0 oy
368 göst.
Aile kategorisinde (369 puan) tarafından
Bebeğim sünnet oldu ve eşim arkadaşlarının yanına gitti kaç kere konustum elimden geleni yapıyorum ama o bekar gibi gezmek istiyor 

Yoruldum yalnızlıktan artık 

5 Cevaplar

+1 oy
(247 puan) tarafından
Arkadaşlarından ayrılması lazım öncelikle. Bazı erkekler bu ayırımı yapamıyor maalesef. Yani belki sinsice gelebilir ama aslında sadece evine bağlı olması için diyorum. O arkadaş ortamından kopmalı.
(369 puan) tarafından
Bu gece yeni yaşayacağımız şehre gitcek ama orda da aynı olcak eminim ben hep 2. Plânda olcam
(247 puan) tarafından
Olmazsın öyle düşünme. Kafa dengi olmaya çalış ortak zevkleriniz olsun.
-Reklam-
+1 oy
(415 puan) tarafından
Olur mu öyle  ya izin verme karşı cik hayrdr  yaa evli barklı adamsn  insan gezecekse eşiyle gezer ve bebeginz  sünnet olmuş belki bseye  ihtiyaç olcak  gidilirmi 
(369 puan) tarafından
Ağlıyo bebek ben de yemek filan yiyemiyorum ilgilenecem diye
Sözde de çok sever oğlum oğlum diye
(415 puan) tarafından
Işte lafda degl ilgi şart sanada yazik  günah hangi biriyle  ugrascaksn  valla üzülüyorum böyle şeylere alıp karşına konuş
+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Elimden geleni yapıyorum diyorsun bilmiyorum ki bu erkekler ne istiyor, kıymet bilmiyorlar yaa 
+1 oy
(1,094 puan) tarafından
Bazı adamları hakikaten bağlasan tutamıyorsun. 
+1 oy
(129 puan) tarafından
aynı benm koca canm daha bugun tartıştık bekar gibi takılıyor balık tutmaya gitti sabah geldi ariyorm gece açmıyor arabada uyumuşmuş sabah gelmis hiç bişi olmamis gibi konuşuyor bisey söylesem sıkma beni yorma beni bilmem ne otel gibi kullanıyor ewi bende çok düşündüm napsam nasl bağlasam ama kapsamda olmuyor yıldım usandm artık
(369 puan) tarafından
Bisi desem suratından geçilmiyor aynen
(129 puan) tarafından
Allah yardmcimiz olsun

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,127 göst.
23 Eylül 2020 Aile kategorisinde Canmoglum (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy