0 oy
896 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
Kizlar benim çok unutkanligim var dün akşam eşimle ilişkiye girdik sonra sında ben öyle ikindi namazimi kıldım hiç gusül abdesti banyo falan yapmamışım gerçekten çok unutkanligim var birseyi biyere bıraksam gidiyor resmen o derece unutkanım gunahmi sizce 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gece uyumaman gerekir canim daha özen göster 
(3,036 puan) tarafından
Gece olduğunda sabah namazına kadar abdest alınabilir canım yemek yemek ve ibadet etmek uygun olmaz tabi
tarafından
Biliyorum canim öyle uyumasin dedim zaten ezan geçmemesi lazım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım unutkanlik başka banyo yapmak başka yani zaten cunupken namaz kilinmayacagini biliyon ilk işin banyo olmalı o şekil bebek dahi emzirmemen lazım abdestli emzir
0 oy
(680 puan) tarafından
Ya farkında olmadan yapmışsın ama cok dikkat etmen gereken bir konu ilişkiden hemen sonra duş alsaydın keşke düşünsene o halde bastığımız toprak bile haram sayılıyor sen kalkıp namaz kılmışsın tabi unuttuğun İcin ama dikkat cok önemli bir konu 
(174 puan) tarafından
Biliyorum ama gerçekten çok unutkanim
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Önce bunun sebebini bulman lazım canım akışına bırakırsan bile bile böyle devam edersen günah olabilir bir doktora görün kan tahlili filan yaptır vitamin eksikliğin olabilir 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Direk banyoya gir ben öyle yapıyorum yokss useniyorum 
0 oy
(2,837 puan) tarafından
Abdest almayı unutmak nasıl oluyor canım,affedersin yataktan kalkar kalkmaz duşa girmen lazım zaten,unutkanlık için hasteneye git muhtemelen altında bisey yatıyordur 
(174 puan) tarafından
Evet gitim kan takılı tutular onu bekliyorum
(186 puan) tarafından
Banada bilgi verir misin bndede unutknlik var neden oluyo
0 oy
tarafından
Gusülsüz asla kabul olmaz

Tövbe et canım 

Dinî şeyler unutkanlığa gelmez 

Bir olur iki olur ama tekrar asla edilmez 

Kitap oku geçirebilir o 

Olmazsa doktora git bunun için 
0 oy
tarafından
Dün akşam olup ikindi namazı ne ara oluyor ben orda kaldım ya 
tarafından
Tm da sabah öğle namazları dururken ikindi namazına kadar mı unutmuş banyo yapmayı???
(223 puan) tarafından
Senaryoyu yazayım Muhtemel sabahı uykuda kalmış ogle ve ikindiyi kıldıgını yazmıs zaten. Demekki unutmuş nasıl unutmuyorsa bende anlamadım:)
tarafından
Heee şimdi anladım kızzz yuhh ya akşamdan ikindiye kadar. Jeton şimdi düştü
(223 puan) tarafından
Valla cnm ayıptır söylemesi ben öyle duramam ya sanki herşeyimi kaybetmiş gibi yim o yüzden hemen duş unuttum muş misafir geldiymiş bahanem olmaz bu konuda eşim çok dikkatli bu konuda
(174 puan) tarafından
Ya anlamiyormusun unutmuşum diyorum bende istermiyim
0 oy
(223 puan) tarafından
Bence günaha girmişsin dır çünkü gusülsüz bastığın yer inler demişler sen bide gusül almayıp unutup namaz kılmışsın. Unutkansan hemen gusül çıkartman lazım bence. 

Nasıl unutursun ona da şok oldum unutsa bile insan içinde bi sıkıntı oluşur unutamaz ya
(174 puan) tarafından
Canım zaten hatırladığımda hemen banyomu yaptım
(58 puan) tarafından
Büyük konuşmayın bence hayatta herşey olabilir
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Normal abdest almayı unutur veya abdestliyim dersin namazda aklına gelir onu anlarımda, dün akşam olmuş sen bu günün öğle ve ikindi namazını kılmışsın eşinde mi hatırlatmıyor duş aldın mı almadın mı diye, o an yapıp banyo yapmayı unutmuşsan ciddi derecede sağlık sorunun var demek en kısa zamanda doktora görün canım 
(174 puan) tarafından
Evet kan talili tutular zaten
0 oy
(648 puan) tarafından
İlişkiden hemen sonra banyoya gitmiyor musun ? Gitmessen usenirsen böyle olur , böyle şeyler unutkanlığa gelmez dini konular bunlar 
0 oy
tarafından
Eşin de mi öyle geziniyor o gusle girince aklına gelmiyor mu.?
(174 puan) tarafından
Asla gezmez öyle eşim merak etme sen
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Böyle bir unutkanlık ilk defa duyuyorum o yataktan cıkar cıkmaz duşa gitmen lazım başka yere değil 
(174 puan) tarafından
Napiyim bende unutum zaten unuttuğum için sordum size
(25,224 puan) tarafından
Yataktan kalkın ilk ne yaptın mersk ettim
0 oy
(58 puan) tarafından
B12 vitaminin düşük olabilir unutkanlık yapiyo
(174 puan) tarafından
Kan tahlilini tutum bakalım ne çıkıyor
0 oy
tarafından
Çok afedersin ama ilişkşden hemen sonra guslünü Alsan uyuyup cünüp kalıp bide namaz kılmandan daha iyi değilmi cnm  bidahakine dikkat  et bence 
0 oy
tarafından
Madem çok unutkansın banyonu sakın erteleme 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Allah'tan kalkıp üzerini giymeyi falan unutmamissin bu kadar unutkanlık fazla degilmi unutkan olan insan namaz saatlerini de unutur namazı da unutur bence yani iş bitince yataktan kalkar kalkmaz ilk is banyo olur sen ne yaptın merak ettim dogrusu
0 oy
(879 puan) tarafından
Iyı da ınsan onu da unutabılır mı bu unutkanlık degıl umursamamazlık bence

Pislik pislik nasıl durdun merak ıcındeyım
(174 puan) tarafından
Ya ne alaka canım unutkanlık çok zor
(879 puan) tarafından
Yahu tovbe ya kocanla ılıskıye gırdıkten sonra duş almayı ınsan nasıl unutur ıgrencsın ya
(174 puan) tarafından
Yahu he heee
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Allahtan eşini unutmuyorsun bacım :) ne yapman gerektiğini biliyorsun, herkes yazmış da zaten. Manevi olarak ,abdest almamak rahatsız etmedi mi peki. Insan duş almayı nasıl unutur ki. Muhtemelen öylece uyudun üşenip, şeytan ve tayfası da basında halay çekmişlerdir :)
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Hemen tovbe et abdest al ve namazi tekrar kil ve eger abdestli olup olmadigini unutuyorsan veya o an tereddutteysen hemn guslet yoksa ben unutuyorum diyip cunup namaz kilmak cok gunah boyle durumlarda namaz kilmak HARAM dolayisiyla cok buyuk gunah

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,344 göst.
3 Ağustos 2018 Aile kategorisinde AylinNicad (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 423 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tugba3101 (1,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 275 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 435 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu

377,983 soru

11,313,662 cevap

34,750 kullanıcı

...