0 oy
4,631 göst.
Diğer kategorisinde (887 puan) tarafından
Kizlar ben iş arıyorum ve bu marketlere başvurmayı düşünüyorum evime yakın ucude .sormak istediğim mesai saatleri nasıl sadece gündüz çalışma hakkı oluyor mu maaşları ne kadar 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç bilmiyorum canım sorun.yukarda kalsin
(887 puan) tarafından
Sağol canim
-Reklam-
0 oy
(15,849 puan) tarafından
Ablam çalışıyor bimde. Eğer işkur üzerinden bimde çalışırsan sadece yarım gün ve haftada 2 gun izin yapıyorsun. Ama kendin cv doldurup ise girersen haftada 2 gun tam gün çalışacaksın 2 gun sabah gidip ikindiden sonea çıkacaksın işten. 2 günde öğlen gidip akşam çıkacaksın işten. Saat 9 da market kapanıyor ama 9 'da çıkmıyorlar 10 a kadar sayım yapıyorlar. Ay da 1 gün envanter günleri var envanter günleri olduğu zaman sabah erken gidip akşam 11 e kadar çıkmıyorlar 
(887 puan) tarafından
Yaa haftanın içinde üç vardiya gıda calisiscaksin yani bebeğim var nasıl olur bilemedim ki maaşı ne kadar cnm
(15,849 puan) tarafından
2500 alıyor ablam personel maaşı ama sonra yükselirsen maaşın da artar. Mesela eniştem bimde çalışır. Ablam 4 yıldır çalışıyor daha personel eniştem 1 yıldır çalışıyor mağaza sorumlusu oldu ve 4000 alıyor
(887 puan) tarafından
Maaşı fena değilmiş ama saatleri çok sıkıntı
0 oy
(415 puan) tarafından
Bnm arkadaşlarm  çalışıyordu asgari ücretine üstünde alıyorlardı ama çok yorucuymus  2 vardiyali oluyor  saatleri fazla ve devamlı sayım oluyor gece kalmaları da varms çıktılar dayanamadilr
(887 puan) tarafından
Hadi ya benm bebeğim var yapamam o zaman
(415 puan) tarafından
Bebegin  varsa zaten hiç olmaz ama e bebek mağazası varsa bi başvur part time alıyorlar sabah gdyrsn2 1 gbi çıkıyorsun yarı zamnli  yemk parası yok orası onlardan bebegime  bakacak kimse yok yoksa basvurcaktm
0 oy
tarafından
Hem şok hem de bim de çalıştım görüldüğü kadar kolay bir iş dğrşl öncelikle bunu diyim insanların afra tafrasını çekmek karşılık vermemek zorundasın kasanda açık çıkarsa asla affetmez alırlar parayı mal gelince onları da atıyorsun kasaya da bakıyorsun orada bir tane değil birden fazla görevin var kasada hem müşteriye eline koluna bakıp ürün var mı diye kolaçan etmen lazım hem kasadan ürünleri eksiksiz geçirmen lazım açık vermemen fazla almaman lazım çalışma saatleri de 10 - 12 saat olarak değişiyor akşam mağaza 9 da kapanır senin çıkman bazenleri 10 da olur içeri de kasa sayımı düzen falan filan envanter olayı var aylık veya 3 aylık mağaza sayımı o sayımlarda fire vermek demek mağaza değişikliği maaştan kesinti işten çıkarılmaya kadar gidecek durumlar olur çok yarım saat yemek molası var 15 dakika çay molası sonra full ayaktasın tuvalete bile kolay gidemiyorsun 
tarafından
Gözüm korktu bende çalışmak istiyorum ama nerde çalışsan akşama kadar ayaktasın ya ayakta duramıyorum ben hiç çok zor çalışmak ya
tarafından
Valla ben sana gerçeklerini söyledim maaşıyi günü gününde yatar
(887 puan) tarafından
Ayy çok zormuş ya ama beni sorunum zor olmasından ziyade saatleri cnm bebeğim var bakacak kişinin de belli saatleri olucak bu iş bana olmazmış o belli
0 oy
(487 puan) tarafından
Şok ta çalıştım 2 sene çok yorucu bir bayan için o zaman da yeni evlenmiştim ne evime alışabildim nede evlilige evi sadece otel olarak kullanabiliyodum maaşı 2500 falan diye hatırlıyorum ahır iş bide bebegin varsa çok zor olur sana 2 vardiya sabah 9  da gidip akşam 6 da çıkıyosun öglen 12  yada 2 de gidiyosun tamatam hatırlamıyorum 9 da çıkıyorsun benim zamanımda böyleydi belki degişmiştir bilgim bu kadar
(887 puan) tarafından
Ayy hiç bnlik bı iş değilmiş bebeğim le olmaz
(487 puan) tarafından
Ben bekarkende çalışıyordum ama o zmn annem ewde oluyordu şükür yemek temizlik ben yapmıyodum ewe gidince yemek hazır ye yat dinlen oluyordu evlenince zorlandım ama çalıştım sonra baktım olmuyo çıktım ve agır işten belimde fıtık oldu senin bide çocuğun varsa daha zor olur mecbur degilsen bebeginle ilgilen
(887 puan) tarafından
Mecbur değilim ama bazı sebeplerdenartik eşime mahkum olmak istemiyorum başka iş bakicam bakalım hayirlisi
0 oy
(450 puan) tarafından
Canim ben calsitim 4 ay sabh 8 de is basi aksam 5 de btiyorum saat 1 de is basi  aksam 10 da gunu gununr degisiyordu 
(887 puan) tarafından
İste tek sknti o xnmbenim bebeğim var belli sabit şarkı bı iş olması lazim
(450 puan) tarafından
Is basvurusu yapimca sabit calismk istedgini soyle
(887 puan) tarafından
Başvurdum netten geri dönüş yaparlarsa soyliycm cnm
0 oy
(369 puan) tarafından
Bnm eşim 1 yıl çalıştı herkes zorluklarından bahsetmiş ve doğru hatta eşimin müdürü çok kötüydü çok baskı yaptı allaha havale ediyorum

Ama iyi yönü maaş sigorta var bayramda çek veriyorlar alışveriş yapion bebek olunca fazladan para veriyorlar bunlarda iyi tarafları ama kötü yani daha çok biz bi sene de hiçbiryere gitmedik çok yoruluyordu izin gününde bile gidiyordu çünkü gt olacaktı kağıt evrak işi öğreniyordu 
(887 puan) tarafından
Anladım cnm bebek olmasasattlerizorlugu katlanirim amanebegim olduğu icon duzeli bisaati olan bı iş olmasilazim
0 oy
(162 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun canim ben hakmarda çalışıyorum 
(887 puan) tarafından
Adana seyhan
(887 puan) tarafından
Burda Hakmar var mı bilmiyorum senin şartların nasil
(162 puan) tarafından
Canim valla ben çok memnunum sabah 9 akşam 5 1 saat molam var akşamciysan 1 9 çalışıyorsun haftalık bir gün izin var izin dönüşü 1 saat geç geliyorsun 9 kapaniş en geç 9 30 da Çikiyoruz primimiz var 2700den az almıyorsun
(887 puan) tarafından
Ya işte sadece gündüz olsa bnde çok memnun olurum bı bakım Adana'da Hakmar var mi
(162 puan) tarafından
Yok canim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 126 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Aysezeynpnur (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 265 göst.
0 oy
3 cevap 204 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde -Minik mucizem- (194 puan) tarafından soruldu
0 oy