0 oy
438 göst.
Diğer kategorisinde (671 puan) tarafından
Ben daha yeni kullanmaya başladım biraz alışveriş yaptım bunun asgari ödemesi var birde ayrıyetten yaptığın her alışverisde  taksitlendirme seçeneği var nasıl oluyor bu kızlar birde bonus puanlar nerede geçerli oluyor 

17 Cevaplar

+3 oy
(333 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canim faiz odemek istemiyorsan doneml borcunun tamamini odemen gerekiyor. Asgari odeme en az odeme tutaridir. Seni gecikmeye sokmaz malan borc sonraki aya devam eder ama kalan oara uzerinden faiz isler. Taksit de yaptigin alisverisi taksitlendiriyorsun ay ay ekstrene yansıyor oduyorsun. Puanlarda anlasmali yerlerde gecerli alisveris market felan.
(7,935 puan) tarafından
Gerçekten çok güzel açıklamışsın tekrar post açmaya gerek duymadım :) ++++++
(333 puan) tarafından
Rica ederim cnm bankaciyim ben isim bu suan calismasam da ise yarar bir bilgi paylasmaktan mutlu oldum. Faydali olduysam cok sevindim :)
(7,935 puan) tarafından
Post sahibi de memnun kalmış ki en iyi cevap seçmiş :)
Ben biliyorum ama anlatmakta zorlanıyorum banka kart olaylarını nasıl anlatsam diye düşünürken yorumunu gördüm :)
-Reklam-
+1 oy
(4,041 puan) tarafından
Benim kredi kartı bonus puan yapmıyor alışverişteki taksitlerle aldığın yer vade farkı uygulamiyorsa faizsiz olarak her ay taksitleri ödüyorsun ama sen bankadan taksit yaparsan faiz uygulayıp fark alıyorlar. Asgari ödeme ise benimkinde toplam borcun 5te biri falan oluyor. Bı de asgari ödeyince de fark alıyorlar galiba çünkü faturada mutlaka 4.5 TL flaan gibi saçma sapan açıklamalarla ödeme aliniyor
+1 oy
tarafından
2 tane benim 1tanede eşimin vardı üçüde bendeydi ipin ucu kaçtı kapattım hepsini asgeri ödeme yapmak tehlikeli her zaman toplam borcu ödeyin 
0 oy
(120,784 puan) tarafından
Yok valla hic o işe girismedim 
0 oy
tarafından
Vardı ben suyunu çıkardım çalışıyorum diye somra ödemeler maaşla aynı gelmeye başladı işte yemekten dönerken eşime dedim ki kıralım mı kartı dedim şakalaştık o anda çat diye bir ses. Geldi ve artık bir kredi kartım olmadığını anladım afafagagah:))) iyiki kırmışım o kadar alışverişe adam akıllı ne puan ne başka birşey verdi reklamda ki gibi değildi 
0 oy
tarafından

Ek kart var bnm adima 500 tl lik olur mu :D

0 oy
(4,962 puan) tarafından
Öncesinde çalısan bir bayan olduğum için banka karrtim var babam oraya para gönderir sürekli .. eşimin kredi karti da bende :)))
0 oy
(12,524 puan) tarafından

Var da içinde para yok :D:D:D

0 oy
(4,725 puan) tarafından

Esimin kartı hep bende o sayılıyor mu? :D

0 oy
(1,826 puan) tarafından
Var olmus 1300tl odemeyı bekliyor 
0 oy
tarafından
Hiç kredi kartm olmadı eşimde hiç kullanmamis peşinciyiz varsa alırız yoksa almayız çok şükür
0 oy
tarafından
Yok canım eşim de sadece maaş kartı kullanıyo 
0 oy
tarafından
Bende kullanıyorum pesin taksit ayni fiyat ise taksit yapıyorum yoksa ayağımı yorganima göre uzatip hiç ugrasmiyorum 
0 oy
tarafından
Benim var canim mesela bana soyle oluyor yuklu bir alışveriş yaparsin bim kıyafet 200 300 vs gibi telefondan indirdim garanti kullanıyorum iste 300 tl ertele hir dahaki aya diyor veya bir takisitlendir diyor tabi asgari veya oyle seylere girmiyoruz esimle boyle odebmesi daha iyi yerken guzel oluyorda oderken asgari odemesi sacma bence. Neyse birde telefon ne bilim bu tarz seyler alirken onlara limint varsa direk taksit olsun diyorsun mesela 10 ay 500 tl aldin bunu 10 boluyo banka ne kadarsa onu ödüyorsun.  Ama soyle bisey var limintife 500 sudur 500 tl para harcamssindir taksiklendirme yaptirdin birde uzerine o karto bir daha kullanman icin her ay odemenle geri cogalicak odeneyerek para geri yerine geliyor. Ama tansiyem oyle bisey yapma çok kotu oluyor 
0 oy
(549 puan) tarafından
Bonus hepsı burada da gectı bıde markte fln gecıyor 

Taksitlendirme yaparsan faiz olıyor aylara bolunce de

Asgerısını odemen gerekiyor her ay sanrm 3 ay odemzsen kartın kullanıma kapanoo
0 oy
(580 puan) tarafından
esim yedek kart cikartti bana bnmdd para kartim var 

AMA ESIMKINI KULLANMAK DAHA HOS
0 oy
(2,383 puan) tarafından
Esimin kredi karti var acil durumlarda kullanmak icin ama en mantiklisi hesap karti  bence çünkü borçlanmıyorsun ödeme kaygin olmuyor vay faize girdi ay sonu geldi derdi de yok

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 528 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 275 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mryyy (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 301 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde Gamzeec (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 46 göst.