0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Gitmeyi düşünüyorum da nasıl biyer ihtiyaçlarımızı karşılanıyordu iki tane bebeğim varda eşim le bisnacaz bugün başladı işlemler korkuyorum beni hep tehtit ediyor ölümle 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne diye tehdit ediyor seni. 
(10 puan) tarafından
Öldrmeklee
tarafından
Bunlar köpeksiz köye uğramış eli değneksiz geziyo sen Bi dik dur git sikayetinde bulun versinler uzaklaştırma savcılığıda başıma bisey gelirse sorumlusu esimdir diye dilekçe vet bak nasıl silkeleniyo. Ruh hastaları. Kadın sığınma evleri hakkında Malatya belediye karakol adliyeden net bilgi alırsın onlar bile yerleştirir seni.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Malatyadakini bilmem ama buradakine gitmistik annemle babam kavga edince babamda sizi oldurucem demisti bizde.korkup gittik oraya guvenlikler doluydu kapida çok güzeldi kesinlikle emin ellerdeydik icerisi ise apartman gibiydi kat kat en alt katta bayan guvenlik vardi kamerayla herk kesin odasini izliyordu kotu bir sey olmasin diye gidince jilet bicak bir sey varsa onu aliyorlar ve telefonlari kapatip aliyorlar kadinlarin esleri telefondan takip edemesin diye kartini degistirmen iyi olabilir har hafta telefon saatleri var kahvalti sabah 7-8 gibi yapiliyordu mutfakta bebekler icin mama sandalyeleri vardı bahcesi vardi cocuklar icin kaydiragi salincagi hatta bebek arabasini getirenler bahcede bindiriyorlardi cocuklarini her kesin odasinda tv vardi ama odada 2 aile kaliyordu herkesin yatagi vardi bebekler icin ekstra besikler konulmuştu herkesin dolabi vardi ve ped bez kiyafet gibi hitiyaclar icin buyuk odalar vardi her katta o katin gorevlisine ihtiyacin olan seyi soyluyordun o sana o odadan veriyordu hatirladiklarim bunlar ama her sey cok guzeldi sadece bagzi insanlar surekli esleriyle ilgili konusup sizi kendi sorunlariyla sikabiliyor bu benim piskolajimi bozmustu herkes sorun anlatiyordu surekli kafa dengi insan da coktur annem fal bakabildigi icin biz genelde balkonda oturup kahve iciyor espirilesiyor guluyorduk o kadarda kotu biyer degildi kafa dengi insan bulunca ama orada dostunu iyi secmen gerekebilir her seyini anlatma uzun sure kalmayi dusunuyorsan herkes birbirinin arkasindan dedikodu yapiyordu ama genelde kuafor salonu gibi oluyor herkes agda bilmem ney yapiyor komikti .d
(10 puan) tarafından
Yaa nurdan eski postlara baktimda cok kötü binuer gelen diye bahsetmişken hep kiyaftteni veriyorlar

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 4,635 göst.
0 oy
11 cevap 719 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 763 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
12 Ocak 2023 Aile kategorisinde Btl44_02 (15 puan) tarafından soruldu

379,637 soru

11,364,410 cevap

34,841 kullanıcı

...