0 oy
519 göst.
Aile kategorisinde (909 puan) tarafından
Bu depresyondan nasıl çıkılıyor bilen var mı o gün aniden depresyona girdim hala geçmedi Nescafe çok seven ben onu bile içemiyorum yardım edin :(

15 Cevaplar

+3 oy
(13,717 puan) tarafından

:D

Sen de eğleniyon bizle haaaa :D

Sevdim seniii

(909 puan) tarafından
Cevap veresim bile yok ne eğlenecem :( o gün çocuğumun parmağı öyle oldu bana bir tuhafliklar oldu :((
-Reklam-
+2 oy
(235 puan) tarafından
Cok uzun bi sure ayrilmissin kuzum neden bu kadar ozlettin ki 

Bidaha bu kadar gec gelme özlüyoruz seni 
(235 puan) tarafından
Yok dalga gecmiyodum aslinda cok post actigin icin gercekten uzun bi zaman bana gore :D ama  sen bile kendine o kadar inanmiyosun ki dalga geciyorum gibi gelmis :D
(909 puan) tarafından
Ben burda ciddi bir konuda post açmışım senin gibi insanlar moral mereceklerine insanları intihara suruklerler
(235 puan) tarafından
Allah korusun intihari canim
Post ac iyi gelir belki
(909 puan) tarafından
Dünden beri evde hiçbir iş yapmiyorum eşim benden bir bardak su istese bile veremem  öyle hissediyorum
(235 puan) tarafından
Bence senin ki depresyon degil git bi dus al bi kahve ic kendine gelirsin
+1 oy
(119,463 puan) tarafından

Kiz obdepresyona giris var cikislar kapali :D

(909 puan) tarafından
Çok değişik hissediyorum yani ne iyi ne kötü  araftayim sanki
+1 oy
tarafından
Canısı vallahi bu depresyon işleri hiç iyi değil bence çıkmaya bak bir an önce çünkü giren bir daha çıkamıyor. Olur böyle şeyler sıkma canını daha dikkatli olunur bundan sonra. Hepimiz böyle büyüdük düştük kalktık bir yerlerimiz yaralandı 
(909 puan) tarafından
Ben zaten dikkatliydim birileri elinde telefon olursa öyle olur diye içinin tüm fesatligiyla yazmış Allah şahit elimde telefon yoktu oylumla oynuyordum
tarafından
Ay hepimizin elinde telefon var... Boşver öyle diyenleri olacağı varmıi ne yapacaksın ne kadar dikkat etsemde oluyor işte anlık saniyelik yani. Çocukları düşen anneler bilerek mi düşürüyor sanki onlar ister mi anlık dediğim gibi
+1 oy
tarafından
Temizlik yap kafan dağılır al bebeğini cik dışarı kendine dondurma ısmarla ne bileyim mağaza gez 
+1 oy
tarafından
Hani ayriliyodun bi sureligine
0 oy
tarafından

Kiz Allah canını almasın :D kafa kadınsın haa 

(909 puan) tarafından
Senin alsın kız :)
tarafından
Kiz deli canını alsın demedim almasın dedi :))gel buraya gitme söyle o depresyona çıkıp gitsin sensen o tarafa gelmesin sama
(909 puan) tarafından
Yok cidden herzamanki gibi hissetmiyorum :(
tarafından
Kiz takma bu kadar kafana yaa daha dikkatli olursun hasta olursun takma kafana bu kadar
(909 puan) tarafından
Sorun o değil aniden şoka mi girdim ne oldu bir şey oldu geçmiyor bende
0 oy
tarafından
Ula bu dünden beri yok harbi depresyonda :)) 
(909 puan) tarafından
Evet gerçekten diyorum post paylaşayım bunu bile zor paylaştım
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim ya
0 oy
tarafından
Niye girdin ne oldu bu arada hos geldin 
0 oy
(418 puan) tarafından
Depresyondan en hızlı çıkartan şey alışveriştir. :))
0 oy
(948 puan) tarafından

Seviliyirsun bebem<38-)

0 oy
(2,078 puan) tarafından
Seninki depresyon değil kuzum canın birşeye sıkılmış, takma kafana çocuk düşe kalka büyüyor Rabbim başka acı göstermesin 
0 oy
(235 puan) tarafından
Neler yaşıyorsun nasıl bı depresyon geçiriyorsun cnm depresyonun çok çeşit i var ben lohusa depresyon u geçirdim takıntı bitti panik atak ve anksiyete bana hediye kaldı 
0 oy
tarafından
Türk kahvesi iç 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 631 göst.
30 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 812 göst.
0 oy
5 cevap 530 göst.

381,063 soru

11,408,118 cevap

34,945 kullanıcı

...