0 oy
1,153 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selamın aleyküm kızlar 

Bilen bilir vajinismus problemim var. 2 aylik oglum var normal dogum yaptim. Ama hâlâ iliskiye giremiyorum afedersiniz istemsiz kasiliyorum ve olmuyo canim yaniyo. Esim beni cok sevmesine karsin artık bu konuda üzerime gelmeye başladı destek almak istiyorum ancak o anlamıyor. Olmasaydı çocuk olmazdi psikolojik

Doktor konuşacak rahatlatacak bende konuşurum şimdiye kadar kız kalsan hadi neyse dedi. 

Kendim çözmeye calissamda o anki kasilmama engel olamıyorum jinekolojik muayeneler den hâlâ korkuyorum ki doğum sonrası gitmedim kontrole.

Neyse esimin geçmişinde müstehcen içerikli videolar izlediğini görüp kahroldum. Kimisi banane diyor ama aslaa tahammül edemem. Buni söyledim milletin pis karilarina o şekilde nasil bakarsin ddm midem bulanıyor senden dedim. Uzuuun uzun inkar etti sonrada Sen böyle yaptıkça karşında izlicem dedi. Şimdide bişey yok gibi yanima geliyor ama istemiyorum o kadar üzgünum ki kalbim paramparça :'(

28 Cevaplar

+2 oy
(7,972 puan) tarafından

Kendi kendine moral ver hatta biz verelim hiiiçç can aciyacak kasilacak bisey yok ayiptir söylemesi hemen hemen her gün hatta günde birden fazla yapan var ee düsün demekki keyifli biseyki evlilik icinde bu kadar önem kapsiyor cesaretini topla şöyle bi kendine gel süslen püslen çik kocanin karsina ve kendini ona bırak..:D

tarafından
_ilknur_ haklısın tabiki ama bikac kere daha oldu yemin etti yine bakmış simdi nasil guveneyim
tarafından
merii
Canim cevabimin altinda guldun neye güldugunu belirtmeden tabiki de komik olan nedir diye sordum normal olarak.
tarafından
Aslında sen cevap yazmadan yazmış olarak gözüküyordu bende yazdigim şey ama demekki sen yazıp gönderdiğinde ben daha yazıyormusum
tarafından
yeniden gösterildi
Knk cok acik konusmussun ya. Ama cok dogru konusmussun
(7,972 puan) tarafından
Biraz oyle oldu:D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kendi başına atlatman çok zor diye bilirim daha öncedende yorum yapmıştım psikiyatriye ve jinekolije randevü al psikiyatri hastane içinde psikoloğa yönlendirsin 
0 oy
tarafından
Tedavi görmen sart canim.baska türlü  olmaz
0 oy
tarafından
Her ne olursa olsun oyle seyleri izlememsi lazim.ama seninde arrik silkelenmen lazim oyle olmaz 
tarafından
Aynen öyle sen öyle yaparak daha çok itiyorsun yapma desen sende yapma der ama sen öyle olmasan sana diyecek cevabı kalmaz canım o zaman sen haklı kalır sin emin ol bu sorunu atlattiginda daha mutlu olacaksiniz
0 oy
tarafından
Bence acilen psikolojik destek al emin ol sonra rahatça atlatırsın boşuna doktor olmamışlar elbet çözümü vardır 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Ayy :( Rabbim sana şifa versin tez vakitte inşallah .. ♥️ eşinde tehdit edercesine ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim ona da Rabbim hidayet versin

..
0 oy
tarafından

Aleykum selam kuzum 

Kuzum zor  bir durum onları izlemesi de yanlış ama tedavi olman şart böyle olmaz inanki esin de yakınlaşmak istiyor ister istemez seninle :ermm:

Bir arkdaşım daha öyleydi tedavi oldu ve şimdi daha iyi inan ki

0 oy
(352 puan) tarafından

Senin bir suçun yok suç eşinde benim bir rahatsizligim yoktu ama hamileyken aynı şey benm başımada geldi Zor atlattm bu durumu kendimi aldatilms gibi hissettim ama eşinin karsinda izlicem demesi bilemiyorum canm ne diyim ya

0 oy
(125 puan) tarafından

• Üzülme bacım şimdiki erkekler böyle valla kimi kadın sağlam vs ama erkek gene izliyor yani kanlarında var napacaksın ...:unsure:
0 oy
(27,176 puan) tarafından

Yani simdi birsey diyecem diyemiyorum kusura bakma ama esin cok dengesiz bir laf etmis.ne demek karşında izleyecem.

