0 oy
576 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Of kızlar bana Bi akıl verin ben bu eve misafir gelmesin kimseyi kabul etmicem dedikçe ha bire biri geliyo. Akşam anneler cümbür cemaat geldi geçen eşimin kuzeni çocuklarıyla post açtım zaten ortalığı dagıttılar diye çst kapı gelen giden deliricem gözüme uyku girmiyo düşünmekten. Ya insana ailesini istemez mi gelsin diye ama ben istemiyorum. Ne temizliğe dikkat ederler ne el yıkamaya dışardan gelip ne var benim elimde der babam tuvalete girerler heryer çiş afedersin,yyani abim kardeşim babam annem öyle sorumsuz dikkatsiz, susayım susayım dedim olmuyo, onlara gideriz banyo tuvalet sorunumuz olur leş gibi 500 kere anneme söylüyorum temizle çamaşır suları dök yıka diye yok umrnda değil, temizlik sıfır yani içimi dökmem lazım kudurcam sinirden yoksa, çocukta zaten durmadı onlar varken Bi stresimde öyle oldu. Millete ayıp olmasın diye diye huzurum kaçıcak. Söyleyemiyorum işte kabul etmiyoruz diye, eşimde diyemiyo, kapıya gelene kapı açıyoruz bizim salklığımız internette paylaşcam kabul etmiyoruz diye dedm orda paylaşma gelmek isteyene söyleriz dedi eşim. Valla gözüme uyku girmiyo napıcam ben. Valla şimdi eşime dedim artık kırılan kırılsın umrumda değil çocugum umrumda benim dedm onda gelmek isteyene söyleriz dedi kabul etmiyoruz diye dedi. Bazı patavatsız akrabaları var ikimizde haz etmeyiz çat kapı gelen tipler, eğer gelirlerse Ömeri odadan çıkarmam dedim yada ben evden cıkarım cocukla haberin olsun dedm. Ailem bayramda gelin falan dedi düne kadar gideriz dedim hep ama bugünden sonra asla gitmem ne çocuk durdu ne rahat ettim. Abim kardeşim saçma sapan hareketler cocuk gibi. Dışardan yemek söylemeler, kıyafetini çıakr ortalığa bırak, tuvalet Desen leş gibi, yani anlamıyorum ben eşimden utanıyorum artık adam namaz kılıyor abdest alıyo çişli heryer of resmen utanıyorum ya adam eline fısfıs alıp klozet temizliyo onlar gittikten sonra rezillik resmen... Çıldırcaaaaammmmm

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Kendimi senin yerine koydum ve cildirdim canım cok kotu bjr durum 

Bence baska biri geldi bize bahanesiyle bunlarin yaptigunu değiştirip değiştirip onlara anlat

Ay nasil misafirler falan de ya ellerini yıkamadılar falan :ermm:

(25,224 puan) tarafından
Ne desem boşşş. Babam kırk kere dışarı çıkar 10 saniye anca elini suda tutar. 74 yasında bide hiç dikkat etmiyo. Annem desen öyle of
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum çocuk yabancılama dönemine girmiş sanırım,ama mesela hepsi bir anda geleceğine tek tek gelsinler yani annen baban tek olarak bebeginide ortama sokman gerekiyorki yabancilik cekmesin ikinci olarak daha önce dert ediyormuydun geldiklerinde mesela çok pis davrandiklarinda tepkin nasıldı,şuan bebeğin durmaması seni acayip strese sokmuş ama yani ben çocuğumla bile uyurken tualetimi yikarim bak daha yikadim ve öyle yatıcam bende anlamam annemde öyledir benim annem babam tek evde şuan gitsem ortalık berbat yani her insan bizim gibi değil. 

Yanı her zaman gelmiyorsa idare edeceksin buna yapicak birşey yok .

