0 oy
1,247 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kaynananız kayınbabanız yaşlansa yada elden ayaktan düşse bakar mısınız kızlar aynı evde 

63 Cevaplar

+2 oy
(369 puan) tarafından
Allah düşürmesin ama bakarım 
-Reklam-
+2 oy
(3,701 puan) tarafından
Ay kurban olurum ben onlara anamdan babamdan farkları yok gözümde 
tarafından
Ne güzel valla hala teyze onlara bakarmısım
(3,701 puan) tarafından
Yok canım  onlarada  kızı oğlu baksın
tarafından
Halası var bana beraber yaşarız gibi laf söylediker halası ama güldüler şaka mı anlamadım
(3,701 puan) tarafından
Asla bakmam demiyim ama hala kimsesizse bana zararı yoksa yani her işime karismiyacaksa  iyi bir insansa  belki Bi ihtimal ama onunharici bakmam yani eşime derim oğlu kızı baksın diye
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Bakarım kayinbabam yok ama kayinvalideme bakarım eşimde bzikmkilere bakar 
+1 oy
(2,565 puan) tarafından
Bakarm tabi başım üstünde yerleri var benım kaynanam da kendi kaynamasına 25 sene bakmış bende bakarım gücüm yettikce 
tarafından
Valla ne güzel. Normalde herkes şikayet eder Mesala ben. Bende aynı sizin gibiyim aynı mahalledeyiz her gün beraberiz annem gil gelse bile bize yada misafir yine yardıma çağırır ben sürekli orda iş yaparım senin kaynanan bu kadar iş verirmi ben bu yüzeen bıktım
(2,565 puan) tarafından
Yok o kendi işini kendi yapar hatta ben bazen anne sen Yasini uyut ben yapayım işleri diyom yok kızım sen uyut ben yaparım diyo
tarafından
İşte benim ki bana yaptırır buda beni bunaltıyor
(2,565 puan) tarafından
Sabredeceksin canım değiştiremezsin ki huyunu tatlı dille soyle anne ben yoruldum bugun sen yapıversen olmaz mı de
tarafından
Eşimle sürekli kavga ediyoruz aileme saygın hizmetin olmazsa değerin düşer diyor ailesi ne dese yapıyor bıktım ben ya
+1 oy
(2,078 puan) tarafından
Allah göstermesin.. RABBİM genç yaşlı kimseyi ele ayaga düşürmesin, olursa eger  Allah rızası için seve seve bakarım, eşimin dedesi ele ayaga düştü, sürekli yanına giderdim ceyizimden yorgan yastık güzel güzel çarşaflar sererdim Allah rahmet eylesin, merhametlilerle karşılaştırsın 
tarafından
Maşallah halasına teyzesine falan bakarmısın
(2,078 puan) tarafından
Bakacak kimse yoksa tabii bakarım, Allah düşürmesin canım düşürdümü merhametlilerle karşılaştırsın :(( ben çocuk ve yaşlılara çok üzülürüm bakıma muhtaç oluyorlar
+1 oy
tarafından
Bakarim tabiki 
+1 oy
tarafından
Vicdan meselesi benim gönlüm ortada kalmalarin el vermez ne kadar kötü olsalarda kendi sonumu düşünürüm bakarım Allah düşürmesin ama bakarim
0 oy
(235 puan) tarafından

Bakmam tabiki :) esime bile soyledim Allah benim elime dusurmesin :D 

(235 puan) tarafından
He canim benim elime dusen kurtulamaz bence de dusurmesin ;) ben yapilan kotulugu de iyiligi de unutmam kocam bile gulup geciyo ki evladinin umrunda degil benim olsun bence de dusmesinler allah kimseyi kimsenin eline dusurmesin ben 2 kere dustum bi sicak yemegim pismedi evimde beklemedim de zaten o yuzden kimse benden birsey beklemesin bekleyemez de zaten :)
(10,039 puan) tarafından
Evladininda umrunda olmamasi ne acı bisey
(235 puan) tarafından
Demek ki oyle insanlarmis ;) bilip bilinmeden yargi kasmayin rica ediyorum :)
(10,039 puan) tarafından
Ne olursa olsun vicdan diye birsey var. Benim fikrimce boyle yani. Bende çok sey gordum ama vicdanim çok agir basiyor
(235 puan) tarafından
Vicdanim yuzunden oldu ne olduysa :) ben onlara karsi vicdansiz olmayi tercih ettim bu yolda hic pisman olmadim. Rabbim pisman ettirmesin hakedene hakettigi degeri veririm.
0 oy
tarafından
Kararsizim desem
0 oy
tarafından
Eşimin hatir icin bakarım sadece yinede allah düsürmesin
0 oy
tarafından
Bilmiyorum amma esim zorlarsa bak diye bakarim 
0 oy
tarafından
Kaynanama bakarım kayınpedere bir kap su vermem
0 oy
tarafından
Once Allah kimseyi elden ayaktam dusurmesin kayinbabama bakarim ama kaynanama bakmam cok ayrimcilik yapti cok haksizlik yapti oyla kizi yuzunden bende vesvese cikti cok canimi yaktilar iftira attilar beni herkese rezil ettiler yatak odama kadar milletin onunde komustular beni kucuk dusurmek icin o yuzden bakmam asla
0 oy
tarafından
Bana ne kadar kötülük yapmış olsada kaynanam şimdi bile hastalanınca ilk ben koşuyorum vicdanım el vermiyor hele yaşlı görünce gözlerim doluyor tabikide bakarım ama Allah kimseyi elden ayaktan düşürmesin kimseye muhtaç ettirmesin
0 oy
(680 puan) tarafından
Aynı evde yaşamıyoruz ama kayınbabam hep der sen bakarsın bize diye bakarım da
tarafından
Banada diypr ama aynı eve girince artık eskisi gibi olmayacak hareketlerin falan gezme yok
(680 puan) tarafından
Allah elden ayaktan düşürmesin kimseyi
(226 puan) tarafından
Niye gezme yok diye düşünüyorsun canim evde durur gezersin çoluk çocuğun büyümüş olur belki ne biliyim komşun olur güvendiğin ona söylersin yada yatalak falan değilse onla gidersin ama Allah iyi insanlarla karşılaştırsın oyu oyy
tarafından
Kaynanam kayınbabasına bakıyor kadın içerde tv bile izleyemiyor
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Vicdan sahibiysem bakarım vicdansiz nemrutsam bakmam 
0 oy
(418 puan) tarafından
Allah ikisine de sağlık versin, ama aynı evde yapamam. Anca karşılıklı daireler belki. Ama bence en mantiklısı tüm evlatlarin maaşını ortak ödeyecekleri bakıcı/yardimcı tutmaları. Bakana da zor bakılana da..
tarafından
Aynen aynı eve girince zorlaşıyor herşey değişiyor ama mecbur bakacaz
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bu soruya bakmam yazanlarin sonunu Allah bilir :)
0 oy
(73 puan) tarafından
Benimkisi zaten hasta geldiyimden beri bakiyorum.Tolet isinden basqa her islerini ben gorerirm.Amma bir gun olurda yatarsa.Altin temizlemek falan.yaparim  gumanki.baska caremmi var.
tarafından
Helal olsun çok zor bakan içinde
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben bakmam DDD

İlgili sorular

+1 oy
46 cevap 1,158 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 410 göst.
0 oy