Allah akıl fikir versin. 
Git doktora bunun baska yolu yok.
0 oy
(202 puan) tarafından
Tedavi görmelisin cnm
0 oy
tarafından
Canım kız kalsan Hadi neyse ne demek orasını anlamadım bu arada Allah yardımcın olsun Eşin saçmalamış
tarafından
Yani ilk geceden beri olmasa kadin olmamis olsan neyse anlamıda dedi onu
0 oy
(90 puan) tarafından
Anliyorum seni canm. Benimde esim bilir asla sevmem oyle video flan izlemesini. Sagolsun izlemezde. Ama erkek bu sonucda istiyor. Sen duzelmek icin bir.seyler yap bence. Sonra videodan daha otesine gecmesin. Biliyosun erkekleri
(90 puan) tarafından
Yutubda var kizlar ben burda yazsam anlatmam cok zor olur. Yutubdan izledim yaptim bende)))
(883 puan) tarafından
Adam senin de bakacgini bildiği için girmiyordur :) yoksa erkekler affetmez öyle şeyleri bence
(90 puan) tarafından
Yok yaaa esimin cok sukur o seylerden gonlu gozu tok. Nefret eder. Benden once bakardi dogru ben yoktum. Ama simdi zorlasan bile bakmaz. Cok sukur ALLAH karsima cok guzel kalpli cok durust birinu cikardi. Cok mutluyum.
(291 puan) tarafından
Daim olsun canım benim. Inşallah her eş hayırlı olur seninki gibi benimki gibi ve mutlu olan bayanların ki gibi
(29 puan) tarafından
Gizli sekmeden izlenen hiçbir şeyi göremezsiniz. Uzun yıllar yazılım ve donanım işi ile uğraştım. En garantisi ve tek yolu casus program
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun tabiki elinde olmayab sebeolerden kasiliyosn tamamen pskolojik ..destek almamda fayda var evliliginde yioranmamis olur 
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Yakın bir akrabamizinda ne yazıkki öyle bir problemi vardı 40ı çıktıktan sonra hekim yardımı ile 1 ayda atlattı.. sizde ertelemeyin inşallah erkenden çözülür.. 
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Hayatim destek alman şart esinden gizli git istersen valla desteksiz atlatman zor 
tarafından
Aynen ya
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Sana çok üzülüyorum canım eşine kızma Allah onu affetsin seninde tedavi olman lazım şart oldu artık 2 ay çok uzun bı süre ve eminim bunu onceside vardır edinede biraz hak ver seni istiyo ve nefsine engel olamiyo
0 oy
(415 puan) tarafından
Bende dogum yaptim ve cok korkuyorum nasıl olacak bu iş bilmiyorum inşallah esim anlayışlı olur bu tür şeyler yaşamam benim 40 daha cikmadi ama sonrasını çok düşünüyorum:( 
0 oy
(671 puan) tarafından
Aynı durumda bi çok arkadaşım var hastalıkta sağlıkta diye buna denir anlayışlı olması lazım seninde tedavi olman lazım eşinin yaptığı çok yanlış belki sen zamanla soğuyacaksın ve hiç istemeyeceksin eşini 
0 oy
(69 puan) tarafından
Bu bi hastalık, ve tedavisi doktorlar tarafından yapılıyor. Yani kocanın konuşmasıyla olacak bişi değil, insanlar tonla para döküyorlar tedavi olmak için, akılsız mı onlar hepsi mi enayi yani konuşmak dururken doktora gitsinler... 

Kadın olarak erkeklerin bizden farklı olduğunu kabul etmemiz gerek, bizim için gerekli olmayan cinsellik onlar için bir ihtiyaç... Onlar nasıl ki regl olmayı hamileliği asla anlayamayacaksa biz de onların aklındaki cinsellik olgusunu anlayamayacağız..

Eşin kendi kafasında senin hastalığını düşünmüş, tedavisini bulmuş, seni tedavi etmek istiyor ama sen tedavi olmak istemiyormuşsun gibi düşünüyor... Evlenmişsiniz, çocuğunuz var, seviyorsunuz da birbirinizi.. Şimdi tüm bunları kaybetmeye ne gerek var, o kadar zor ki doğru insanı bulup aile kalabilmek... 

Eşinin bu inadından vazgeçmesi lazım, bu hastalığı ve tedavisini kabul etmesi lazım, senin de evliliğin cinsellik olmadan yürümeyeceğini anlaman lazım.. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 790 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ciceekbakan01 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
16 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birbalannesi (11,977 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Catzzz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 299 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sadevatandas (2,132 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...