0 oy
810 göst.
Aile kategorisinde (909 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bazı insanlar oluyor gerçekten iyi ki öyleleri etrafımda yok dedirtiyor bizi sorunluymus gibi gösteriyorlar oysa benim çok mutlu arkadaşlarım huzurlu sevgi dolu bir yuvam ve iyi anlastigim bir çevrem var gorumcelerimle kaynanamla ailemle çok iyi anlasiyorum eski çalıştığım yerdeki iş arkadaslarim işten çıktığım halde sürekli arar sorar çocuğumun fotoğrafını ister hatta birlikte çalıştığım bayan arkadaşım bayramda çocuğuma harçlık bile yolladı virüsten dolayı bayramda gelemediginden hayır nerden çıkarıyorsunuz burda çok post açıyorum diye etrafımda kimseyle konuşmadığını telefondan bin dk oluyor her ay ay bitmeden bir hafta önce bitiyor konuşacağım çok insan var ben burda tanımayan insanlarla konuşup zaman öldürüyorum  sadece bu yani amacım burdan birilerinin benim samimi arkadaşım olmasını sağlamak falan değil bir konuda fikir alırım sadece  ya da bir anımı paylaşıp keyifli zaman geçiririm bazıları boş post diyor deli oluyorum soluğu boşu kendileri belirliyorlar sanki kime ne yani reklam pesindesin diyorlar sanki reklam yapınca elime ne geçecek dizi film teklifi mi Alaçam halla halla.

(Sinir küpüne dönmüş surat)
notu ile kapatıldı: Hatalı başlık seçimi konu başlığı içeriği özetleyecek şekilde olmalı

16 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Fikir ve zikir meselesi aslında çok da takma boşver ☺:angel:

(909 puan) tarafından
Fikrime saygı duymayan zikrini kendine saklasın canım haksız mıyım :)
(8,081 puan) tarafından
Fikrini kendine saklamayı bırak saygı duymak nedir saygı görmek nedir onu bilmeyenler var o yüzden ne kadar konuşursak konuşalım boş canım:)
(909 puan) tarafından
Yani bakarsın post sana saçma mi geliyor çıkar başka postlara girip bakarsın oysaki yalan adamın hoşuna gidiyor post zevkle girip okuyor sonra da yorum kısmına çok boş post paylasiyorsun reklam peşindesin yazıyor:)))
-Reklam-
+7 oy
(3,036 puan) tarafından
Günde birçok post aciyosun yorum yapıyoruz cevap vermiyosun madem neden aciyosun sonrada saçma sapan o konu üzerinden bida aciyosun bence sen ne yaptığını bilmiyosun üzgünüm ama böyle yani
(909 puan) tarafından
Ben herkese cevap yazıyorum bir gir de profilimde verilen cevap sayisina bak istersen
(3,036 puan) tarafından
Vermemissin yalan mi soylicem sana naparsan yap he beddua ediyorum diyosun ya sen içindeki bu kötülükle daha çok depresyona girersin
(909 puan) tarafından
Şuan bu postuma bak herkese cevap vermisim
(3,036 puan) tarafından
Yahu ben yazdım benimkine vermemişsin net beni başkası ilgilendirmez açıyorsan post en azından anladım yaz tamam yaz ama yazarsın tabi günde 10 tane post açınca hangisine yetişecek sende haklisin
(909 puan) tarafından
Yani tabi bazen çok yogunlukboluyor
+1 oy
(3,617 puan) tarafından
Insanlarla dalga geçersen sonuç bu olur beni kaydeye almayani bende almam o kadarrrr.
tarafından
Aynen gulum
(909 puan) tarafından
Kendince bana zarar mı verdiğini sanıyorsun insanlar görüyor ne yaptığını sagolsunlar özelden de atıp uğraşma sunlarla diyenler bile var
(3,617 puan) tarafından
:D eminim oyledir
tarafından
Yav hee heee
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz sana burdan cikmiyon diyenlerde demekki cikmiyorki senin postlarını görüyorlar:DDDD
(909 puan) tarafından
Aynen aynısıni düşünüyorum :)
0 oy
tarafından

Son cümlendeki surat bumu kız:angry:

(909 puan) tarafından
Evet o da nasıl yaptın onu:)
tarafından
Kız gülücük kutusu var üste sağda ordan bas çok gülücük çıkıyor
(909 puan) tarafından
Nerdeki sağda canım bulamadim
0 oy
tarafından
Kim senden ne isterki bacim 
(909 puan) tarafından
Onlara sormak lazım bence dur gelirlerse sorayım:)
tarafından
Sor kiz bende olsam sorarim hesabini
0 oy
tarafından
Kimse senin ne kadar post actina karismaz istemeyen girmesin okumasin sonucta gir oku demiyorsun kendileri giriyorlar sonra laf ediyorlar biriye yorum yapmadan once empati kurmak lazim kendisini yapilmasini istemeyen biseyi baskasinada yapmamasi lazim diye düşünüyorum 
tarafından
Semram baharim tartismayin canlar aslinda cok iyii kiz ici neyse diside odur bende basta gicik oluyordum sonra sevmeyi basladim
(909 puan) tarafından
Bir defolun ya bir postuma da girip saçmalamayın kavga tartışma cikarmayin
(909 puan) tarafından
Dilnaz bile bile her postuma girip bunu yapıyorlar
(3,617 puan) tarafından
Defolun mu dilnaz bunun neresini sevion kiz
tarafından
Dilo o hep bize oyle yapiyo bak simdide defolun diyo nesini sevicen  :Dd
0 oy
(948 puan) tarafından
Kız senin postlarina girmeyen şişman olsun emi valla beyne beyne giriyorum ❤️❤️❤️❤️
(909 puan) tarafından
Çok sağol canım al sana da ❤️❤️❤️❤️
(948 puan) tarafından
Sende sağol kuzum ❤️☺️☺️
0 oy
tarafından

....... 

image

bak orası

(909 puan) tarafından
En üstteki postun altındaki cevap kısmı değil mi
tarafından
Evet normal post paylaşırkende çıkıyor
(909 puan) tarafından
Gördüm canım sağol ben biri paylaşınca kopyala yapıştır yapıyordum hep :))
tarafından
Rica ederim canım :))
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Dediğin gibi çok şükür ailem yanımda kaynanamlar arkadaşlarım kardeşlerim yanımda ama yine de buraya giriyorum bazen kafa dağıtıyorum hoşuma gidiyor bazı postlar okuyorum ya da bildiğim bi konu olursa yaziyorum benim sosyal medyam yok facebook instagram falann ben de burda takılıyorum bu kimsesiz olduğum anlamına gelmiyor senin için böyle düşünülüyorsa yanlış bir düşünce  
(909 puan) tarafından
Ay daha neler neler diyorlar bir bilsen
0 oy
(233 puan) tarafından
Geçen gün de evlatlık edinme ile ilgili biri post açmıştı ona ne guzel olur ne guzel kalbin var gibi şeyler yazmıştı buradaki insanlar adam seçiyor resmen bosver sen bu insanları 
(909 puan) tarafından
Hiç umrumda değil sevsinler ben onlara bakıp açmıyorum postlarimi daha çok acacam girmesinler
0 oy
tarafından
Canım neden kendini açıklama gereği duyuyorsun boşver valla boşver sen kafana göre canın ne isterse onu paylaş onu yaz. Millet ne saçma şeyler paylaşıyo ama bi sen farklı geldin onlara nedense. İsteğin soruyu sor kimseyi alakadar etmez asıl onlar sana öyle yorumlar yaparak ilgi çekmeye çalışıyorlar sallaaa
(909 puan) tarafından
Tamamen katılıp teşekkür ediyorum canim
0 oy
(230 puan) tarafından
Canım sende hiç umursama boşver madem senin postundan rahatsızlar hiç gitmesinler öyleyse bitti gitti sende her söyleneni takma 
(909 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ben senin postlarin goruyirum çok abest birşey görmedim gayet normal şeyler bunu diyen insanlar günlük kaynana postu açıp koca kocam beni aldattı diyen insanlar olduğu için farklı şeyler acayip geliyor.hem nerden biliyorlar snein sürekli burda olduğunu demekki kendilerinin de işi yokki sabah akşam burdalar 
(909 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Herkesi kafana cok takma bosver agzi olan konusur 
(909 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Kız varya eni sonu burdakilerin aklına kazıttin kendini . Seni ck iyi anlıyorum postudur diye diye diye kimse seni seneler geçse unutmaz

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 613 göst.
30 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 518 göst.
27 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 545 göst.

379,353 soru

11,354,916 cevap

34,829 kullanıcı

...