan) tarafından
İnsallah cnm benimkide öyle olur
0 oy
tarafından
Çok yazık Allah şifa versin bise yok diyip yollamak kolay 
0 oy
tarafından
Saglık ocagıyla ugrasma benve dırek acıle yada doktora götür boyle olmaması lazom
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Kolu 2 ay aşısindan mi böyle oldu 
tarafından
Yok 4 aylık asisinda oldu verem aşısı
(1,426 puan) tarafından
Benim kızımda hiç böyle olmadı
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Canım anneme gosterdim götürsün ama saglık ocagında degil buyuk bir hastahaneye götürsün diyor. 
0 oy
(48,601 puan) tarafından
bu ne ya nesi normal ki doktora götür canim gecmis olsun
0 oy
tarafından
Canım bu normal değil evet hafif kanar ama bu enfeksiyon kapmış bence zamankaybetmeden bir götür tehlikelidir olabilir.
0 oy
(610 puan) tarafından
Korkmaa benim oğlumdada öyle oldu ama ben öyle bekletmedim az bişey temizledim 3 4 ay sonra geçti
0 oy
(193 puan) tarafından
Şu çocuğu çabuk acile yada yarın bir hastaneye götür bunun neresi normal? 
0 oy
(625 puan) tarafından
3 4 aydır neden bir doktora götürmüyorsun kronik yara yada hemofili de olabilir bebek  vürus olabilir  die endiseleniyorsan koca karı hikayesine aldanıp nasıl krem sürmek ile  geciştirdin seni rencide etmek için söylemiyorum beni yanlış anlama lütfen  ama ciddi bir sorunda olabilir yara mikropta kapabilir 
tarafından
Yok cnm sağlık ocağında ki doktor yazdı merhemi kanayinca goturmustuk oraya birşey yok dedi aşı tutmuş diye olmuş birde suya tutma dedi banyo yaptirirken
(625 puan) tarafından
Kuzum benim sağlık ocağındaki doktor yazmış ama bebişim kolu hep kaynamış kaç ay bence doktora götür nolur
tarafından
Yok 3.4 aydır böyle ama iki kere kanadı sadece merhemi de çoktandır surmemistum kurumuştu zaten nerden surduysem bugün kanadı simdi
(625 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim aslında yara bandı gibi öyle birşeyle kapatsan nasıl olur yada  streil sargı bezi ile yara üstüne krem yada pansuman yapıp  klasikbez dokulu olan yara bandı ile kapatabilirsin yara kapanır bence kuzum ama sen bilirsin
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kendi kanatmistir canım kabuk bağlamış derken oynamiss sanırım bildiğin yara bu korkma temizle güzelce 
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Bu kadar olması normal değil canım doktorun görmesinde fayda var

Geçmiş olsun 
0 oy
(15,635 puan) tarafından
Bu normal.değil. kesinlikle bi acile götürün 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Canım bizimki de çok kanıyorsu iyileşme döneminde bişey olmaz 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Sakın salıyı falan  bekleme sabah acile git, bu böyle acık kalırsa da mikrop kapar daha fena olur bunun en iyi şekilde temizlenmesi gerekıyor ihmal etme sakın canım yarın götür acildeki doktor anlar
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ya bu çok kötü olmuş doktora götür lütfen 
0 oy
tarafından
Canim bi doktor numarası vereyim vatsaptan ona gönder  Allah razi olsun cok yardimci oluyo 
0 oy
tarafından

image

bi sor canım yardimci olur insallah
tarafından
Tamam canım numarayı aldım Allah razı olsun kalpli opucuk:)
tarafından
Rica ederim canım Allah göstermesin  ama olaki oldu   umarım işinize yarar ❤
Sanada aynından :))
tarafından
Inş işimiz düşmez kuzum :))
tarafından
Inşallah canım Allah göstermesin dedim zaten tırnaklarının ucuna zarar gelmesine izin vermesin insallah Rabbim
tarafından
Amin kuzum bütün çocukları korusun Rabbim :***

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 798 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,125 göst.
0 oy
7 cevap 294 göst.
0 oy
8 cevap 249 göst.
29 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu

378,829 soru

11,339,275 cevap

34,803 kullanıcı

...