0 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ya kızlar. Kızımı ıısrasım geliyor bazen dudaklarımı sıkıyorum kıyamıyorum bazen ama bazen de tam bacağının kısımını ıssırıyorum valla sizdede oluyormu:D:angel:<3

12 Cevaplar

+1 oy
(12,513 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Offf hemm de nasıl kendimi kaybediyorum bazen nerdeyse saçımı başımı yolucam sevgi patlamasından :D
tarafından
Iısrdm valla artk agladı da annem susturdu :D :D
(12,513 puan) tarafından
Hahahahaha sesli güldüm sjdjjd
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende isirmak istiyom tam isircam agliyo kiyamiyom bende isircakmis gibi yapip opuyom 
0 oy
(1,403 puan) tarafından

Evet ya bianda bir kaynama geliyo:D

Zor tutuyom valla

0 oy
(817 puan) tarafından

Ay bende oyleyim oğlumdan hic ayrilmak isdemiyom:)

0 oy
tarafından
Ya inanır mısın bugün farkettim ona baktığım nerdeyse her an dişimi sıkıyorum. İçim eriyor ona ya
(188 puan) tarafından
Yaaa bak benim doguma cok var hevesleniyorum amaa zor gecer simdi şu günler :D
tarafından
Ama hemen böyle olur musun bilmiyorum. Başta bir dokunmaya bile kıyamama var sonra böyle gülüşmeyi cilveleşmeyi falan öğreniyor dislemek ısırmak mincirmak falan istiyorsun. İşte o an çok zor gerçekten dişlerim ağrıyor artık o kadar zor tutuyorum ki onu sıkı sıkı opmemek isirmamak için :) senin de hayırlı doğumların olsun inşallah sağlıkla al kucağına bebeğini ♥️
(188 puan) tarafından
Ayy kurban olurum onu verenee:))Amin ya insallah o günleri görrüm saglikli hayirli bir sekilde
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Evet valla bacagini bide kolunu azicik isirdim dayanamiyorum bide sarilip boynuma yatiyor ya dunyalar benim oluyor o an 
0 oy
tarafından
Ben oğluma öylr birden bi şevk gelio alıyorum seviyorum ordan orya yatırıyorum ağlayana kadar öpüyorum en son kaldırınca susuo kaçıp saklanıo hemen 
0 oy
(44,714 puan) tarafından

Bezini isiriyom totosundan ancak ole rahatliyom:D

0 oy
(10,385 puan) tarafından

Al benden de o kadar severken kendimi paralıyorum<3

0 oy
tarafından
Bende yanaklarını öpe öpe kizartiyom geçen gün öperken çok içime çekmişim heralde morardı yanağı yavrumun
0 oy
tarafından
Evet ben kolarini ısırıyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 224 göst.
29 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 281 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 265 göst.
12 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 175 göst.
5 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu

380,318 soru

11,386,887 cevap

34,887 kullanıcı

...