0 oy
799 göst.
Diğer kategorisinde (867 puan) tarafından
Kızlar minik yuvarlak bir balkonum var.  Diger tarafta da uzun bir balkonum.var .Hiç kullanmadım.bu ana kadar. Her gün yıkar paklarım ama.hic bir kere de çay demeyip oturup da icmisligim olmadi. Diyorum ki siz bana fikir verseniz fotoğraf da olur ben de bunlardan esinlenip balkonumu guzellestirp kullnaayim. Fikirlerinizi ve görsellerinizi bekliyorum.. 

9 Cevaplar

+2 oy
(92 puan) tarafından

image

image

benimki bu şekilde canım diğer duvarda da televizyon var 
(25,224 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun
(25,224 puan) tarafından
Ya dedim İstanbul değil kesin diye. Benim dayımda ankarada her sene geliriz bu sene gelemedik bebek olunca :)
(92 puan) tarafından
Bende her sene istanbula giderdim ama benimde bu sene bebiş olunca kaldım burda :)
(25,224 puan) tarafından
İstanbul çekilecek gibi değil artık valla iyice sıkıldımmm iş imkanı olsada köylerden birine taşınsak keşke ne güzel bahçeli ev falan ahh
(92 puan) tarafından
Valla ankarada kimsem olmayınca ben bi türlü alışamadım buraya İstanbul dediklerinde ağzımın suyu akıyo:) :) :)
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Benimkide minnak canim oglani uyutuyom 5 dk ya kadar atiyim <3

(867 puan) tarafından
Tamammm bekliyorummmmmm
0 oy
tarafından
Yeni taşıdığın evimde kocaman cam balkon var benimde ne yapsam diye dusunuyorum bana da bir fikir çıkar belki
(867 puan) tarafından
Kocaman balkona bayiliriiiiimmmm
tarafından
Taşındın mı ayol  :)))
tarafından
Taşınmaya Çalışıyorum canım bir yerleşeyim ilk işim evimin resimlerini buraya atmak olacak balkonda dahil
tarafından
Hahah hadi inşaAllah canım. Ben de eksikleri tamamlıyorum yavaş yavaş. :) Allah yardımcın olsun⚘
0 oy
(6,053 puan) tarafından

image

image

al canim kiraci olunca bu kadar oluyor ama biz severek kullaniyoruz bide bebis dusmesin die file yaptirdim rahat rahat oturuyoruz tam gunes dondu anca bu kadar cekebildim k.bakma
(3,769 puan) tarafından
Canım o file nereden aldın? Ve bizde kricyz nasıl takılıyor
(5,405 puan) tarafından
Cnm file nasl takıkıyrı ben de 7.kattaym doğum yaptktan snra çok korkuyorum
(6,053 puan) tarafından
Canim biz nigdedeyiz kayseriden geldiler bunu takmaya bizim burda yapan yoktu cengel gibi bisey war yarim satte matkapla takiverdiler
(5,405 puan) tarafından
İstanbul da bulunurmu acaba gerçi kiracıyız ama
(6,053 puan) tarafından
Kuzumm burda bulunduysa orda hayli hayli bulunur bizde kiraciyiz kicuk delikler cikarken alciyla kapatilir
0 oy
(20 puan) tarafından
Balkonun resmini atar misin
0 oy
(1,379 puan) tarafından

image

benimki de böyle fırsat buldukça bişeyler ekliyorum :) 
(867 puan) tarafından
Ya çok güzel çok havadar bir yer. Kullanıyor musunuz
(1,379 puan) tarafından
Tabi cnm bn çok seviyorum balkonda oturmayı :) evlenmeden önce annemlerdsykn balkonsuzdu evimiz o yüzden balkon hep hayalimdi:)sen de böyle masa sandalye takımı düşünebilirsin küçük minderlee. Alabilirsin
0 oy
(3,036 puan) tarafından

imagebenimkide çok küçük ama resmen yaşam alanım:D

(867 puan) tarafından
Ya sizinkiler balkonda benim ki ne acabaaaa.
(3,036 puan) tarafından
Gönlün sığdığı yere vücutta sığar ufak tefek biseyler koy balkonuna koseli masalar var onlardan al renklendir bir cicek bile okadar farkediyo ki
(867 puan) tarafından
Ne güzel dedin öyle. Minik minik.fikirler oluştu aklımda.şimdiden çok teşekkür ediyorummm
(3,036 puan) tarafından
https://ty.gl/o64b51y köşeye bu tarz bisey mesela
(867 puan) tarafından
Hmm gayet güzel ve sıkmış
0 oy
tarafından
Yere bi kucuk halim vardi onu serdim balkon demirine cicek astik bi de kizimin mama sandalyesini koyduk oraya tm aksam cay cekirdek cok zevkli oluyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Olan kullanmaz olmayan arar işte balkonu :D aahh ahh  balkonu olaydı neler yapardım 

image

image

image

(25,224 puan) tarafından
Benim balkonum olsa camla kapayıp kendime hobi alanı oluştururdum :( el işleri falan yapmak için
(3,769 puan) tarafından
Balkon önemli haklısın :(
Ev arıyoruz giriş kat bakalım balkon genelde olmuyor
Kiracı olunca birşey yapılmıyor ki :( bide para istiyor öle işler bende isterdim masa sandalye fln koymak
(25,224 puan) tarafından
Doğru. Bende kiracıyım Bi karış balkonum var şu yeni yapılan evlerin balkonu oluyo ya cam silmelik anca o kdr çamaşır anca asıyorum dışarı bıktım bu istanbuldan köye gidicem bu gidişle :(
(3,769 puan) tarafından
Bende yoruldum ev işinden kiracı olmaktan geçinmeye çalışmaktan:(,

Annem olmasa köye giderimde annem var brkamm
(25,224 puan) tarafından
Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 358 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde -Minik mucizem- (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 503 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,260 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 682 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,260 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 205 göst.
19 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Havin06 (2,156 puan) tarafından soruldu

381,730 soru

11,428,086 cevap

34,988 kullanıcı

...