0 oy
1,932 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Erkek arkadaşim var. 3 yıldır görüşüyoruz uzak olduğu için ailem vermek istemiyor o izmirde ben adana neyse... Gel zaman git zaman.. Hiç kavgamiz olmadi taki 3. Kişiler araya girene kadar görümcemin kocası diyor sana 3 ay müddet ailene söyledin söylemezsen. Başka bir kız bulacaz dedi. Evlenecez ama birikmiş para var ne yatırım var. Görümcem diyor ödenir ödenir borç diyor ev kira bende üniversite 3 sınafa gidiyorum beklemiyor beni... Erkek arkadaşim 33 yaşinda idare edemiyor ben 23 yaşindayım bana bir kere haklısın demedi.. Hep eniştesini tuttu.. Kayınım kız bulmuş evleneceklermiş.. Görümcem ben o kızı eğitecekmişim kız 21 yaşinda.. bende dedimki anasının terbiye edemedini ben mi edecem dedim.. sen dedi yeni gelini kıskanıyor sun dedi. Nevrim döndü erkek arkadaşim agzını açmiyor haklılar diyo.. Eltim işten çıkmış erkek arkadaşim iş bulacakmiş.. Dedim bana gelince iş bulmuyorsun dedim. 3 günlük kıza iş buluyorsun dedim. Erkek arkadaşim o kızı kıskanıyorsun dedi. Atiştık artık bana sen şizofren sin dedi bende kılıbık sın dedim... Eniştenden korkuyorsun dedim.. O da dedi sen daha beni tanımıyorsun dedi. ‍♀️‍♀️‍♀️ne yapmam lazım erkek arkadaşimıda çok seviyorum... Sürekli kavga ediyoruz

50 Cevaplar

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım aranızdaki yaş farkı çok fazla .Şimdi sorun olmaz gibi olsa da sonra sorun olur.Okulunu bitirip mesleğini eline almalısın.Eş her zaman bulunur eğtim ve kariyer her zaman elde edilmez.Yok eltiydi yok kayındı yok eniştesiydi sizin birlikteliğinize çok müdahale ediyorlar.Evlenseniz de baş başa özel bir hayatınız olmayacak gibi görünüyor.Ailen haklı , zararın neresinden dönsen kärdır.
-Reklam-
0 oy
(592 puan) tarafından
Sakin sakin uzak dur. Daha evlenmeden ikiniz arasindaki olaylara ailesini mudahil ediyor, seni savunmuyor arkanda durmuyor, sana hakettigin degeri dermiyor, senin okulunu tamamlamani bile bekleyemiyor. Daha simdiden boyleyse evlenip o ailenin icine girdiginde neler yasatacaklar sana kim bilir? Suan psikolojik siddet sasiyorsun belki o zaman fiziksel de yasayacaksin.

Sakin ailenin sozunden cikma inan bana mutsuz olursun. 

Daha kendi gelisimini tamamlayamamis bir adam sana koca olamaz. 
0 oy
(134 puan) tarafından
Uff cok rahatsiz edici.33 yasina gelmis adamin hala birikmisinin yatiriminin olmamasi bana guvence vermedi gerisi teferruat.Yoluna bak.
0 oy
tarafından

Buda şimdiden böyleyse  evlenince neler olur... düşünemiyorum :ermm:

0 oy
(6,671 puan) tarafından
Sen bu adamla Bi gelecek düşünebiliyor musun cnm ne olduğu belli ağzına etseler sesini çıkarmaz bu ailenin de rızası yok yarın öbür gün pişman olursan ailen sana der rızamiz yoktu diye ve arkanda durmazlar bak ona ailesine nasılda uyuyor sende aileni dinle cnm çok gençsin okulun bitsin ne kismetler çıkar sana şuan sevgi ağır basıyor belki inan sevgi saygı kalmıyor Bi müddet sonra iyi düşün 
0 oy
(12,513 puan) tarafından

O insanla ömür geçmez 

Önce onu bitir sonra okulunu gerisi hayırlısı ile gelir inşallah 

O ne öyle başkasını eğit, eşin olmasını istediğin kişi haklı iken ses çıkarma felan

Bi cacık olmaz ondan sana yol yakınken doğru kararı ver 

0 oy
(1,826 puan) tarafından

Muneccım degılım ama bunu herkes anlar buadamla evlenirsen bınpısman olursun cocuk kucganda burda aglarsjn bosanma ıcın soyleyeyım kac kurtar hayatını baglanmıssındır illaki uc sene diyorsun ama karsındakı adam adam degıl ne demek su kadar muddet veriyorum yoksa Baska kız bulcaz eger o adamda sana baglı olsa o lafı soyleyenın agzjna eder sana ne diye.. Ayrıl yeni bı sayfa ac mutlu olup unutacagına söz veriyorum ben de esimden once birine gonul verdim iki sene baktım hayatı bana zindan edecek noktayı koydum ıll zamanlar dokunuyor cok agır geliyor ama anladım ki sevgi degil alskanlılmıs.sımdı ıyı ki boyle bı karar almısım diyorum dunya tatlısı bı oglum var kocamı da cok seviyorum ondan razıyım Allah da ondan razı olsun

0 oy
(58 puan) tarafından
23 yaşındasın hayatın baharındasın üniversite okuyorsun anladığım kadarıyla ailen arkanda afedersin de peynir ekmekle mi yedin aklını burdaki başlıkları biraz gezsen ne demek istediğimi anlarsın kaç kişi pişman evlilik herzaman olur önce okulunu bitir mesleğini eline al zaten ailesi sorunlu tipler belli bence yol yakınken uzak dur şimdiden enişte görümce elti ile uğraşma ilerde çok ugrascan nasıl olsa canım..
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Daha evlenmemissin elti gorumce kaynim dion :D simdididen ağzına ediolar afedersin aktır et hepsini okulunu oku koca çok bulunur canim hemserim yol yakınken vazgeç bu sevdadan.
0 oy
tarafından
Yol yakinken kaç onlardan 1 senen kalmış mezun ol çalış işe başlayınca unutursun kafan dağılır 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 904 göst.
23 Eylül 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 977 göst.
15 Haziran 2019 Aile kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 336 göst.
19 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 367 göst.