0 oy
793 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından
Kızlar 2 oldu eşimin telefonunda pis şeyler izlediğini yakalamam yani geçmişte gördüm bu sefer tepkim nasıl olmalı soğudum çok uzaklaştım bana dokunmasına bile izin vermiyorum ama siz ne yapardıniz ya da böyle bir durumu yasayan oldu mu o kadar mutsuzum ki 

11 Cevaplar

+1 oy
(12,862 puan) tarafından
Yaşamadım rabbim de yaşatmasin 

Ilk izlediğin de ne tepki verdin
(176 puan) tarafından
Resmen yüzüne tükürdum vurdum kırdım başka şeyler için de kavga ettik o gün falan baya tepki verdim
(12,862 puan) tarafından
Ona rağmen tekrar izlemiş..
-Reklam-
0 oy
(298 puan) tarafından
Bende yakalamıştım kiyametleri koparmistim eve almadım rezil ettim bağırdım cagirdim hakim olamadım sakin kalamadim kendik sonra e posta hesabini girdi o gunden beri de yapmadı bakiyorum ne halt yemis ama bir yili gecti bunu yapalı cok sukur daha rastlamadim ama çok igrenc
(176 puan) tarafından
Ben resmen görünce kendimden tiksindim kendimden soğudum sorunu kendimde aradım resmen
(298 puan) tarafından
Tepkini koy ortaya karismadikca yinr yapar bizde sorun oldugunu düşünmüyorum onlarin terbiyesizligi
(176 puan) tarafından
Evet tamamen kendi pislikliği
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bu platformda çoğu kişi yaşamış hakkisin insan üzülüyor canı sıkılıyor tepkini koy birdaha yapamasin ama öyle iyice de abartma canım bunun için bosancak değilsin sonuçta iyice kötü yerlere gitmesin olay biraz burnu surtsun 

Mesela giyin suslen yanas sonra aaa bana ihtiyacın yok sen telefondan işini halkediyosun de pesinde kosucak o zmn sonra ani bı degisiklikle duygu sömürüsune başla benim neyim eksik işte çok üzülüyorum fakan boyle prensipli çalışırsan iki günde burnu surter aranız da bozulmadan hallolur inşallah bı sure için acımaya devam eder ama unutmaya çaliş ne diyim 
(176 puan) tarafından
Yaa sadece çok üzülüyorum her istediğini de yapıyorum ama çok mu uckuruna düşkünde öyle yapiy anlamadim ki
(7,791 puan) tarafından
Ergenlikten kalan bı huy olabilir kimi senle alakalı olmayabilir rahatsz olmakta haklısın bence bnde olurdum yani burnu surtsun yeter çik da avara suç sende değil kendini kotuleyip üzülme de cnm sorun o esinde
(176 puan) tarafından
Çok sagol Allah razı olsun
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Ben de biliyorum izlediğini hiç tepki vermedim 
(176 puan) tarafından
Ama uzulmuyor musun
(1,501 puan) tarafından
Hayır neden uzuleyim ki ilişki yok aramızda doğum lohusalık vs baska nasıl tatmin edecek ki
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Neler yazmadım şu konu için neler... Siz hala bu konuya takılın 
(1,826 puan) tarafından
Bı yerde haklısın ama alıskanlıksa bosveremez birlikte cozmeye calısılır he cozmeye calısmak cene yapıp basının etini yemek degil tatlı dil ile cunku hıcbir erkek kadının cene sinden korkmaz anca bıkar gizli yapar bu sefer hatta daha da sogur agzından laf ararsın guzelce sebebını dinlersin ben uzuluyorm dersin istemiyorum dersn
(13,203 puan) tarafından
Yaa rüyada olana nasıl karışalım aşağı yukarı günleri bellidir rüyaya girmesin diye tedbir alsın o zaman
(1,826 puan) tarafından
E tabi ona bisey denmez ben video izlemesini kastettım
(13,203 puan) tarafından
Yok biliyorum tedavi boyuta vardıysa tedavi olsun zaten ona lafım yok özellikle eksiklik duyup izliyorsa bayan kendini de sorgulamalı.
(9,626 puan) tarafından
Öyle bise başıma gelse ben önce kendimi sorgularım bişeyleri eksikmi yapıyorum diye tabiki kadınlık gururum incinir bende bulamayıp onda bulduğu ne var diye üzülürüm ama karşıma alırım neyden memnun olup olmadığını sorarım eğer sende sıkıntı yok ben senden memnunum diyip hala devam ederse oda onun karaktersizligi zaten
0 oy
tarafından
Canim tavrını koy Rabbım akıl versin 
(176 puan) tarafından
Tavrımı koyuyorum ama n3 bilim Çok değişik bir insan
tarafından
Rabbım yardım etsin canim
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin insan iğrenir ya kocasından 
(176 puan) tarafından
Ben ona baktıkça istemiyorum
0 oy
tarafından
Aylar önce bi defa gördüm 

Görmemeszlktn geldim kavga çikrmadm zaten benimle birlikte uyumuyo bile 
(176 puan) tarafından
Yaa yok benle uyur bana sarılır eder ama ekstradan böyle şeylerde izlemesi çok zoruma gidiyor
0 oy
tarafından
Onlar izlemeyi bırakmıyor ama sen üzülmeyi bırakıyorsun. Eşim ben yanında uyuyorken izliyo sarsıntıya uyanıyorum. Boşver herkes kendine yakışanı yapıyor
(176 puan) tarafından
Gerçekten pes yani ne desek boş demek ki
tarafından
Aynen öyle boş.ben bosuycam az kaldı doğru zamanı bekliyorum hamle yapmak için
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Erkekler böyle.Kumaşları bu.Sen erkeği çok değerli bişey sanıyodun,artık gözündeki yeri değişecek ona göre davranacaksın.Tabi kötü davranma annesi gibi azarlama ama ergenler gibi davrandığını bilsin alışkanlık bu vazgeçmeside zor .Burda önemli olan sen onu görsel fiziksel tatmin ettiğin halde bakıyor mu? Evet diyorsan onun nefsi pis gitsin oruç tutsun haftada bir iki.Sen düzeltemezsin.Hazmet canım gerçekler bizim hayalimiz gibi değil.
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Benimkide izliyo ben bişey demiyorum kendi günahı karışamicam. Çünkü karıştıkça daha çok izleyesi gelyolar. Beni memnun edyomu edyo dahada ne halt yiyosa yesin.

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,185 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Zelişşş ❤ (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 784 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Kimse (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 3,365 göst.
13 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,163 göst.