0 oy
655 göst.
Aile kategorisinde (211 puan) tarafından
Geçen bı post açmıştım kayananam erken kalk evin isini yapamıyorum diye oysaki herşeyi benn yapıyorum neyse bugün hastaneden geldim gitmiş görümcemin ütü kıyafetlerini getirmiş hepsini utuledi bende ütü yapmamak için odama girdimbgirdim cikmadikoçıkmadık ütüsünden zaten sıkıntılı bı hamilelik geçiriyorum deli Olcam bnde yattmistim kapıyı inadına bı çarptı çıktı evden uykudan sıçradim beynine kadar ağrı girdi şimdi ALLAH aşkınıza napim bana gelince yapamiyor ama görümcemin bütün işini yemeğini herşeyini yapıyor ALLAHa havale ettim hakkım kalmasın ona İnşallah eşim üzülmesin diye hc bişey yapmıyorum sizle dertleşmek istedim 33 haftalikta hamileyim

11 Cevaplar

+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Kendin hiç birşey yapma kavga falan etme onun seviyesine düşüp laf falan da sokma. Olduğu gibi eşine anlat olanları onun dilinden ancak kendi oğlu anlar bırak oğluna yapsın açıklamasını 
(211 puan) tarafından
Benim eşim çok bağlı annesine söylesemde fayda etmez :((
(8,081 puan) tarafından
Bağlı olması onun haksız senin haklı olduğun gerçeğini değiştirmez ki. Nereye kadar anlatmicaksin annesine bağlı diye
(211 puan) tarafından
Söylesemde eşim annesini kirmamk için hicbirsey demez
(1,307 puan) tarafından
Olsun ben eşime söylemedğim için o kadar pişmanım ki bacım anlatamam söyle bilrsn annesini
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kizi yapamıyor mu tutmuyorsa eli kolu yap dicem. Hepsi aynı bunların. Ben de yanlarında kaldım kızına kiymazdi her işi bana yaptırırdı 
(211 puan) tarafından
Kızı çalışıyor oda bütün işini yemeğini yapıyor bn biraz dinelnince batıyor ona ALLAHndan bulsun ne diyim
tarafından
Amin allah sorsun de
0 oy
(418 puan) tarafından
Neden sinirlendi ki? Görumcenin ütülerini senin yapmanı mı bekliyor hamile halinle? 
(211 puan) tarafından
Evet onu bekliyor Zaten bnde odamaa girdim banane yapmıyorum hzimetcimiyim
(418 puan) tarafından
Gelin olunca zerre insaf olmuyor bu kayınvalidelerde.. yapmayacaksın tabi ki, onlar sana yardimci olacaklar.. hiç takma, üzulme de.. isterse triplensin görmezden gel
(211 puan) tarafından
Öylede cnm nasıl görmezden geliyim valla bir deil iki deil bizde insanız sonuçta
0 oy
tarafından

Allah a birak canım 

(211 puan) tarafından
Dayanilcak gibi deil tavırları kapıyı vuruyor bisryleri inadını vuruyor
tarafından
Dayanılmaz bir güzel bacim dayanilir mi bunlara
(211 puan) tarafından
ALLAH sorsun hesabını ne diyim
tarafından
Amin amin amin İnşallah
0 oy
tarafından
Sen el kızısın o kendi kızı gelin sanki mecbur gözüyle bakıyorlar  kendi kızına yapmazsa evliyse kızı diğer tarafa rezil olucak ondan pelerini toplarlar
(211 puan) tarafından
El kızıyiz diye her işi bizmi yapalım bizde insanız eladiz bizi büyüten de bu yasa getirende kolay getirmedi
tarafından
Aynı evdeymişsin Allah yardımcın olsun çok zor
(211 puan) tarafından
Maalesef sonsuza kadar da böyle olacak :((
tarafından
Inşallah allah sanada kendi evini kısmet etsin hayırlısıyla
(211 puan) tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ben yüzüne vururdm kapı vurmasını gorurdu
0 oy
(909 puan) tarafından
Yazık sana ya yakın olsan ben sana yapardım ben de hamileyken her işimi kendim yapmak zorunda kaldım seni çok iyi anlıyorum gerçekten üzülme hayat böyle yapacak bir şey olmuyor en azından ilahi adalet var korkma sen strese girme hiç ama hiç umursama hiçbir iş de yapma yapmak zorunda kalır hastayım yorgunum de sen yaptıkça yaptırır boyleleri
(211 puan) tarafından
Canım yapmasan da böyle tavır yapıyor napim yoruldum valalhi
0 oy
(235 puan) tarafından
Sacmaliga bakar misin kendi kizi keyfine baksin onun utusunu ben yapiyim o utuyle kendilerini de utulerim bidaha oyle birsey bekleyemezler. Ama sen sakin ol ve sakin yapma 
(211 puan) tarafından
Yapmadım Zaten yapmadığım içinde kapıyı çarpıp gitti
0 oy
(625 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm benim keşke yakın olsaydım yardım ederdim Allah a havale et Hamile bir kadının ahını nasıl alıyorlar anlamıyorum kendisi anne olmamış gibi nasıl davranıyor hiçmi hamile kalmamış inşallah rabbim eşine annesinin yaptığı zulümleri inşallah gosterr 
(211 puan) tarafından
Onların hamileliği dört dörtlük geçmiş.
 Canm anlarlar mi amin canım anlarlar mi duanızı eksik etmeyin eşimi çok seviyorum onun üzülmesini istemiyorum
(211 puan) tarafından
Onların hamileliği dört dörtlük geçmiş.
 Canm anlarlar mi amin can
(625 puan) tarafından
Bak bende eşimi çok seviyorum istermiyim üzülme mi ama eşine bu durumu anlatmalısın anlayış istiyorum demelisin senin annen benim annem de ama ben baya üzülüyorum bu duruma derdini söylemeyen derman bulamaz ben eşime güzel dille anlatıyorum ağlıyorum oda annesine benim yanımda anne karımı üzme dio üzülmez sen saygısızlık yapmıyorsun  ona anlatmalısin annesini rencide etmeden ben
0 oy
tarafından
Kaynanalar hep boyle gelinlere seytan kendi cocuklarina melek .bizde bi ananin evladi degiliz sanki
0 oy
(48,690 puan) tarafından
ne kiymetli esleriniz var uzulmesin diye kendinizi yiyip bitiiryosunuz söyle kocana ilgilensin konussun bir orta yol.bulsun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 311 göst.
0 oy
6 cevap 282 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Deniz-133 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 169 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Oylesinebiriiste (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 841 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Kasimcicegiii (1,326 puan) tarafından soruldu

380,032 soru

11,375,959 cevap

34,862 kullanıcı

...