Yada onlar geleceği zaman haber verip geliyor ya onlar gelmeden anne biz dışarı çıkıyoruz falan diyin ...
(25,224 puan) tarafından
Her zaman sorun ederdim zaten temizlik konusunu bu yüzden sık görüşmedik şimdi Ömeri görmek için hep gelelim yada gelsinler istiyorlar ama dikkat etmiyorlar normal bir zamanda değiliz şuan
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Herseyi gec corona var coronaaaa.. Onunla korkut gözlerını alma kmseyi size bulaşsa (mazallah) o zaman ah vah edersin keske kmseyi almasaydım da şöyle böyle dememek için alma kmseyi, belki sizden biraz uzaklaşacaklar ama umrunda olmasın bak 2.dalga geliyo vakalar hep artmış canım 
0 oy
tarafından
Ayy benim annemde tam tersi sürekli tuvalet yıkar 

Canım bilemedimki şimdi anne baba sonuçta onlar kalplerini kırmak olmaz incitmemen lazım ama öbür taraftan da bebişini koruman lazım zor durum bence onların gelmesindense sen git onlara en azından evin kirlenmemiş olur bu geldi çare olarak aklıma 
tarafından
Annen çok mu yaşlı acaba ondanmı yapamıyor 65 yaş ve üstü ise belediyeler temizlikçi yolluyorlar başvursan gelirler yapamıyordur belki
(25,224 puan) tarafından
60 yasında. Cnm herşeyi yapıyo dinç biri şaka gibi ama temizliğe gelince yapamıyo. Yani Bi çamaşır suyu ile bir koya su dökmek ne kadar zor olabilir. Duşakabin kirden rengi dönmüş artık gidince oraya diken üstünde duş alıyoruz inan uzakta oturuyorlar gidince bikaç gün kalıyoruz ama gitmicem artık
tarafından
Ne deyim canım yinede anne baba onlar kırma bence kalplerini olmadı sen temizle gidince elinde anlayışlıymış madem yapıver nolcak sanki inan kaybedince insan keşke diyor huy bu değiştiremezsin ki
(46 puan) tarafından
annen baban canm bence kirma onlari sen al bebegini git bebegin uyurken al camasir suyu banyo wc dok temizce yika hem temizlenmis yardimci olursin hemde icin rahat eder
(25,224 puan) tarafından
Peki dışarı çıkıyorlar sürekli dikkat etmiyolar sonra bebeği elliyolar ee virüste var napıcagmı sasrdım
0 oy
tarafından
Çok zor bir durum kndi evlerini gectim bari senin evini batirmasalar  cok igrenc gercktn iyki eşin yuzune vurmuyor
(25,224 puan) tarafından
Eşim hayatta vurmaz napalım böyleler böyle kabul edicez diyo ama ben edemiyorum. Mesela annem gelince mutfagı toplar temizler yerleştirir öyle sıkıntım yok kendi evinde de mutfaga cok özenir düzenidir bir çöp bulamazsın tezgahta. Ama banyo tuvalet inan giremem kaç kere dedm temizle bak Muhammet geliyo damat el o ayıp utanıyorum artık dedim bikaç kere ben temizledim gidince hatta ama her zaman her zaman ben utanıyorum artık
0 oy
(102 puan) tarafından
Cokkkk haklısın ben olsm evet bende sinirlenirdim ama herkezi bosverde ailen için farklı birşeyler düşün kalplerini kırmadan ne kadr kötü olursa olsun senin ailen annen baban kardeşin sonunda pişmanlık duyacagin şeyler yapma ama güzelce uyarr kırılan kalp birdaha duzelmez
(25,224 puan) tarafından
Kaç defa söyledik canım yok hadi beni geçtim eşimden utanıp dikkat ederler dedm ona söylettirdim ama yok aynı. Çok istiyorum mesela onlara gideyim köy yeri bağ bahçe gezeriz yeşillik gezeriz ama inan bu yüzden içim almıyo
(102 puan) tarafından
Yani ama gelmede deme bak ilerde pişmanlık duyarsın emin ol şuan eşin kayınvalidenler çevresi iyi de olabilir ama emin ol sonunda kendi ailenle basbasasin eşinin yanında eşine katildigini göster ama deme birdaha ailemi kabul etmeyelim diye ilerde eşin bile başına kakar tecrübeliyim çok yaşadım buna benzer şeyler ama ne olursa olsun annemmm babam hiç birşeye ve kimseye değişmem 11 yıllık evliyim inan herşey ömür ile sabır sadece sabır et Kiril ama kıran sen olma
(25,224 puan) tarafından
Peki onu geçtim virüs var sürekli dışarı çıkıp elini bile düzgün yıkamazlar kaç defa söyledim ama yok o riski nasıl göze alıcam
(102 puan) tarafından
Birşey uydur çocuk oksuruyor doktora götürdüm yakın nefesden uzak tut dedi falan de enfeksiyon çıktı de ellerini yikamalarini şöyle ailen başka türlü engelleyemezsin
(25,224 puan) tarafından
Doğru öyle demek en iyisi
0 oy
(4,134 puan) tarafından

