0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (450 puan) tarafından
Kızlar bebeğimin dün geceden beri ateşi var yarım saat önce ılık duş aldırdım dolven verdim şuan uyudu ama ateşi düşmedi 39.3 =(( doktora götürmeye korkuyorum en son care düşmezse fitil vermeyi düşünüyorum bez koydurtmuyo kendine ne yapsam ya 15 aylik 

17 Cevaplar

+1 oy
(2,447 puan) tarafından
Doktora götürmekten neden korkuyorsun? Ateş ihmale gelmez mutlaka götür. Kafana göre verdiğin ilaçların yan etkileri var maalesef iyi zannederken zarar verebilir bebegine mutlaka danış doktora 
(450 puan) tarafından
Korona varya canim o yüzden korkuyorum
(450 puan) tarafından
Korona varya canim o yüzden korkuyorummm
(2,447 puan) tarafından
Korona heryerde var kuzum. Marketten aldığın bi pakette bile olabilir. Korkma yaşamaya alışıcaz.. Önlemini al götür çocuğu sen sebebini bilmiyorsun çünkü ilaç verme bence
tarafından
39derece atesle havale gecırırse koronayı mumla arayabılırsın Rabbım korusun. Bence hemen doktora getr bu derece ıle bebekler havale gecırıyor:(((
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fitili dr ateş-i cok yüksek uyumuyosa  ver demsiti bana
0 oy
(146 puan) tarafından
Bence götürün çok yüksek atesın sakası yok önleminizi alın gidin
0 oy
tarafından
Götür canim cok yuksek serum falan takarlar
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Kesinlikle götürmesin corona var derken cocugun beynine bir zarar gelmesin
0 oy
(403 puan) tarafından
Doktora götür canm evde korkulur atesten.benm kizimn birden 41 e cikmsti 2 yaşındaydı hemn acile nasl yetiscemi sasrdm.havale gecrcek diye korkmustm.ates sakaya gelmiyor
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Goturmelisin Allah korusun havale gecirebilir 
0 oy
tarafından
Kesinlikle bir an önce goturmelisin.

Şuan bebeğinin ateşi koronadan daha tehlikeli.Cok yüksek bı bebek için.

Bide o ateş üzerine uyutmussun cocugun üstünü başını soy bı an önce ve hemen hastaneye götür.

Allah korusun yavruna bi şey olur. 
0 oy
(264 puan) tarafından
Kuzum atesten yan komsum felc gecirdi atesini biz anlayamadik yani cok azdi sapasaglam kadin gozumun onunde eli ayagi ters dondu oyle kaldi kas kati kasildi sen dusun atesin sakasi olmaz bir dusun virus bulasma ihtimali yuzde 50 50 ama atesin tehlikesi yuzde 50den fazla. Sen gerekeni yap doktora git dun geceden beri dusse duserdi nolur nolmaz. Hastanedede 21 ihlas oku Allaha emanetsiniz Rabbim hastaliktan beladan esirgesin. :(( 
tarafından
Nasil gozunun onunde gercekdenmi
(264 puan) tarafından
Evet ya 3 4 komsu oturuyorduk her zamanki gibi 2 sene oldu ben hamileydim o zaman kadin midem agriyor deyip durdu stresliydi kafaya takmis ondan dediler mide hapi icti birden yere uzandi eli ayagi yamuldu parmaklarini ov ov acamiyoruz ayaklari bacaklari dondu agzi dondu baya ben gebeyim elim ayagim titresi zor konusuyor cantami getir telefonumu getir esimi ara va vs dedi esini aradik ambulans geldi goturduler atesi cikmis birden ondan kasilmis 2 gune serum ilac duzeldi sukjr az daha gidiyordu ilk kez bole bi seye sahit oldum
tarafından
Felc oldu kadin ay inanmiyorum ya atesten cok korkuyorum cook bebegimle evdeyken bir deprem olmasindan birde atesi cikmasindan
0 oy
(202 puan) tarafından
Ateş ihmale gelmez komşumuzuz 4 yaşından kızı yüksek ateşten havale geçirmiş  kız 14 15 yaşlarından ve hayatla bağlantısı yok yatalak doktora götur cnm
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bence dr götür canım eğer hiç düşmüyorsa ateş 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Durumun varsa eger özel çocuk doktoruna götür canım 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çocuk ateşler içinde yanıyo doktora gitmekten korkuyorsun pes valla virüs var diye diye başını yakacak insanlar yakında 
0 oy
tarafından
Korkma bence imkanın varsa özele götür serumla falan düşer ateşi 
0 oy
(614 puan) tarafından
Canım acil doktora götür bence yüksek ateş beyini bile etkileyebilir 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Enfeksiyon olabilir düşmeyen ateş ve ateş çok yüksek doktor götürün 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kiz al tedbirini gotur allah korusun cok yuksek atesi sakaya gelmez

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 112 göst.
21 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayal1907 (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 82 göst.
15 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 177 göst.
16 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kumsal1 (3,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.

380,254 soru

11,384,872 cevap

34,884 kullanıcı

...