0 oy
267 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
Eşim anne babasına çok düşkün düşkün olmasına bir şey demiyorum ama bu beni çocuğunu kendi ailesini fazlası ile ihmal edecek kadar düşkün. Her hafta gelir her bayram zaten gelir şu anda da beraber tatil planı yapıyorlar ve kimse bana aileni görmek ister misin ya da nereye gitmek istersin diye sormuyor esim olacak kisi sormuyor ki onlar sorsun. Onlar ne derse harfi harfine uyup hep beraber hareket ediyor benim dediklerime düşüncelerime hiç önem vermiyor. Soğudum ondan iyice ama ne yapacağımı da bilmiyorum sizce ne yapabilirim. 

7 Cevaplar

0 oy
(472 puan) tarafından
Böyle ana kuzusu olacakmış madem niye evlenip aile kurmuş bu soruyu sor
(86 puan) tarafından
Cok sordum ona bu soruyu çok konuşmaya çalıştım ama beni dikkate almıyor bu daha da canımı sıkıyor
-Reklam-
0 oy
(17,651 puan) tarafından
İsyan çıkarcaksın tabiki 
0 oy
tarafından
senin ailen kim once  ona karar ver de bence
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ay kusucamm madem çok seviyomus anasini babasini evlenmeseydi sende onlarin yaptigi plana uyma biraz guruptu cikar bi kendine gelsin eşin
(86 puan) tarafından
Vala otobüse atlayıp basıp gidesim var memlekete ya da patlayacam artık doldum çünkü başka şeyler yaparak da canım yaktı benim
0 oy
tarafından
Maalesef senin eşin hala kendisinin bir çekirdek ailesi olduğunun farkında değil daha hala kendisini ailesinin yanında çocuk mu sanıyor acaba,Kendi ailesiyle ne yapacaksa yapmalı doğru değil bence.tatli dille konus.
(86 puan) tarafından
Kesinlikle farkinda değil...
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Sormalari mi gerekiyo sen desene aileme gidicem ya da aileme gidelim diye. Sorsunlar diye niye bekliyosun
(86 puan) tarafından
Beklersem daha çok beklerim zaten hiç bir konuda sormazlar ki dün bi gaza geldim dedim ben gitmek istiyorum diye hepimiz çok yük oluruz siz istediğiniz yere gidin kızım özgürsünüz dedi kayinbaba öyle dediğine bakma ....
(2,705 puan) tarafından
Al kocani git zaten onlar niye gelcekler ki gelmesinler zaten insan ozel konusur yayilir eder kendi ailesi akrabasiyla ilgilenir
0 oy
tarafından
Kimseden bişey sormasını beklemiceksin bacım.sende ailenle plan yapacaksın eşinde ess.sek gibi dahil olacak.o sana napiosa sende ona yap.biraz sidik yarışı gibi olacak ama baska yolu yok.altta kalma . bayramda tatile gideceksiniz ailenide çağır hepiniz gidin.
(86 puan) tarafından
Bunlara o müstahak

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 284 göst.
6 Ağustos 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 396 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 283 göst.
3 Haziran 2021 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu