0 oy
733 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
Eltim cok kiskanc beb nisanliyken kaynanam kotuluyordi şimdi kaynanam ağzına ediyo ana ben bisey yapsam suçlu olurdum sutum kesildi ofg bebegim 2 aylik

8 Cevaplar

+5 oy
(9,651 puan) tarafından
Eltin  mi kıskanç:@ ama esin eltının kocasına  kardeşine senin aldigin polo tsortu verdi diye sen çok sınır olmuştun sonrasin da eltinin aldigi bilekligi bozup gözlük alicaktin..  kim kimi nasıl kıskanmış olaylardaki kıskanç kim çözümde dilim varamadi
(10,411 puan) tarafından
Kız bu erkek olmasın  bizimle dalga geçiyodur belki:):):):)::
tarafından
Erkek değil de bence bizimle dalga geçip eğleniyor
tarafından
İşte o yüzden insan bakma ihtiyacı hissediyor.ama uzun süredir var arkadaş sanmıyorum .olaya da tam hakim değilim o yüzden günahını almak istemiyorum.:)
tarafından
Bide bizim yazdiklarimizi okuyup guluyomus :D
tarafından
Öyle zaten kuzum aynen onu yapıyor utanmıyor edepsiz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Asla kimseyle dalga gecmwmmm
0 oy
(964 puan) tarafından
Ya bi git işine kardeşim ya. Milletin işi gücü yok seninle ugrasiyor. Sürekli ***** saçma post açıp duruyorsun. Hayatında hiç insan yok belli ki buralarda dikkat çekmeye çalışıyorsun.  Sanki bizde elti yok. Bizde kaynana yok hayret birsey ya iyice zivanadan çıktın sen valla bak 
(964 puan) tarafından
Eşim çok medder biri dedin 1 saat önce post açtın bizi orda birbirimize kattın sonra yok oldun.  Nerde o post ??
(9,651 puan) tarafından
Bize acıdı ve postu Kaldırdı:D birazdan biz gene burda bir birimize girer sabahı yaparız sonrasin da tuğba su kaldırır postu :D
(964 puan) tarafından
Aynen öyle oldu tatlım.  Ben yazmıyorum arti prim veremiycem :p
Sessiz takipteyim bakalım bu postun ömrü kaç saat olacak :)
(9,651 puan) tarafından
Bende yazmazsam postun ömrü sonsuza dek :D tamam yazmayı bırakayım da kaldırmasın postu :) neyse bende artık prim vermiyorum reklamını falan yapmam tuğba su nün:D nokta...
(964 puan) tarafından
Canım benim :)
0 oy
tarafından
Çok şükür öyle bir bela atlattım kaynım nisanliydi ayrıldı. Neler çektim neler. Allah yardımcın olsun 
(1,424 puan) tarafından
Kız hatice bir zamanlar sende kayninin  nişanlısından yakınıyordun  ayrıldılar mi gözün aydın:)
tarafından
Vallaha ayrıldılar :) sağol dur hatırlatma şimdi
0 oy
(797 puan) tarafından

Sakın ol canım düşünde harekat et evin ayriysa takma kafana herkesle açık açık konuş noktayı koy ELTİ YOK GÖRÜMCE EE COOOOOK:D hepsinin derdi ayrı alalhim huzur versin ailene

0 oy
tarafından
eltilerin hepsi ayarsiz 
0 oy
(8,343 puan) tarafından
Sorma tubaa suu yebı nısanlandıgımda basladılar karamaya kayınvalıdemlerı tanımadıgım için sözlerine kulak verdim.Oyle bı kafama gıtmıslerdı kı evıme gelmıs mısafırlere kabalık ettim esımle huzurum bozulmustu o dönem.Sonra fark ettım kı aslında o insanların gram zararı olmadı bana.bi daha onların sözünü dinlemedim ve hep iyi bahsettim.öyle olunca baktım ki onlarda kötülemiyo yağ yakmaya başlıyolar.çok sahıt oldum artlarına konusupta yüzüne güldüklerine.Eger konusmazsan zararları yok ama dediğin gibi içten içten hepsi de kıskanıyor.
0 oy
(758 puan) tarafından
Ben senin kaynana olsam sen boyle tutarsiz olsan tabi oburunu severim kaynana die adi cikti onlarinda 
(9,651 puan) tarafından
:D bende kaynanası tarafındayım postu iyice mahvedemeyeyim de herkes gomsun  bol bol anlatsın eltsini diye daha da bisi yazmiyorum :) sonra kapatiyo
(758 puan) tarafından
Bu kadin degil blkide bi erkek anlmdimki ismi bile fake gibi tugba su ne

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kaavi (2,112 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 359 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Nehirr1562 (7,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 169 göst.
7 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu