0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (90 puan) tarafından
Kizlar ilk hamileliyinizi nasil oyrendiniz test edene kadar yani. Ne bellirtiler oldu? Benim adetimib 28ci gunu henuz adet olmadim. Cok istiyorum hamile kalmak. InsALLAH hamileyimdir

18 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Hiç Bi belirti olmadı :) 
-Reklam-
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Pantolon sıkıyodu sadece..
(594 puan) tarafından
benimde adetime  3 gün var pantolon cok sıkıyor yaa olabilit mi yoksa hasta olucam die mi şiş acaba
0 oy
(655 puan) tarafından
İlk oğlumda adetim geçince öğrendim göğsün filan sgridi ama en büyük etken adet gecikmesiydi su su anda da hamileyim daha adetime 2 gün var dün öğrendim migdemin yanmasından öğrendim çok kötü miğdem yaniyordu
0 oy
tarafından
Kasıklarım ağriyordu bide sürekli idrara çıkıyordum canım 
0 oy
(610 puan) tarafından
Adet olcam diye kasıklarım ağrıyordu akıntım vardı aha oldum eedim kaç defa olmadı
0 oy
tarafından
Bel ağrısı hissettim ben 
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı inşallahh Allah gönlüne göre versin rüyamda görmüştüm ben sonra kirpiklerimden anladım cildim parladı birde içimde kıpır kıpır bir şey geziyor gibiydi 
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Belim ahriyodu adet sancim vardi ama adet olamiyodum
0 oy
(1,504 puan) tarafından

Bi büyük pizzayla bi kavanoz sus biberi turşunu yiyince e gunumde geçince eşim dedi ki bi sıkıntı var hadi test yapalım   :D

0 oy
(2,039 puan) tarafından
Birincide gece uyuyamama ve her sabah aynı saatte uyanma ikincide aşırı yorgunluk sanki üstümden kamyon geçmiş gibiydi üçüncü de sık idrara çıkma ve akıntı dördüncü de hiçbir belirti yoktu 
0 oy
(255 puan) tarafından
Test yap canim
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Göğüsler de hassasiyet ve ishal olmuştum affedersin 

0 oy
tarafından
Benim göğsümde beyaz beyaz sivilce gibi şeyler çıkmısti ordan bildim ben adetime 4 gün falan vardi
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Göğüsler hassaslaşıyor

Mide bulantısı

Her gördüğünü ağzına sokma hevesi

Çiş mesaisi

Koku hassasiyeti

Adet 

Bunlar varsaaa kesin hamilesin inş tez vakitte Allah gönlüne göre versin.
0 oy
tarafından
Hiç belirti yoktu zaten hamileliğini öğrendikten sonra da bi belirti yoktu ne aşerdim ne kustum sadece bol bol başım döndü o da hâlâ aynı şekerim tansiyonum çok düşük olduğu için dönüyo şu an bile öyle bi dönüyo ki yattım uzandım 
0 oy
(2,598 puan) tarafından
Benim kasıklarım ağrıyordu oturamıyordum zaten o zaman anlamıştım hamile olduğumu :) 
0 oy
tarafından
Rüyamda gördum ilk canım
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Hiç belirtim olmadı adetime 6 gün varken kan testi vermiştim gelmişken bide bakalım dedim cıktı :D 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
0 oy
4 cevap 63 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde BetulOpoz (379 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu