0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (443 puan) tarafından

Ne yapsam bebeğim durmuyor şuan yazarken bile zorlanıyorum sabah 9 da kalktı bu saate kadar toplasan 1 saat uyumadı tam uyuycak sanıyorum gözlerini kapatıyor dakikalar içinde tekrar ağlamaya başlıyor altı temiz gazını aldım ateşi de yok anne sütü emiyor ve yettidigini düşünüyorum boşuna akıp tişörtüm bile ıslanıyor açda degil başıma ağrılar girdi artık sadece  memede sakinlesiyor cektigim zaman 5dk. Sonra tekrar ağlıyor önceden ayakta salladigimda dururdu şimdi durmuyor sabah 9 dan belli kucagimda durup durup ağlıyor durmadan ilk bebeğim olduğu için de şaşırdım iyice neden olabilir napmam gerekiyor güzel anneler yardım edin :(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kelin ilaci olsa basina surermis bnde acemiyim aglayip duruyo surekli 15 aylik
(443 puan) tarafından
Seninki yine büyükmüş kendimi toplamadan bu strese girmek gerçekten zor oldu
tarafından
Bnmki gaza agliyomus cnm rahatladi su an
tarafından
Ilk cocuk demi
(443 puan) tarafından
Evet canım ilk çocuk
tarafından
Zamanla alisirsin  cnm deneye deneye neyinin oldugunu anlarsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kolik heralde canim
(443 puan) tarafından
Hiç böyle yapmazdı sürekli ilgi isterdi ama ilgilenincr dururdu bugün kucakta bile ağlıyor
0 oy
(10,118 puan) tarafından
Canım kolik değilse gazı tam çıkmıyordur onlar depo gibi oluyo pırt yetmez yani 
(443 puan) tarafından
Kolik mi değilmi bilmiyorum normalde böyle değildi kucakta dururdu en azından veya sallayınca ama bugün durmuyor bir türlü
(10,118 puan) tarafından
Gaz masajı yap canım zeytinyağı ile kolik ise her gün aynı saatte başlar ve susmaz rutini olur bu takip et. Ama muhtemelen gazı tam çıkmıyordur
0 oy
tarafından
Gazını çıkarttığını sanıyor olabilirsiniz gazdan uyuyamaz bebekler onun dısında nazar falan olabilir bol okuyun 
(443 puan) tarafından
Bol bol okudum canım inşallah faydası olur
0 oy
tarafından
Canım senin kokunda yani kucağında kendini güvende hissediyor 

Kokunu almayınca tedirgin oluyor alışmış çünkü kokuna 

Beşiğe koyarken birden koyma kolun yanında kalsın sonra

Üstünde kokun olan bir giysini koy bluz mesela yavaş yavaş pışpışla belki faydası olur 

Benimkide mızmızdı o zamanlar
(443 puan) tarafından
Canım normalde kucağımda dururdu ama bugün öğle değil ağlıyor kucağıma alıyorum sallıyorum durmuyor sürekli inliyor ikilama gibi sesler çıkarıyor
0 oy
(14 puan) tarafından
Sancısı var cnm az bisey ağrı kesici parol ver bi çay kasigi
(14 puan) tarafından
Parol ver baska bisey verme
tarafından
Ama zaten gorunurde noldugunu bilemezsiniz
(14 puan) tarafından
Agrisi kesilir uyur hicbiseyde olmaz
tarafından
Nerden biliyorsun olmicagini daha cok kucuk senin bebegine olmamis olabilir. ALLAH korusunda zaten.
(14 puan) tarafından
Kendisi bilir cnm bnm ben sadece oneride bulundum
0 oy
(14 puan) tarafından
Parol yazacaktim
0 oy
tarafından
Gaz damlası kullan canım birde biogaia diye bir damla var bitkisel ben bunu metsille birlikte kullandım inan çok işe yarıyor 
(443 puan) tarafından
Deniycem canım inşallah faydası olur
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Dün benimki böyleydi, karnı ağrıyor olabilir karnına zeytinyağı ile masaj yap, emzik kullanıyorsan emzik ver üstüne ninni aç yarım saat içinde uyur. Ben dun öyle yaptım
(443 puan) tarafından
Emzik bir türlü almadı masaj yaptım ne yaptıysam ağlaması durmadı
(3,107 puan) tarafından
Zeytinyağıyla mi yaptın
(3,107 puan) tarafından
Kakasını yapıyor mu peki
(443 puan) tarafından
Evet yaptı öğlen canım
(3,107 puan) tarafından
Kolik olabilir mi peki? Gazını tam çıkaramıyor olanilir
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Gazi olabilir sen ne kadar çıkarıyor sansan bile oluyor. Benim oğlum ilk günler gaz çıkarıyordu ben de sorun yok sandım. Çişini yapamadığı için doktora götürdüm gazı var ondan durmuyor dedi. Ama çıkarıyor gazını dedimm ne kadar çıkarsa da oluyor diye gaz damlası verdi bana. Onun üzerine rahatladı. Dediğin seylerin aynısını yaşadım çünkü. Emerken sorun yok bıraktıktan 2 dk sonra feryat figan ağlıyordu. Uyicak tam dalıyor 5 dk geçmeden ağlıyor. 5 saat boyunca hiç durmadan ağladı susturamadim aldım hastaneye götürdüm .  Ve böyle oldugund tam 20 gunluktu. Çok şükür şimdi 37 günlük.
(443 puan) tarafından
Evet canım aynı anlattığin gibi ve hale sürekli ağlıyor deki olucam önerin gaz damlası varmi
(2,575 puan) tarafından
Herkes farklı kullanıyor. Bana maflor verdi doktor gaz damlası. İyi geldi gece uyumadan kullanıyorum rahat uyuyor en azından etkisini gördüm
(443 puan) tarafından
Şimdi nasıl bebeğin peki gaz sıkıntısı devam ediyor mu
(2,575 puan) tarafından
Yok çok şükür düzeldi damlayı düzenli veriyorum

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 433 göst.
0 oy
1 cevap 58 göst.
22 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Meleniko (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
11 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.

376,690 soru

11,273,931 cevap

34,658 kullanıcı

...