Sen kendi aile izah et eşinde kendi ailesine:)

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Valla canım zor bı durum baban 74 taşında yani bu yaşta dikkat etmesi lazım annene şaşırdım bizim milletin kadınları titiz olur eğer yaşlı yapamiyisa sen yıka benim misafirlerim gelince ben hemen halıları nakineye atar vsnyoyj çamaşır suyuyla yıkarım bence sende çok tepki verme sonuçta ailen keşke kayınvalidemler öyle olsaydı da senin ailen öyle olmasaydı en azından eşine karşı mahcup olnazdin
(25,224 puan) tarafından
Ben nereye kadar yapıcam ki oraya gidince sonuçta bebeğimde var. 60 yasında ama enerjik hani istese yapar
0 oy
tarafından
Okurken midem kalktı. Bizdede var bıkac akraba oyle onlar gııdınce tuvaletı camasır suyuna yatırırım ayaktan işeyip oturulan yere sarı sarı damlatrlar pısler. Canım hıc kabul etme ınsanlar kırılmasın dıye kendını germe. Herkes dısardan gelınce ellerını yıkayacak bebek var evde. Esınden utanmakta haklısın ben olsam bende utanırım.ama eşin yardmcı bırı anladgm kadarıyla bırlkte temızleyın bu son olsun kalabalık kımseyı kabul etmeyın. Bırde musaıy yerde bence annenle konuş. Sen temız kadındın noldu sıze anne gelınce abımlerın babamın arkasını topla banyoya gırdıklerımde esıme mahcup oluyorm de. 
(25,224 puan) tarafından
Cnm kaç kere söyledim kaç kere söyledik ya yok olmuyo kendi banyolarıda böyle. Eşim namaz kılıyo abdest alıyo oraya gidince inan diken üstünde yere çiş damlamıştır diye yok dinlemiyo kimse
tarafından
Ay igrenc gercekten. Allah yardmcım olsun bacım. Gelmeyı gıtmeyı kesın sorarlarsa soyle anne vırus var ve sız temızlıkten bı habersınız siz gelınce gerılıyorum sıze gelınce eşimden utanıyprm.siz dıkkat edene kadar gorusmeyecegız de yanı. O uzulmesın bu uzulmesın ıgrenc gercektem katlanılır gbı degl
(25,224 puan) tarafından
Mesela bayramda çağrıyolar kurban kesilecek kalın bikaç gün dedi eşimde olur dedi. Neden olur diyosun dedm bilmiyomusun orayı yok gönlü olsun yok üzülmesin eee biz üzülelim o zaman dedm. Ben gitmem dedim. Bidaha gelin derlerse dicem valla gelemem ben orda tuvalete giremiyorum temizlemiyosun dicem
tarafından
De kuzum Allah korusun ıdrsr yolu enfeksıyonu kapsan sen cekersın kadınların korkulu ruyası. Gıtme soyle kuzum dedıgın gbı dıken ustunde durmak cok kotu
(25,224 puan) tarafından
Evet söylicem artık
0 oy
(291 puan) tarafından
Ah ah canım seni çok iyi anlıyorum bende doğum yapıp eve geldim zaten bir hafta kızım yoğun bakımda kaldı bende onunla birlikte hastanede kaldım bir hafta sonra çıkıp eve geldim ev akşam baya kalabalık oldu dusunki okadar dikişle ben sandalyede oturdum her akşam kaynimgil bize geldiler ben zaten uykusuzum birgün ben uyurken gene gelmişler eşim kalk dedi hiç umursamadım uyudum geri hiç kalkıp yanlarına gitmedim onlarda o günden sonra gelmediler arada geliyorlar 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,015 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 209 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 307 göst.
17 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Mrs. Right❤️ (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 636 göst.
20 Mart 2019 Diğer kategorisinde Hande'nin Annesi❤ (169 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...